بی خوابی یک موضوع است که بر بسیاری از مردم است. طب سنتی چینی (TCM) در توضیح خود برای بی خوابی و دیگر اختلالات خواب, ارائه یک جایگزین درک علت این مشکل است.

TCM و خواب

TCM می بیند اختلالات خواب که ناشی از یک عدم تعادل انرژی چی. به عنوان چی گردش در سراسر بدن عبور از آن از طریق کانالهای متعدد مانند طحال و ریه ها و قلب و کبد و…. وجود دارد 12 اصل کانالهای انرژی در بدن انسان است که 6 در نظر گرفته شود از یین طبیعت در حالی که باقی مانده 6 تلقی می شود از یانگ طبیعت است. در طول دوره از روز یین و یانگ انرژی حفظ اپیلاسیون و پایانی.

“در شب یین (همراه با خنکی) غالب است در بدن و در طول روز یانگ (همراه با گرما) طول می کشد. اختلالات خواب معمولا نسبت به عدم تعادل یین و یانگ در بدن است. خوابیدن بیش از حد است کمبود یانگ در حالی که بی خوابی یک کمبود یین و همراه با گردش خون ضعیف و طحال کمبود و یا استرس است. کابوس در ارتباط با عدم تعادل عاطفی و یا افراط در غذاهای غنی” با توجه به فرهنگ سفر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در طول دوره از روز یین و یانگ انرژی حفظ اپیلاسیون و پایانی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

TCM دارای یک مفهوم شناخته شده به عنوان “ساعت بدن” که چی حرکت می کند از طریق سیستم های اندام های مختلف بدن در 2 ساعت در فواصل. بین 9 بعد از ظهر و 11 p. m., سیستم های بدن به عنوان یک کل هستند گفت: برای تولید بالاترین میزان گرما. بین ساعت 1 صبح و ساعت 3 صبح کبد گفته می شود مشغول پاک کردن توابع. مانند خواب بین 9 بعد از ظهر و ساعت 3 صبح است که به طور کلی به عنوان یک چیز خوب برای بدن است. در مقابل یک تمرین صبح بین ساعت 3 صبح و ساعت 5 دیده می شود به عنوان خوب برای ریه های خود را از این ارگان در طول این دوره است.

نکاتی برای بهبود خواب

گیاهان

آماده سازی TCM concoctions گیاهی است یک راه آسان برای کاهش خواب-مسائل مربوط. برخی از برگ نعناع و گل داودی گل. جوش آنها را با هم و نوشیدن مایع است. این اعتقاد بر این است به افزایش جریان چی در کبد و کمک به شما خواب بهتر است. شما همچنین می توانید با استفاده از چینی قرمز خرما برای بی خوابی است. فقط اضافه کردن آنها را به سوپ و یا هم بزنید سرخ شده با سبزیجات به آنها را بخورند. چینی, قرمز خرما می تواند در بهبود Qi و خون کمبود بدن در نتیجه هماهنگ یین-یانگ اختلال و اجازه می دهد شما را به یک شب خوب استراحت.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

جوش برگ نعناع و گل داودی گل با هم و نوشیدن مایع اعتقاد بر این است که برای افزایش جریان چی در کبد و کمک به شما خواب بهتر است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

طب فشاری ماساژ

وجود دارد یک نقطه طب فشاری در بدن خود را به نام “anmian” که تقریبا ترجمه به “خواب آرام.” “قرار دادن نقطه پشت گوش خود را بین گوش و قاعده جمجمه که در آن وجود دارد کمی افسردگی بعد به یک استخوان به نام mastoid روند. محل انگشت خود را بر روی این افسردگی و اعمال فشار در یک گردان حرکت به آن را ماساژ. پس از چرخش 100 بار, شما باید بیشتر احساس آرامش و آماده به خواب” با توجه به تائو از سلامتی.

مواد غذایی

تغییر رژیم غذایی خود را نیز ممکن است به شما کمک کند حل و فصل اختلالات خواب است. یک از کبد و بیش از حد بر دوش معده می تواند باعث بی خوابی. مانند اجتناب از مصرف غذاهایی که بیش از حد شیرین, تند یا تند. از جمله مواد غذایی هستند که به طور معمول دیده می شود به عنوان یانگ یا گرم کردن غذاها. در عوض, شما باید از خوردن مواد غذایی طبقه بندی شده به عنوان داشتن یک یین یا خاصیت خنک کننده دارد. این معمولا شامل مواردی که در بالا در رطوبت و تمایل به سبز و یا رنگ پریده رنگ مانند لوبیا سبز, خیار, هندوانه, توفو, موز, و غیره. Longan میوه است گفت: برای بهبود گردش خون در بدن است. خوردن آنها همراه با برخی از goji توت نیز توصیه می شود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

اروپا قربانی این بیماری همه گیر دریافت پادزهر قدرتمند و زنده می ماند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو