تبدیل بحران به فرصت

در هشتمین سال از Kangxi سلطنت در سلسله چینگ (1669) وانگ Zhihe سفر تقریبا یک هزار مایل از استان آنهویی به پکن برای حضور در امپریال ملی معاینه.

وانگ Zhihe متولد شد و در منطقه روستایی از Xianyuan شهرستان استان آنهویی. او مادرش را از دست داده زمانی که او یک کودک بود و رشد کرد تا با پدر او که به فروش می رسد توفو در یک توفو فروشگاه. از سن او سخت مطالعه و آموخته را توفو از پدرش. وانگ نه تنها سرآمد آکادمیک اما نیز بسیار با استعداد در ساخت توفو. پس از با موفقیت گذراندن محلی و استانی امتحانات به عنوان دانش آموز برتر او مجموعه ای خاموش به پکن برای شرکت در آزمون ملی.

قبل از امتحان وانگ مستقر در آنهویی خانه در Yanshou معبد خیابان خارج Qianmen در پکن. قادر به هوای جدید خو گرفتن به محیط زیست محلی او دچار اسهال خونی به طور غیر منتظره. در روز امتحان او انجام نمی به عنوان به خوبی به عنوان او باید و به عنوان یک نتیجه او نتوانست به تصویب شاهنشاهی ملی معاینه.

(Image: Screenshot / YouTube)

قبل از امتحان وانگ مستقر در آنهویی خانه در Yanshou معبد خیابان خارج Qianmen در پکن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

افسرده وانگ درنگ در آنهویی خانه برای بیش از یک ماه است. اگر چه او خواست به بازگشت به زادگاه خود او تا به حال هیچ پول برای سفر از نزدیک به 1000 کیلومتر از پکن به زادگاه خود در جنوب آنهویی و بدتر هنوز, او در حال اجرا از پول برای غذا و محل سکونت. از سر استیصال و وانگ به خاطر مهارت او آموخته بود به عنوان یک جوانان:: ساخت توفو و فروش توفو. او تصمیم گرفت به این اهرم مهارت های زندگی را. او خریداری بسیاری از پوند از سویا قرض سنگ چرخ از آنهویی خانه اجاره ای یک فروشگاه در نزدیکی و خود را باز کرد توفو فروشگاه.

وانگ به حال استعداد فوق العاده ای در ساخت توفو. او توفو سفید بود, مناقصه های خوشمزه و پر از عطر. به عنوان به زودی به عنوان او توفو در بازار راه اندازی شد بلافاصله آن را دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن و فروخته شد. توفو کسب و کار سود آور بود و به او اجازه داد برای به دست آوردن یک جای پای محکم در پکن.

در حالی که وانگ توفو کسب و کار پر رونق بود آب و هوا در پکن شد غیر منتظره و عجیب و غریب. روز تابستان پوشیده از ابر شد و بارید برای چند روز در پایان که تا حد زیادی نهفته وانگ کسب و کار. مانده توفو از سفید به زرد و از زرد به رنگ خاکستری و در نهایت بوی بد بو مانند آب و فاضلاب. وانگ بود در وحشت.

نگاه بسیار بد بو توفو وانگ شد در از دست دادن برای چه برای انجام بعدی. او در زمان یک قطعه از بد بو تخمیر توفو و طعم آن و با کمال تعجب متوجه شد که آن را لذیذ با طراوت عطر و طعم داخل دهان است. وانگ با هیجان به اشتراک گذاشته بد بو توفو با همسایگان خود و کشورهای همسایه برخوردار بد بو توفو فورا.

(Image: LWYang via flickr CC BY 2.0 )

وانگ با هیجان به اشتراک گذاشته بد بو توفو با همسایگان خود که از آن لذت می برد فورا. (تصویر: LWYang از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

او سپس برش بد بو توفو را به قطعات کوچک اضافه شده ادویه جات ترشی جات و نمک قرار داده و آن را به یک مخزن آب و مهر و موم. پس از یک و نیم ماه, بو, توفو, یکی از محبوب ترین پکن مخلفات متولد شد.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط آنجلا

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

Wu Wei: هنر اقدام موثر از طریق انفعال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو