هزاران نفر جمع آوری در سیمی ولی برای BLM اعتراض به عنوان عضو شورای می آید زیر آتش

چند هزار نفر جمع شده بودند صبح روز شنبه در قلب Simi Valley, پیوستن به گروه کر از تظاهرات علیه خشونت پلیس در منطقه و کشور.

Simi دره ساکنان یک پشت بام مشاهده از روز شنبه در اعتراض به. عکس: دیوید روزنفلد

گروهی از معترضان مسالمت آمیز ایستاده در پیاده رو در تمام چهار تقاطع چنار درایو و کوکران خیابان آغاز و در حدود ساعت 10 صبح قبل از بسیاری از شروع به راهپیمایی در پیاده رو پایین کوکران به سمت تالار شهر. سنگین حضور پلیس پوشانده شهرستان, سایت 1992 احکام در رادنی کینگ ضرب و شتم صورت که با تنظیم کردن شورش گسترده.

حداقل دو خروجی در بزرگراه 118 بسته شد و پلیس می تواند دیده می شود در نزدیکی خیابان هر چند نه به طور مستقیم در نزدیکی شدند.

روز شنبه تجمع و راهپیمایی می آید پس از Simi دره شهر, عضو شورای Mike Judge درو کشیده انتقادهای تند این هفته برای نظرات او در Facebook و به سمت یک سازمان از این رویداد. قاضی عذرخواهی برای این سخنان پنج شنبه.

در یک ایمیل خصوصی ارز که زود قضاوت نوشته شده علنا او خواسته سازمان Mikiiya پرورش به ماه مارس است. در این ایمیل نوشت که “تقریبا همه از اعتراض به, تاریخ, تبدیل به خشونت و تخریب است. (sic)”

“من بسیار سخت و فشرده برای پیدا کردن یک مثال از یک واقعا صلح آمیز اعتراض” قاضی نوشت.

در Facebook شنبه, قاضی, نوشته شده در یک الگوی رفتاری است که پیشنهاد استفاده از سپتیک تانک با فشار توپ به شلنگ پایین تظاهر VC استار گزارش شده است.

این Simi دره دموکراتیک باشگاه و شهرستان ونتورا حزب دموکرات هر دو نام برای قاضی به استعفا با توجه به این مقاله است. او انتخاب شد به شورای شهر در سال 2010.

دو دادخواست خواستار قاضی استعفای شروع کرده اند در Change.org که به دست آورد و نزدیک به 3500 امضا و دیگری با نزدیک به 6000 که از شب جمعه.

در ایمیل خود به فعال جوان, قاضی نوشت که شهر شده است “هدفمند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی با تهدید خشونت و با آشکار اعمال مخرب نقاشی های دیواری در شهر ما.”

تبادل قرار می دهد و به, واقعیت تلخ احساس اضطراب توسط مقامات محلی به عنوان تظاهرات بازی در سراسر جنوب کالیفرنیا. پس از تظاهرات مسالمتآمیز تفویض به غارت و هرج و مرج در بخش دیگر از لس آنجلس در هفته گذشته از جمله در سانتا مونیکا, ساحل طولانی و وان Nuys صاحبان کسب و کار هستند و نه گرفتن هر گونه شانس.

اکثر تظاهرات, اما, اند خالی از خرابکاری و یا غارت.

حتی تظاهرات مانند این یکی در سیمی سازماندهی شده توسط دانش آموزان کشیده شده ترس از کسب و کار که هم مرز تا مغازه های خود را فقط در مورد خرابکاری را شکستن. همان رفت و برای کسب و کار در جنوب خلیج 1,000 که در آن تظاهر کنندگان راهپیمایی از منهتن ساحل به Hermosa ساحل در سه شنبه, ژوئن 2.

در Simi Valley, تظاهرات برنامه ریزی شده به یاد 1992 حکم در ضبط ضرب و شتم رادنی کینگ که روشن فیوز به شورش گسترده. چهار افسر پلیس بودند ضبط بارها و بارها ضرب و شتم سیاه رانندگان در طول یک سال 1991 بازداشت در مقابل یک دره سن فرناندو ساختمان آپارتمان.

افسران’ دادگاه منتقل شد به Simi Valley, پس از آن-تا حد زیادی سفید سفید حومه خانه به نمرات قانون افسران. پس از هفت روز مذاکرات, هیئت منصفه تبرئه افسران تقریبا تمام اتهامات deadlocking در یک حمله به دفعات مشاهده شده است. به زودی پس از حکم خوانده شد عصبانی شهردار تام برادلی را محکوم کرد و آن را “بی معنی” اعلام “هیئت داوران حکم هرگز نابینا جهان به آنچه که ما در این نوار ویدئویی.” به عنوان کلمه حکم گسترش اعتراضات و شورش و آتش سوزی و غارت فوران و تحمل برای روز.

شنبه علائم 11 روز مستقیما از تظاهرات در سراسر لس آنجلس را برانگیخت با روز یادبود کشتار جورج فلوید در دست پلیس است. اعتراض بسیاری از آنها را به رهبری Black Lives Matter گروه باید شامل گسترش خشونت پلیس و تبعیض نژادی در کل.

محله از ساحل به طرف دره را سازماندهی تظاهرات و راهپیمایی هایی در طی هفته گذشته به عنوان یک راه برای گرفتن پیام این جنبش از یک تحت سلطه تصاویری از خرابکاری و غارت به یکی از مسالمت آمیز و غیر خشونت است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو