این بزرگ گل شگفتی در ساحل جنوبی باغ گیاهی

سفر به سواحل جنوبی باغ گیاهی در پالوس وردس شبه جزیره به عنوان یک پادزهر برای cabin fever آورده coronavirus که محدود جنوب کالیفرنیا به خانه های خود را طی شش هفته. در ساحل جنوبی این زمان بسیار عالی برای مشاهده شکوه باغ گل رز 60 گونه های قرمز گل بهار باغ و شکوه درختان در شکوفه کامل است که شما احتمالا هرگز قبل از دیده می شود. توجه داشته باشید: به منظور به دست آوردن پذیرش شما باید سفارش بلیط از طریق وب سایت در southcoastbotanicgarden.org.

برای من بزرگترین باغبانی تعجب در حال حاضر در شکوفه در ساحل جنوبی یک گیاه است که ورزش یک گل سنبله است که می تواند تا رسیدن به دوازده متر در ارتفاع در مقایسه با گل ترین bromeliads که در حالی که زیبا به ندرت افزایش یابد اما یک فاصله کوتاه بالا برگ خود را. تقریبا تمام bromeliads هستند اپیفيت به این معنی که آنها به طور طبیعی روی درختان رشد می کنند. این زیستگاه مشترک است با ارکیده اکثریت قریب به اتفاق که اپیفيت بیش از حد. اما برخی از ارکیده و bromeliads مانند آناناس در حال زمینی که بدان معنی است که آنها رشد می کنند به طور طبیعی در زمین و گیاه با عظیم گل سنبله زمینی بیش از حد.

این کنجکاو گیاه Puya chilensis می آید از کوه آند در شیلی که در آن رشد می کند و شرایط خشک در ارتفاع 1000-3000 فوت در آفتاب کامل است. آن است که در برابر سرما مقاوم است اما بسیار متحمل به خشکی می کند و نیاز به آب تابستان هنگامی که تاسیس شده است. شما ممکن است مجبور به صبر کنید 15 سال یا بیشتر برای دیدن این گل برای اولین بار, اما شما باید دیدنی گل فوران که باقی بماند از طریق ماه های تابستان هر سال پس از آن.

شاخ و برگ این گونه با آن تیز مهره های قلاب را به شما یادآوری برخی از agaves. این برآمدگی مسئول این گیاه را کنجکاو مشترک با نام “گوسفند خوردن گیاه” با توجه به protocarnivorous کیفیت. “Protocarnivorous” یا “paracarnivorous” اشاره به ظرفیت های گیاهان خاصی برای به دام انداختن حشرات و یا حیوانات دیگر یا دفاعی و یا غذايي اهداف وجود ندارد و مصرف آنها را در نقطه ای مانند کلاسیک گوشتخوار ونوس پرواز تله یا پارچ گیاهان. گوسفند یا حیوانات دیگر که سرگردان به انبوه Puya chilensis به عنوان مثال ممکن است گرفتار در خاردار شاخ و برگ و مرگ وجود دارد. در زمان فاسد لاشه حیوانات آزادی خود را از مواد مغذی و مواد معدنی به خاک از جایی که آنها را می توان جذب شده توسط ریشه گیاه. اتفاقا اگر شما با توجه به اطراف ملک خود را با مانع نفوذ ناپذیر, این گیاه را برای شما به عنوان آن خاردار و تجمع گل رشد تا پنج فوت قد و گسترده است.

در حالی که تحقیق در این گیاه گرفتم که یاس که billowy درختچه با آسمان آبی و گل های پشتیبانی شده توسط زمینه ای مهم calyces نیز در نظر گرفته protocarnivorous. آفات ممکن است به طور دائم گیر در کارخانه mucilaginous ترشحات.

ساحل جنوبی باغ گیاهی نشان می دهد کالیفرنیا بومی به بهترین نفع خود. کالیفرنیا خشخاش رقم در رنگ به طور معمول دیده می شود – تیره و نارنجی و قرمز و صورتی و گل با هم در یک صفحه نمایش رنگی. نارنجی چسبنده گل میمون (Diplacus sp.) و رنگ بنفش ریش زبان (Penstemon spectabilis) یک زن و شوهر جذاب خود را در باغ تخت. کویر دشت ، (Sphaeralcea sp.) در نارنجی و صورتی نیز در شکوفه کامل در حال حاضر و سخت به مقاومت در برابر.

