برای جلوگیری از ضد میکروبی مقاومت واکسینه کردن جهان را کودکان و نوجوانان

دوران کودکی ایمن سازی با واکسن های رایج جلوگیری از ده ها میلیون قسمت از آنتی بیوتیک-درمان بیماری هر سال یک مطا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 اردیبهشت 1399
A photo shows a pair of arms and hands holding a syringe, injecting a small child

دوران کودکی ایمن سازی با واکسن های رایج جلوگیری از ده ها میلیون قسمت از آنتی بیوتیک-درمان بیماری هر سال یک مطالعه جدید می یابد. (بانک جهانی عکس استفاده می شود تحت CC BY-NC-ND 2.0 مجوز)

واکسیناسیون دوران کودکی ممکن است یک ابزار قدرتمند در مبارزه با مقاومت ضد میکروبی در پایین و کشورهای با درآمد متوسط می یابد یک تجزیه و تحلیل جدید led توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

در سراسر جهان استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها رانندگی است گسترش از باکتری "ویروسهای" که تکامل یافته اند برای زنده ماندن ضد میکروبی قرار گرفتن در معرض ساخت انسان بیشتر در معرض بیماری هایی مانند عفونت سل مالاریا و ذات الریه. کشورها طبقه بندی شده به عنوان کم درآمد و با درآمد متوسط در حال حاضر در حال تحمل فشار های انسانی و اقتصادی اثرات ضد میکروبی و مقاومت است.

این مطالعه جدید نشان داد که ایمن سازی با واکسن های رایج — به بيمار مبتلا به آندوكارديت مزدوج و واکسن روتاویروس — به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های حاد تنفسی و اسهال در میان کودکان در این تنظیمات است. و با کودکان کمتر بیمار شدن و یا به شدت بیمار کمتر در حال دریافت درمان با آنتی بیوتیک.

"در حال حاضر تقریبا در تمام کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه برنامه اقدام ملی برای مقابله با بحران است که مقاومت آنتی بيوتيکی شمار خود را به سیستم های بهداشتی اما بسیار کمی وجود دارد که شواهد پرداختن به آن مداخلات موثر هستند گفت:" جوزف Lewnard استادیار اپیدمیولوژی در UC برکلی و سرب نویسنده این مقاله است. "با ارائه اعداد سخت در تاثیر قابل توجهی به دست آمده است که فقط با این دو واکسن به تنهایی کار ما نشان می دهد که واکسن باید در میان مداخلات است که به شدت در اولویت قرار گیرد."

این مطالعه که برای اولین بار به بررسی ارتباط بین واکسن و آنتی بیوتیک استفاده در کم درآمد و با درآمد متوسط تنظیمات به نظر می رسد آنلاین امروز 29 آوریل در مجله طبیعت.

پنوموکوک مزدوج واکسن محافظت در برابر باکتری استرپتوکوکوس پنومونيه (pneumococcus) که می تواند باعث تنفسی و عفونت های گوش و سپسيس و مننژيت در حالی که واکسن روتاویروس محافظت در برابر عفونت های اسهالی ناشی از روتاویروس. هر چند روتاويروس خود است و نه قابل درمان توسط آنتی بیوتیک اسهال ناشی از روتاویروس سخت است برای تشخیص از اسهال ناشی از عفونت باکتریایی است. بسیاری از کودکان مبتلا به اسهال روتاویروس بنابراین دریافت آنتی بیوتیک در درمان حتی در آن مورد نیاز است.

با استفاده از داده های سلامت و دموگرافیک مطالعات 78 پایین و کشورهای با درآمد متوسط محققان دریافتند که پنوموکوک و واکسن روتاویروس جلوگیری حدود 19.7 درصد از آنتی بیوتیک در درمان عفونت های حاد تنفسی و 11.4 درصد از آنتی بیوتیک-درمان قسمت از اسهال در کودکان زیر پنج سال است.

با ترکیب داده ها در اثربخشی دو واکسن با واکسیناسیون فعلی نرخ این تیم پیش بینی شده است که این واکسن در حال حاضر جلوگیری از 23.8 میلیون و 13.6 میلیون قسمت از آنتی بیوتیک در درمان عفونت های حاد تنفسی و اسهال در هر سال به ترتيب در میان کودکان زیر سن پنج سال در این تنظیمات در سراسر جهان است.

اگر واکسیناسیون جهانی به دست آمد اضافی 40 میلیون نفر از آنتی بیوتیک-درمان بیماری می تواند مانع هر سال آنها پیش بینی کرد.

این تعداد به احتمال زیاد اهمیت جلوه, Lewnard گفت.

"ما نه حسابداری برای این واقعیت است که وجود دارد غیر مستقیم در کاهش بیماری های مرتبط با کاهش انتقال عوامل بیماری زا خود را که ممکن است وجود دارد مزایای اضافی در سایر گروه های سنی و همچنین" Lewnard گفت. "علاوه بر این ما به دنبال در یک باریک طیف از همه پنوموکوک بیماری که بیشتر شامل عفونت گوش و سینوزیت موارد که اغلب دریافت آنتی بیوتیک درمان است."

در این نقطه وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات در این اثر از دیگر تلاش ها برای مبارزه با مقاومت آنتی بیوتیکی مانند بهبود بهداشت و کشاورزی و یا کاهش استفاده از آنتی بیوتیک ها به می دانم که چگونه آنها نسبت به واکسیناسیون Lewnard گفت.

در حالی که این دو واکسن معمولا تجویز برای کودکان زیر 2 سال در کشورهای با درآمد بالا در کودکان پایین و کشورهای با درآمد متوسط همیشه آنها را دریافت خواهید کرد به دلیل هزینه نسبتا بالا و خانواده های پایین تر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

موسسات خیریه مانند GAVI, the Vaccine Alliance در حال کار به شدت به گسترش دسترسی به واکسن به خصوص در کم درآمد تنظیمات. Lewnard گفت که او امیدوار است این مطالعه انگیزه کشورهایی که واجد شرایط برای این نوع از کمک های چنین به عنوان کشورهای با درآمد متوسط و کم درآمد کشورهای در حال انتقال به درآمد متوسط وضعیت به ارائه این حمایت برای فرزندان خود.

"اثرات استفاده از آنتی بیوتیک و مقاومت ضد میکروبی شده اند شامل اقتصادی در ارزیابی ارزش این واکسن در برنامه" Lewnard گفت. "به عنوان پایین و کشورهای با درآمد متوسط تصمیم گیری در اطراف حفظ و یا معرفی این برنامه های واکسیناسیون, آن را بسیار مهم است که شواهد نشان می دهد که تاثیر این واکسن ها در داخل کشور."

همکاری نویسندگان این مقاله شامل ناتان C. پایین از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو; Nimalan Arinaminpathy از امپریال کالج لندن و ایزابل فراست و Ramanan Laxminarayan مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست.

این کار بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس (گرانت تعداد OPP1190803).

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن