پنج شنبه: شش جدید کروناویروس موارد اضافی دو پاسادنا مرگ و میر

پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش شش تازگی تایید coronavirus موارد در روز شنبه, مارس 21 و اضافی دو مرگ — یک مرد یک زن, هر دو مربوط به این شهر را در دراز مدت مراقبت از امکانات یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

در این مرحله 70 شهر 79 مرگ و میر مرتبط شده اند به این شهر مراقبت از سالمند کسب و کار مانند خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک. به طور مشابه در خارج از شهر در حال حاضر 790 موارد کمی بیش از 70 درصد بوده است به طور مشابه مرتبط است.

خبر می آید که مقامات جدید منتشر شد شهرستان گزارش روز پنج شنبه ارائه سطح بالا جدول زمانی از پاسادنا پاسخ به قابل توجه تلفات coronavirus گرفته در شهرستان متعدد مراقبت از سالمند امکانات — اغلب انتقادی ذکر شده توسط برخی در شورای شهر.

در حالی که روشن نیست که در خانه های سالمندان در ارتباط بودند به رقابتهای دو و میر — شهرستان گزارش موارد و مرگ و میر در میان nonresidents در این امکانات هر چند آنها نمی اضافه شده به این شهرستان در مجموع تعداد مرگ و میر گزارش شده در یکی از تسهیلات زندگی کمک و یک خانه سالمندان است.

از تسهیلات زندگی کمک تاکستان ویستا تا به حال نشده است مربوط به هر گونه مرگ و میر قبل از این یکی. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد تسهیلات در میان یا کارکنان و یا ساکنین — هر دو گروه کمتر از 11 مورد اما شماره های خاص هستند و تنها افشا شده توسط مقامات بهداشتی هنگامی که وجود دارد بیش از 11 نفر.

مرگ دیگری در ارتباط بود به خانه سالمندان گوهر انتقالی مرکز مراقبت که در حال حاضر دیده می شود 10 موارد منجر به مرگ در میان کارکنان آن و/یا ساکنان.

سنگ یکی از سخت ضربه امکانات دیده می شود که 47 مورد در میان ساکنان آن و دیگری 21 در میان کارکنان آن پس از وقوع آغاز شد — از جمله سه به تازگی تایید کارکنان موارد گزارش شده پنج شنبه.

چهار و پنج شش نفر به طور مساوی تقسیم بین دو گروه سنی: 41 تا 64 ساله و ساکنان 65 سال و بالاتر. یک مورد دیگر درگیر ساکن بین سنین 18 و 40; در حالی که ششمین مورد درگیر جزئی.

وجود دارد در حال حاضر شده است و 15 مورد در میان پاسادنا را کودکان زیر سن 18.

در ضمن در لس آنجلس در روز پنج شنبه coronavirus-مرگ و میر ناشی از یکی دیگر از 46 ساکنان گزارش شد هل دادن در این شهرستان از مرگ و میر گذشته 2000 علامت گذاری به عنوان.

“این بسیار غم انگیز است نقطه عطف برای ما. به کسانی که از شما با درد و رنج و غصه” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در طول پنج شنبه بعد از ظهر جلسه “پیشنهاد ما عمیق ترین تسلیت. ما به فکر شما و خانواده خود را هر روز.”

در مجموع 2,016 فتح لس آنجلس ساکنان درگذشت پس از آلوده شدن با COVID-19 در حالی که 42,307 باید قرارداد این بیماری از جمله 1,204 به تازگی موارد گزارش شده در روز پنج شنبه.

این آمار و ارقام رد و آخرین شماره از پاسادنا به عنوان شهرستان گزارش تمایل به تاخیر در یک روز پشت این شهر که در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>