دو ماه بعد نیک Rakocevic و یونس Mathews مختلف چشم انداز در پایان از USC مشاغل

جدایی ناپذیری به هم گره خورده است در طول USC مشاغل یونس Mathews و نیک Rakocevic هستند جاست کشتن زمان در طول قر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

جدایی ناپذیری به هم گره خورده است در طول USC مشاغل یونس Mathews و نیک Rakocevic هستند جاست کشتن زمان در طول قرنطینه با هم.

این جفت ارز که ارشد فصول آمد به یک پایان ناگهانی بیش از دو ماه پیش هنوز هم زندگی در همان خانه آنها اجاره در ماه اوت است. واقع در داخل راه رفتن فاصله از یکدیگر آنها مکرر هر یک از دیگر خانه های حداقل پنج بار در هفته در جستجوی چیزی برای انجام در بین تمرینات برای آماده سازی برای NBA پیش نویس است.

وجود دارد بسیاری از بازی Call of Duty بر روی ایکس باکس و تماشای Netflix را نشان می دهد مانند خطوط سفید. و با بسیار با هم و برای اولین بار هیچ مدرسی تعهدات Mathews یادگیری چیزهای جدید در مورد Rakocevic مانند چه طور خاص او می تواند در مورد برنامه های خود را.

"او گرایش من واقعا متوجه شده با بار. مانند او نمی تواند تمرین کند. آن هم در ساعت 10 صبح یک ساعت یا چهار ساعت است. هیچ در میان است. آن را به آن زمان" Mathews یادداشت ها. "قرنطینه است شما در پیدا کردن چیزهای در مورد افرادی که شما هرگز نمی دانستند."

اما در جایی که Mathews و Rakocevic فراموش متفاوت دو ماه بعد است احساسات خود را در مورد پایان دانشگاهی مشاغل.

"باید صادقانه با شما فکر نمی کنم آن را تا به حال واقعا بر من" Rakocevic می گوید. "این فقط واقعی نیست. زمانی که مردم از من بپرسید در مورد فصل, من, مثل, چه فصل؟"

USC بسکتبال مردان برنامه وارد postseason بازی برندگان خود در سه بازی عقد یک دور اول خداحافظ در Pac-12 مسابقات را با یک پیروزی دراماتیک بیش از رقیب UCLA.

سپس آن را بیش از. کنفرانس مسابقات مارس جنون Rakocevic و Mathews' روز کالج, همه به پایان آورده توسط COVID-19.

دو ماه بين سپس و در حال حاضر انجام داده اند کمی به دمپر ناامیدی از Rakocevic که توصیف خود NCAA Tournament تجربه به عنوان یک دانشجوی سال اول به عنوان بهترین زندگی خود را.

"این فقط برش فقط می خواهم که. وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید" Rakocevic می گوید. "موجو است که ما و اعتماد به نفس است که ما تا به حال به عنوان Pac-12 مسابقات من هرگز دیده می شود قبل از آن. دیدن که نیمه گرفته و دور آن را فقط واقعی نیست."

اما او می افزاید: "من و یونس, ما همه ما می تواند انجام دهد در اینجا. ما صحبت در مورد آن در هر روز است. ما افسانه ها در اینجا."

که تنها تسلی برای Rakocevic. که آخر خط ساخته شده Rakocevic و Mathews تمام وقت winningest بازیکنان در USC تاریخ است. Mathews شکست مدرسه حرفه ای 3-نقطه ضبط در حالی که Rakocevic دوم است تمام وقت در پرتاب ریباند.

Mathews می یابد راحتی در آن نقاط در USC, رکورد, کتاب, بیش از حد. اما او در بر داشت آن را راحت تر از Rakocevic به حرکت در از چگونه فصل به پایان رسید, در بخشی به دلیل دراماتیک نهایی عمل به عنوان یک تروجان.

آن Mathews که آمار بازی-برنده 3-اشاره گر با یک دوم باقی مانده به ضرب و شتم UCLA در فصل آخر. مانند یک شات در برابر خود مدرسه را تلخ ترین رقیب تا به حال یک اثر درمانی در Mathews.

"من ساخته شده صلح با آن یک روز زن و شوهر پس از, به دلیل آن را برای من متفاوت بود," او می گوید. "آن را به پایان رسید در راه است که من می تواند شرایط با آن است."

در حال حاضر همه که سمت چپ برای این جفت ارز را برای آماده سازی برای NBA پیش نویس است.

هر دو باقی می ماند در لس آنجلس کار در ورزشگاه خصوصی راه اندازی شده توسط سازمان های مربوطه خود را. و هر دو روند آغاز شده از مصاحبه با پتانسیل NBA کارفرمایان.

Mathews که ملاقات با هشت تیم پیدا کرده است روند مصاحبه با بیش از ویدیو چت بی دست و پا. و او غافلگیر شده توسط برخی از تیم های' سوالات مانند زمانی که یک اجرایی پرسید که چه او را انجام دهد اگر یک سیلی به او در یک بار.

"آنها می خواهند برای ارزیابی شخصیت خود را به طوری که آنها می توانید بدانید که آیا می خواهید این مرد در تیم ما یا نه؟' "Mathews می گوید. "من گفتم: من نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید چرا که اگر به شما می گویند هر چیزی بیشتر از آن, سپس آنها, 'Ok او دیوانه است.' "

معمولا چشم انداز انجام می شود و تیم تمرینات و آماده شدن برای نهایی ماه قبل از پیش نویس است. اما با به تعویق افتادن قرعه کشی درفت روند می تواند کشیدن به سقوط.

Mathews است نگه داشتن ذهنیت ساده در میان عدم قطعیت است.

"هدف نهایی این است که پول و انجام آنچه شما را دوست دارم. من فقط به دنبال پایان هدف" Mathews می گوید. "همه چیز در اینجا است که یک چوب در گل است. هدف نهایی این است که بازی بنابراین شما فقط به هل دادن. آن را همه می آیند به ثمر زودی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن