آنها خاموش! UC برکلی شاهین جوجه پرواز

Redwood the falcon lands on the Campanile after one of his first flights on Saturday, May 30.

ردوود یکی از سه شاهین متولد شده در ماه آوریل به دانشگاه برکلی شاهین پدر و مادر آنی و گرینل می آید در برای فرود در کلیسا. او پرواز کرد و برای اولین بار و کمی جلوتر از خواهر و برادر خود را در روز شنبه, مارس 30. (Cal شاهین عکس)

UC برکلی سه خواهر و برادر شاهین — ردوود سکویا و خشخاش — گرفته اند جهش بزرگ است. آنها پرواز کردن دانشگاه را 307-پا منار و zestfully کامل خود را باز افزایش و فرود حرکت در نزدیکی برج جایی که آنها از تخم در ماه آوریل است. و عدم خسته کننده استراحت و سوخت گیری به عنوان آنها بروید.

“آنها تقریبا مانند کودکان نوپا آموزش راه رفتن; این یک فرایند است که فقط نیاز به تمرین دارد” گفت: Sean پترسون یک برکلی دکتری دانشجو اجرا می شود که کال شاهین رسانه های اجتماعی پروژه با زیست شناس لین Schofield, همسرش. خشخاش پرواز برای اولین بار در ساعت 9 صبح امروز; برادران او در زمان پرواز در روز شنبه — ردوود در 1:22 بعد از ظهر و سکویا در 5:05 بعد از ظهر

“خشخاش آخرین پرواز چرا که او بزرگتر از برادران او و آن طول می کشد برای زن شاهین به رشد به اندازه کافی پر و بال به حمایت از یک بزرگتر بدن” گفت: مریم Malec محلی داوطلب رپتور لانه نظارت بر. “خشخاش در حال حاضر بزرگتر از آنی (مادر او).”

One of three falcon fledglings sits on a corner of the Campanile.

سکویا بزرگترین دو نر شاهین انقلابي در کلیسا در آوریل پرواز برای اولین بار در روز شنبه, مارس 30. (Photo by Sean پترسون)

پترسون گفت: نوجوانان شاهین در حال حاضر به طور کامل رشد کرده است و تنها تفاوت بین آنها و پدر و مادر خود را آنی و گرینل است خود را قهوه ای پر رنگ. “آنها را در رشد خود را خاکستری پرهای پس از دوم تابستان,” او گفت:, “و نگاه به طور کامل بالغ سقوط 2021.”

این آخر هفته گذشته گفت: Malec حداقل چند صد نفر آمد به دانشگاه به تماشای جوجه’ اولین پرواز. Malec و یک تعداد انگشت شماری از دیگر داوطلبان آموزش دیده به طور معمول 10 تا 12 ساعت در طول روز به اصطلاح “پردار تماشای” هنگامی که پرندگان جوان ممکن است نیاز به نجات اگر آنها گیر در درختان بر روی زمین و یا در بالای ساختمان های اطراف خود هجوم از کلیسا.

در ابتدا چهار بار پدر و مادر آنی و گرینل همراه خود را جوان اول خود را چند پروازهای گفت: Peterson. “رفتار نمی آخرین طولانی هر چند به این دلیل که جوان شاهین به سرعت شروع به تعقیب پدر و مادر به جای راه دیگری در اطراف است!” او گفت:.

A young female falcon readies to fly off the Campanile, her wings outspread.

خشخاش زن خواهر و برادر به ردوود و سکویا و آخرین را بال آماده به پرواز کردن کلیسا در جمعه, ژوئن 1. (عکس از جان دیویس)

آنی و گرینل نیز آغاز کرده اند آموزش خود را جوان به شکار یک فعالیت است که peregrines فراموش تقریبا به طور انحصاری در هوا. آنها شروع به تلاش هوا مواد غذایی مبادلات تشویق فرزندان خود را به گرفتن غذا از آنها را به عنوان آنها پرواز. “اینها برخی از هیجان انگیز ترین پرواز ما را به دیدن” گفت: پترسون “اگر چه آنها اتفاق می افتد بسیار سریع است.”

