سه برج: برکلی falcon خانواده رشد می کند

آنی تغذیه سه جوجه های گرسنه در روز یکشنبه با گوشت از پدر گرینل را شکار می رود. او در سمت چپ یک پرنده مرده بر ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 اردیبهشت 1399
Annie feeds her three hungry chicks with meat from Grinnell's hunting expedition on Sunday.

آنی تغذیه سه جوجه های گرسنه در روز یکشنبه با گوشت از پدر گرینل را شکار می رود. او در سمت چپ یک پرنده مرده بر روی یک طاقچه در نزدیکی لانه و آنی برگرفته از آن را به جوجه ها در قطعات کوچک. به طور تخم مرغ که نمی ماندگار دیده می شود در کنار جوجه ها. (Cal شاهین عکس)

دو تخم در شنبه سوم در روز یکشنبه بدن خود را از مایع درون قهوه ای مایل به قرمز و تخم مرغ بود که خانه خود را. اما زیر, مادر,,, آنی, the peregrine falcon جوجه' لایه اولیه از پایین پر به زودی خشک و fluffed و بچه ها شروع به تولید آوا در فضای باز در آسمان بالا آشیانه در کلیسا.

شده است چهار تخم مرغ; یک, به تازگی شکسته شد و غیر قابل دوام.

"حتی دو جوجه موفق لانه برای peregrine falcon گفت:" شان پترسون یک برکلی دانشجوی دکتری که با همسرش, زیست شناس لین Schofield اجرا می شود موفق کال شاهین رسانه های اجتماعی پروژه. این زن و شوهر که جشن تولد, پخت یک دسته از کوکی ها به میزبانی یک ساعت بعد تخم Q&A در یوتیوب بعد از ظهر روز شنبه برای مخاطبان در حدود 500 نفر است.

وب کم در کلیسا لانه

پیش از آن روز بیش از 1000 بیننده شاهد دوم تخم جوجه — دو برابر بینندگان برای سال گذشته هچ روز بود که نشان داده شده در منزل روی صفحه نمایش در موزه هنر برکلی و اقیانوس آرام فیلم بایگانی. در این سال به دلیل COVID-19 اجتماعی فاصله دستور جوجه ریزی شد livestreamed از طریق 24/7, وب کم متمرکز در لانه در برج ناقوس.

پترسون و Schofield به میدان فرستاد طیف گسترده ای از سوالات از جمله از کودکان و بینندگان خارج از کشور در اولین Q&A مورد شاهین پدر و مادر آنی و گرینل که شروع به راه اندازی قلمرو خود را در محوطه دانشگاه در سال 2016 و جوجه های خود را. پس از 2017, جوجه های مطرح شده در برج; آنی و گرینل زندگی می کنند وجود دارد در طول سال.

پرسید که چگونه سریع جوجه های تازه متولد شده را توسعه پترسون و Schofield گفت: این پرندگان قادر خواهد بود برای دیدن و را در دو اندازه در پنج روز و که آنها شروع به خود را مجموعه ای از پرهای پس از 10 روز. "حدود 40 روز گفت:" پترسون "آنها تقریبا به طور کامل-پر و آماده رفتن به شروع به یادگیری به پرواز است." در حال حاضر جوجه' کرک کرک کمک می کند تا آنها را گرم نگه دارید و به زودی زمانی که آنها می توانند اقامت گرم و بدون مادر خود آنی کمک خواهد کرد گرینل شکار برای خانواده را در وعده های غذایی.

"تلاش برای گرم ماندن یکی از غرایز اصلی در این سن" گفت: Peterson, توضیح, چرا جوجه ها در یک شمع. "گرفتن بیش از حد سرد می تواند بسیار خطرناک باشد.

On Monday morning, April 20, the chicks have just finished breakfast in their nest on the Campanile.

در اوایل صبح روز دوشنبه, آوریل 20 جوجه آماده برای چرت زدن پس از اتمام صبحانه در لانه خود را در کلیسا. آنها چوب به یکدیگر نزدیک برای گرم نگه داشتن یکی از بزرگترین چالش ها در این مرحله است. (Cal شاهین gif)

این جنس از سه برنده نمی شود شناخته شده است تا آنها متحد در اولین یا دومین هفته ممکن است.

فراموش شاهین چشایی? "پاسخ این است که بله" گفت پترسون. و درست است که آنی دیده می شد خوردن پوسته تخم مرغ پس از جوجه ها از تخم در آمده? "این است که نسبتا شایع در, رفتار," او گفت:. "پرندگان انجام این کار برای کمک به دست آوردن مجدد برخی از کلسیم است که استفاده از آنها به شکل پوسته تخم مرغ."

به به چه جوجه ها را بخورید در طول چند هفته اول زندگی پترسون گفت: آنها تغذیه می شود تکه های کوچک از گوشت پرنده از پدر و مادر خود را — peregrine شاهین کشتن طعمه خود را در هوا و پرواز می کنند تا 250 کیلومتر در ساعت سریع تر از هر حیوان روی زمین است. سرانجام او گفت: "جوان "خواهد بود تغذیه تکه های بزرگتر از پرنده با استخوان و دیگر غیر قابل هضم مواد, و سپس در نهایت خوردن پر پرندگان است که آنها خود را گرفتن."