کویر خاردار گلابی (Opuntia phaeacantha) کالیفرنیا کاکتوس بومی و واجد شرایط به عنوان باغ گیاهی قابل توجه ترین پوشش زمین در نظر فروتن من حداقل در حال حاضر زمانی که آن را در تمام گل. از راه دور گل خرس قوی شباهت به گل سرخ. به شما به عنوان رویکرد و توجه آنها متصل به کلاسیک اما بسیار کم رشد beavertail کاکتوس پد شما دو تا را. طبیعت تنها می تواند ارائه چنین تضاد. در حالی که redoubtably خاردار glochids از کاکتوس را به شما بیزار به نزدیکی زمانی که گیاهان flowerless های ابریشمی نقاشی با مداد رنگی گل های زرد با قرمز مراکز که با آنها در حال حاضر آراسته هستند به مقاومت دعوت و وسوسه; شما نمی توانید به خودتان کمک از که مایل به دریافت به عنوان نزدیک به این زمین آغوش cacti به عنوان امکان پذیر است.

یکی از مهمترین و چشم نواز زیبایی را در سواحل جنوبی بهار باغ گل چینی است foxglove (Rehmannia elata). این نام اشاره به خاستگاه جغرافیایی خود را و شباهت نزدیک آن گل های صورتی به foxglove شکوفه اگرچه هیچ گیاه شناسی ارتباط بین دو کارخانه. این rhizomatous ریشه های چینی foxglove بسیار دارویی و یک عنصر در یک طیف گسترده ای از درمان های گیاهی. این یک گیاهی چند ساله است که می تواند به رشد پنج فوت قد و می تواند رسیدگی کامل خورشید در آب و هوای ساحلی, اما نیاز به برخی از سایه داغتر داخلی مناطق.

در ساحل جنوبی دو درخت ها نفس خود را برای گل دیگری برای آن منحصر به فرد با حضور در این بخش از جهان و هنوز هم یکی دیگر برای اندازه آن است. چینی fringetree (Chionanthus retusus) است گل در حال حاضر در ظرفیت کامل به عنوان سفید و پف به عنوان یک ابر. کیپ شاه بلوط (Calodendrum capense) بومی شرق و جنوب آفریقا است که قریب به اتفاق با آن سخاوتمندانه فوران گل های صورتی. این craggily lobed برگ بلوط قرمز (بلوط ruber) گرفته شده برای اعطا در انگلستان بسیار گرامی که این گونه مواجه است در جنوب کالیفرنیا به عنوان آن است که در اینجا. در نهایت بزرگه برنز درخت ازگیل ژاپنی (Eriobotrya deflexa) را دوست دارد که شما هرگز قبل از دیده می شود و به احتمال زیاد برای همیشه دیدن دوباره در حال رشد است در سایت. چه کسی می دانست که این درخت زینتی می تواند رسیدن به چنین پر اب و تاب قد?

نکته هفته: پس از بازگردانده مادیرا گیاه شمعدانی (Geranium madarense), شما ممکن است به سرعت تصمیم می گیرید که آن را مورد علاقه خود را شمعدانی و تعجب می کنم که چگونه شما می تواند بدون آن زندگی می کردند تا در حال حاضر. آن غیر قابل انکار است شکوه باغ های انتخاب در حال رشد به پنج پا در ارتفاع با ریز برش برگ و قرار دادن در یک نمایش با شکوه از سرخابی گل به عنوان به خوبی. اگر چه در آن می میرد و پس از آن دوم و یا سوم سال در باغ آن را به تولید مقدار مناسب بذر است که شما به راحتی می توانید از جوانه زدن در جایی که گیاه اصلی ایستاده بود.

مادیرا گیاه شمعدانی ترجیح سایهدار محل در داخل دره مکان. در حالت ایده آل, این امر می تواند کاشته شده در زیر گروهی از کف دست و یا در سایه ای از یک درخت برگریز. Geraniums اغلب به عنوان cranesbills حساب خود را دراز کپسول بذر است که به یک نقطه می آیند و شبیه منقار یک جرثقیل. مادیرا گیاه شمعدانی بومی است که به مادیرا یک جزیره 400 مایلی غرب مراکش و 600 مایلی جنوب غربی پرتغال. مادیرا به دست اورد شهرت در قرن 16 برای آن شراب غنی شده مورد علاقه دریا voyagers پس از یک بطری را باز کرد که کیفیت آن برای یک دوره طولانی از زمان. دیگر عجیب و غریب شمعدانی به ارزش جستجو کردن در سواحل جنوبی باغ گیاهی است Pelargonium sidoides زمین با پوشش نقره ای-خاکستری و برگ و گل کبود. آن شکوفه در طول سال در باغ های ساحلی.

لطفا با ارسال نظرات و عکس ها را به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>