خشخاش ردوود و سکویا در هر کجا که بروید ادامه خواهد داد تحویل گرفتن غذا از پدر و مادر خود را برای ماه بعد یا بیشتر در طی چه پترسون به نام “مدرسه پرواز و شکار آموزش است.” او گفت که او انتظار دارد که این خواهر و برادر شروع به ترک لانه برای خوب در اواسط ماه جولای.

“اما این زمان نیست و در سنگ تنظیم در همه,” او اضافه شده است. “برخی از نوجوانان می تواند به چوب در اطراف پدر و مادر خود را’ خاک به صورت صعودی از دو ماه. Lawrencium (یک زن, همچنین شناخته شده به عنوان لری به دنیا آمد و به آنی و گرینل در سال 2018) ماند تا اواسط ماه اوت است.”

آن را آسان برای تماشاچیان به گرفتار در پردار تماشای درام. روز یکشنبه برای مثال ردوود پرواز کردن Campanile, flapped همراه با عصبانیت اما تحت, در یک دایره وسیع سپس به برج برگردانده اما نمی توانستم درک شرکت در کلیسا. او پس از آن ساخته شده یکی دیگر از تلاش اما شکست خورده به زمین کمی پایین تر است. بعد او ناپدید شده بر روی نزدیک Evans سالن — یک نقطه جذاب برای شاهین به خاطر آن قد بلند با یک سقف اما انسان آن را می دانم به عنوان سایت نوپای لوکس مرگ در سال 2017 و نجات از یک حیاط نوجوانان Californium در سال 2018 — باعث نگرانی بر روی زمین است. سپس ردوود بال دیده می شود می تواند باز در بالای ساختمان و طرفداران شاهین زیر بازدم.

The couple who run the popular Cal Falcons website pose in face masks with their young son, Vireo, who's named after a bird species.

این زن و شوهر که اجرا می شود محبوب کال شاهین رسانه های اجتماعی, پروژه لین Schofield (سمت چپ) و شان پترسون با پوشیدن ماسک صورت در طول COVID-19 گیر مطرح پسر سرودخوان سن 19 ماه. (عکس از آلن ماهی)

هر سه خواهر و برادر خال خال شده است حلق آویز کردن ایوانز گفت: Malec و قبل از کشت خشخاش اولین پرواز امروز به عنوان او در حال اجرا در اطراف یک کلیسا بالکن او آگاه بود که در آن برادران خود رفته بود و “به تماشای Evans کل زمان. او مضطرب به پرواز است.”

Malec گفت که خواهر و برادر شاهین را قطع کردن و “شناخته شده اند شروع به مهاجرت خود را به عنوان یک گروه و با هم ماندن برای یک زن و شوهر از ماه ها قبل از آنها شروع به شکستن خاموش” پراکنده به سرزمین های خود را.

در این سال جدید شاهین در برکلی تولید شده اند کاملا زیر و کال شاهین — که غالبا پست های فیلم falcon حقایق و به روز رسانی در پرندگان’ فعالیت — دریافت کرده است “صدها نفر از پیام ها با یک موضوع مشترک — که شاهین خانواده ثابت است نقطه روشن برای مردم در سراسر جهان است.”

شاهین هستند “کمک به مردم از طریق پناهگاه در محل, مردم به خصوص با کودکان و نوجوانان” در طول COVID-19 pandemic گفت: Malec اضافه کرد که کال شاهین’ رسانه های اجتماعی پست و سه 24/7 وب کم در کلیسا نیز بالا برده و سطح علاقه.

“این خوب است برای مردم را به دیدن نسل بعدی peregrine شاهین رونق و رشد در پردیس گفت: Peterson. “ما امیدواریم که آنی گرینل, خشخاش, سکویا و ردوود در حال نشانه ای از امید و ثبات برای مردم در سال جاری و برای سال های بسیاری آمده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>