یک کودک که بودم تماشای آنی در livestream پرسید که اگر آن را درست است که او خوردند جوجه های خود را' مدفوع. "بله او از خوردن آن گفت:" پترسون. "این یک رفتار به نام coprophagia که انجام شده توسط بسیاری از پرندگان است. نوزاد پرندگان ندارد و یک سیستم گوارشی را در مدفوع است که در واقع مغذی است. یکی از بهترین راه برای خلاص شدن از مدفوع است (برای والدین) فقط به آن را بخورم."

Annie, the peregrine falcon, warms and protects her chicks.

روز شنبه, آنی گرم و محافظت او دو جوجه پس از آنها از تخم در آمده. (Cal شاهین عکس)

پترسون و Schofield همچنین پرسیده شد که آیا پرندگان جوان خواهد بود متحد به طوری که آنها را می توان شناسایی در طول زندگی خود در هر کجا که مهاجرت می کنند. زن و شوهر گفت: آنها امید به گروه جوجه اول یا هفته دوم ممکن است.

"هنگامی که ما در گروه آنها را بر اساس زمانی که جوجه ها به طور کامل شکل گرفته پاهای گفت:" Schofield. "یکی از اولین چیزهایی که به اندازه کامل در حال پاهای خود را." او افزود که پس از COVID-19 احتیاطی را تعطیل خیلی از دانشگاه "دسترسی محدود بیشتر برای ما; ما ممکن است به گروه پرندگان."

On her nest in the Campanile, falcon mother Annie checks out her new offspring on Saturday, April 18.

روز شنبه, شاهین, مادر آنی چک کردن دو فرزندان. (Cal شاهین عکس)

بینندگان خواسته در مورد خطرات مرتبط با پرندگان جوان یادگیری برای پرواز کردن برج.

"این بخش خطرناک ترین از peregrine falcon زندگی" گفت: Schofield. "اولین پرواز بسیار بی دست و پا. خوشبختانه در سال گذشته هر دو پرندگان فرود در ساختمان های دیگر در محوطه دانشگاه و ... وجود دارد بالقوه برای آنها به آمار یک ساختمان است. اگر آنها به زمین برخورد ترس است که آنها باید یک زمان سخت گرفتن."

پترسون اضافه شده است که "حدود 40 درصد از رپتورز که پردار آن را به سال اول خود را زنده وجود دارد که میزان مرگ و میر بالا. آنها همچنین باید به یاد بگیرند که چگونه به شکار با موفقیت شکار و به مهاجرت successfully."

فراموش peregrine شاهین همسر برای زندگی ؟ "نوع" گفت: پترسون "اغلب آنچه که اتفاق خواهد افتاد این است که بعدها در زندگی یک مرد یا زن را نشان می دهد و رانندگی کردن همسر مرد یا زن شاهین و سپس یکی از مسن تر خواهد mate با پرنده جدید. گرینل ممکن است ناپدید می شوند یکی در سال جدید نر خواهد mate آنی. سپس آنی ممکن است ناپدید می شوند و چند سال بعد از آن و وجود دارد خواهد بود یک مرد و یک زن جدید" مصرف بیش از لانه.

The first two baby peregrine falcons of 2020 born to Annie and Grinnell, who have lived on the Campanile for four years, nap on top of each other on Sunday, April 19.

دو کودک peregrine شاهین متولد آخر هفته گذشته چرت زدن در بالای هر یک از دیگر. (Cal شاهین عکس)

یک سوال به ظاهر در مورد اینکه آیا دانشگاه دیگر تودرتو رپتورز. پترسون گفت: وجود یک شانه شاهین آشیانه در سمت غرب از دانشگاه و دیگری در سمت شرقی. یک بار وجود دارد یک cooper's hawk لانه در برکلی وی افزود: اما این که آیا آن را هنوز هم فعال نیست ، و بزرگ وجود دارد شاخدار جغد در لانه توت فرنگی نهر در دانشگاه را به سمت شمال.

به عنوان بزرگ شاخدار جغد آنها شکارچیان قوش تیز پر شاهین در گفت و این که چرا بسیاری از شاهین رشد در شهرستانها انتخاب لانه در ساختمان است که "دسترسی به سخت و غیر ممکن است برای شکارچیان برای رسیدن به. آنها را به امن ترین نقطه در طول comfiest" گفت: Schofield. "این یکی از مزایای کلیسا."

اما آنچه در مورد carillon و آن را با صدای بلند زنگ ؟ آیا آنها آزار پرندگان ؟

"ظاهرا آنها تصمیم به لانه وجود دارد" گفت: Schofield. "ما (Cal شاهین) یوتیوب برجسته وجود دارد carillon کنسرت در حالی که آنی بود که چرت زدن بودند و او را بسیار آرام است. مزایای داشتن لانه خود را (در برج) به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به نارضایتی از زنگ و چراغ که در کلیسا."

چه خواهد شد که سه قلو به نام? یک کال شاهین نامگذاری مسابقه در حال آمدن است به احتمال زیاد هفته دوم ممکن است. آن را باز خواهد شد ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن