مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تصویری با ‘قدرت سفید’ شعار و سپس حذف آن

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی approvingly از یک ویدیو نشان دادن یکی از حامیان شعار “قدرت سفید” یک شعار نژادپرستانه همراه با supremacists. او بعد از حذف توییت و کاخ سفید گفت: رئیس جمهور تا به حال شنیده نمی شود “یک بیانیه” در این ویدئو.

این ویدئو به نظر می رسد به خود گرفته اند و در روستاها فلوریدا جامعه بازنشستگی و نشان داد دوئل تظاهرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان است.

“با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” مغلوب ساختن پیشی جستن است. لحظات به ویدئو کلیپ او به اشتراک گذاشته یک مرد رانندگی گلف سبد خرید نمایش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه و پرچم فریاد ” سفید قدرت است.” این ویدئو همچنین نشان می دهد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان فریاد “نازی” “نژادپرستانه” و profanities در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

“وجود دارد هیچ سوال” که برنده باید ترجمه ویدئو و “او فقط باید آن را,” سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. اسکات تنها سیاه جمهوری خواه در مجلس سنا.

“من فکر می کنم آن را غیرقابل دفاع” او اضافه شده است.

مدت کوتاهی بعد از آن تهمت را حذف صدای جیر جیر که به اشتراک گذاشته شده ، سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا تهمت محکوم حامی نظر.

رئیس جمهور تصمیم به برجسته فیلم های نژادپرستانه شعار می آید در میان ملی حساب بیش از مسابقه پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب در اجرای قانون رخ داده در سراسر کشور زیر فلوید مرگ و نیز فشار برای حذف مؤتلفه آثار تلاش تهمت مخالفت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر به نظر می رسد به جسارت سفید supremacist و گروه های ملی و برخی از آنان را در آغوش خود ریاست جمهوری است. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به درگیری در Charlottesville, Virginia, بین ملی گرایان و ضد معترضان با گفتن وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف است.”

Sherrilyn Ifill, رئيس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: CBS’ “چهره ملت” که “این واقعا در مورد رئیس جمهور با در نظر گرفتن آن را. این است که در مورد حکم رئیس جمهور در قرار دادن آن است.”

او افزود: “این در مورد آنچه که رئیس جمهور معتقد است و از آن زمان برای این کشور به واقعا که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de