انگلیس آمریکا و کانادا را متهم به روسیه از نرم واکسن ویروس محاکمه

توسط جیل LAWLESS and DANICA KIRKALONDO — بریتانیا ایالات متحده و کانادا را متهم کرد روسیه روز سه شنبه در تلاش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399

توسط جیل LAWLESS and DANICA KIRKA

LONDO — بریتانیا ایالات متحده و کانادا را متهم کرد روسیه روز سه شنبه در تلاش برای سرقت اطلاعات از محققان به دنبال یک COVID-19 واکسن.

سه سازمان ملل گفته است که هک گروه APT29, همچنین شناخته شده به عنوان دنج خرس و گفته می شود بخشی از سرویس های اطلاعاتی روسیه است حمله دانشگاهی و تحقیقات دارویی نهادهای درگیر در coronavirus واکسن توسعه است.

بریتانیا ملی امنیت سایبر مرکز اعلام کرد که با هماهنگی با مقامات ایالات متحده و کانادا است.

"این کاملا غیر قابل قبول است که روسیه سرویس های اطلاعاتی در حال هدف قرار دادن کسانی که کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس," وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab در بیانیه ای گفت. "در حالی که دیگران به دنبال منافع خودخواهانه خود با بی پروا رفتار انگلستان و متحدان آن در حال گرفتن با کار سخت برای پیدا کردن واکسن و حفاظت از سلامت جهانی."

مداوم و مداوم حملات دیده می شود توسط مقامات امنیتی به عنوان تلاش برای سرقت مالکیت معنوی به جای مختل پژوهش است. کمپین "فعالیت های مخرب" در حال انجام است و شامل حملات "عمدتا در برابر دولت دیپلماتیک فکر می کنم تانک بهداشت و درمان و انرژی اهداف" ملی امنیت سایبر مرکز در بیانیه ای گفت.

معلوم بود که آیا هر گونه اطلاعات در واقع به سرقت رفته بود اما این مرکز می گوید: افراد اطلاعات محرمانه است و نه اعتقاد به خطر افتاده است. وزارت خارجه روسیه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دنج خرس, همچنین شناخته شده به عنوان "انگشت" شناخته شده است توسط واشنگتن به عنوان یکی از دو دولت روسیه وابسته به گروه های هک که شکست را به کمیته ملی حزب دموکرات شبکه های کامپیوتری و سرقت ایمیل پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016. گروه دیگر است که معمولا به نام فانتزی خرس.

مدیر عملیات برای انگلیسی ها, امنیت, مرکز, پل چیچستر خواست "سازمان خود را آشنا با مشاوره ما منتشر کرده اند برای کمک به دفاع از شبکه های خود را."

این کمیسیون می گوید که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دانست و در مورد واکسن تحقیقات نرم اما مقامات انگلیسی معتقدند چنین اطلاعاتی خواهد بود بسیار باارزش.

16-صفحه مشورتی تهیه شده توسط ایالات متحده آمریکا آژانس امنیت ملی و عمومی ساخته شده توسط انگلیس و آمریکا و کانادا در روز شنبه متهم دنج خرس های سفارشی با استفاده از نرم افزار های مخرب برای هدف قرار دادن تعدادی از سازمان ها در سطح جهان است. این بدافزار به نام WellMess و WellMail را قبلا در ارتباط با هک گروه مشورتی گفت.

"در حملات اخیر هدف قرار دادن COVID-19 واکسن تحقیق و توسعه گروه انجام شده پایه اسکن آسیب پذیری در برابر خاص خارجی آدرس IP متعلق به سازمان. این گروه سپس مستقر عمومی سوء استفاده در برابر آسیب پذیر خدمات شناسایی" مشورتی گفت.

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی آژانس امنیت سایبر هشدار داد در ماه آوریل که cybercriminals و سایر گروه های هدف قرار گرفتند COVID-19 پژوهش اشاره کرد و در این زمان است که افزایش در مردم teleworking به دلیل همه گیر ایجاد کرده بالقوه راه را برای هکرها برای بهره برداری.

آسیب پذیر اهداف شامل مراقبت های بهداشتی سازمان شرکت های داروسازی, دانشگاه, پزشکی, پژوهش, سازمان, و دولت های محلی مقامات امنیتی گفته اند.

رسیدن به جهانی و بین المللی زنجیره تامین از این سازمان ها نیز آنها را آسیب پذیر ایالات متحده, امنیت و زیرساخت های آژانس امنیت گفت: در یک هشدار منتشر شده در رابطه با همتایان خود در بریتانیا.

CISA گفت: آن و انگلیسی cyberseucity آژانس باید شناسایی تهدید گروه های اسکن وب سایت های خارجی از هدفمند شرکت ها و به دنبال آسیب پذیری اصلاح نشده نرم افزار است. آن را به هر یک از هدف شرکت.

مقامات ایالات متحده برای ماه وارد مشابه اتهامات علیه چین است. FBI مدیر کریس Wray هفته گذشته گفت: "در این لحظه, چین در حال تلاش برای سازش آمریکا سازمان های مراقبت های بهداشتی و دارویی و شرکت ها و موسسات دانشگاهی انجام ضروری COVID-19 پژوهش است."

آسوشیتد پرس نویسندگان بن روباه و اریک تاکر در واشنگتن کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن