مغلوب ساختن پیشی جستن بداند کلیساها 'ضروری' تماس برای آنها به بازگشایی

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلرواشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او تلقی کلیساه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلر

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او تلقی کلیساها و خانه های دیگر عبادت "ضروری" نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی این آخر هفته با وجود خطر گسترش coronavirus.

"امروز من شناسایی خانه های عبادت — کلیسا و کنیسه و مسجد — به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروري" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک عجله مرتب کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که در آن او را سوال. او گفت: اگر فرمانداران نمی پایبند درخواست خود او را "نادیده گرفتن" آنها هر چند که مشخص نیست چه قدرت او را به انجام این کار.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال تهیه یک پیش نویس از بازگشایی دستورالعمل برای کلیساها و خانه های دیگر از عبادت هفته پیش که شامل اقدامات مانند حفظ فاصله بین محله های کشیش نشین و محدود کردن اندازه از تجمعات.

اما این هدایت شده بود با تاخیر بیش از یک ماه توسط دولت تا تهمت ناگهان معکوس البته پنج شنبه.

"من گفت:" شما بهتر است آن را قرار داده است." و آنها در حال انجام آن ناروا" گفت: روز پنج شنبه در یک شرکت موتور فورد. گیاه repurposed به دستگاه تهویه مصنوعی در میشیگان. "و آنها در حال رفتن به صدور چیزی است که امروز یا فردا در کلیساها. ما رو به کلیساهای ما باز است."

معلوم نیست چه نهایی دستورالعمل را می گویند اما عمومی سازمان بهداشت و درمان باید به طور کلی به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر و تشویق آمریکایی ها به باقی می ماند 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران زمانی که ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که فشار اقتصاد برای بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان به گسترش روز جمعه با تاکید بر اهمیت کلیسا در بسیاری از جوامع گرفت و موضوع را با دیگر کسب و کار و خدمات است که اجازه داده شده برای ادامه به کار گیرند.

"برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان ضروری" اما کلیساهای, او گفت:. "این درست نیست. بنابراین من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است."

"این مکان است که جامعه ما با هم نگه دارید و ما مردم ایالات," او گفت:.

کلیساها را بالقوه برای آلوده کردن گروه زیادی از مردم اگر اقدامات احتیاطی نیست گرفته شده است. یک کلیسا در شمال کالیفرنیا است که به مبارزه طلبیده فرماندار سفارشات و خدمات برگزار شد در روز مادر با حضور کسی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus افشای بیش از 180 churchgoers.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت که ایمان به رهبران جامعه باید در محلی بخش بهداشت و درمان می توانید مراحل برای کاهش خطرات از جمله مطمئن شوید کسانی که در معرض خطر عوارض شديد حفاظت شده باقی می ماند.

"وجود دارد یک راه برای ما به کار با هم به اجتماعی فاصله و ایمنی برای مردم بنابراین ما کاهش میزان قرار گرفتن در معرض است که هر کسی را به یک بدون علامت," او گفت:.

سفید مسیحیان انجیلی شده اند در میان وفادار ترین اعضای رئيس جمهور را پایه و کاخ سفید شده است مراقب باشید به حضور در جوامع مذهبی' نگرانی در طول دوره بحران از جمله برگزاری متعدد کنفرانس تلفنی با آنها.

یک فرد آشنا با فکر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال در کنفرانس خبری که نشده بود در عمومی برنامه چرا که او می خواست به چهره کلیسا reopenings دانستن اینکه چگونه به خوبی آن را بازی با پایگاه خود را.

کلیساها در سراسر کشور در زمینه چالش های قانونی به ویروس تعطیلی. در مینه سوتا پس از لیبریا تیم Walz این هفته کاهش یافته است به لغو محدودیت در کلیساهای کاتولیک رومی و برخی از لوتری رهبران گفتند که سرپیچی از ممنوعیت و رزومه خدمات عبادت. آنها به نام محدودیت های قانون اساسی و ناعادلانه از رستوران ها و مراکز و میله اجازه داده شد محدود بازگشایی.

CDC بیش از یک ماه پیش فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اسناد آژانس تا به حال پیش نویس ترسیم مراحل خاص انواع مختلف سازمان ها می تواند به دنبال آنها به عنوان کار برای بازگشایی با خیال راحت.

دولت اول کنار گذاشته اسناد و مدارک اما در نهایت منتشر شد راهنمایی برای شش نوع دیگر از سازمانهای اما نه خانه عبادت. مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفته بود وجود داشته است نگرانی در مورد ادب و نزاکت از دولت تداخل با بهره برداری از اماکن عبادت.

راجر سورینو مدیر دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی استدلال کرد که "حمایت در برابر تبعیض مذهبی نیست به حالت تعلیق در اورژانس."

دو مقام ارشد دولت مقامات صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث خصوصی مذاکرات, نگرانی در مورد آزادی مذهبی بود و از آنجا حل و فصل شده است.

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان Lemire کمک به این گزارش از نیویورک است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب