برای یک انسان چگونه آنها نظر خود را در بزرگسالی تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه آنها رشد. اگر به عنوان فرزندان آنها تحت درمان با مراقبت تشویق به اعتماد به نفس و آموزش دیده به طور منظم آنها به احتمال زیاد برای رشد کردن به افراد موفق. در مقابل, اگر کودک نادیده گرفته و همواره گفته است که آنها شایسته نیست آنها به احتمال زیاد به پایان رسید تا به عنوان بزرگسالانی که از رنج می برند عزت نفس و مسائل. به عنوان پدر و مادر آن است که مسئولیت خود را برای ایجاد رفاه فرزندان خود را همراه با نسل آینده. در اینجا چهار راه برای انجام آن است.

1. شرکت در فعالیت های

بچه ها باید تشویق به شرکت در فعالیت های فیزیکی مانند ورزش ها ، بودن پر انرژی را توسعه اعتماد به نفس خود را با شروع از سن جوان است. تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که از بازی خارج تمایل به بیشتر انعطاف پذیر از کسانی که نمی. از جمله کودکان و نوجوانان کشف آزمون محدودیت استفاده از خلاقیت خود با چالش مواجه و یادگیری به حرکت روی حیله و تزویر موقعیت های اجتماعی. به این ترتیب عادت بودن انعطاف پذیر همراه با مهارت در مذاکره دریافت افاضه به آنها.

در یک 2019 بررسی, استرالیا والدین خواسته شد در مورد چگونه آنها را به صرف وقت با بچه های خود را در خارج از منزل. “3 در 4 استرالیا پدر و مادر می خواهم به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل با خانواده خود را. چرا ؟ زیرا آنها می دانند که آن را بزرگ برای زندگی سالم و برای زمان اتصال.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که از بازی خارج تمایل به بیشتر انعطاف پذیر از کسانی که نمی. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

و بیش از 85 درصد از والدین بر این باورند که صرف زمان در خارج از منزل خود را بهبود می بخشد بچه ها سلامت روانی و جسمانی بیش از حد. و آنها حق. این تحقیقات نشان می دهد که آن را بهبود می بخشد پدر و مادر کودک ارتباطی در افزایش سلامت روانی و بهبود سلامت کلی و تندرستی” با توجه به پنج سال اول.

2. فضای خود را

هر چند آن را وظیفه خود را به پناهگاه کودکان خود را از تمام خطرات احتمالی شما باید آن را تا آنجا که آن را به پایان می رسد که بسیار محدود در آنها. دخالت بیش از حد و بیش از حد بسیاری از محدودیت ها تنها باعث خشم و rebelliousness در کودکان و نوجوانان است که ممکن است آنها را با فشار پایین مسیر اشتباه در نوجوانی و سال های بعد. به بچه های خود را در فضای سزاوار آنها جایی که آنها به اکتشاف جهان و برای خود فکر می کنم. فقط مطمئن شوید که شما وجود دارد برای حمایت از آنها را زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

3. دانشگاهیان

بسیاری از والدین فشار بچه های خود را بیش از حد به تمرکز بر روی دانشگاهیان در هزینه های تعامل اجتماعی است. در حالی که دانشگاهیان مهم هستند پدر و مادر نیاز به درک که زندگی است نه فقط در مورد حفظ دانش است. اعتماد به نفس و موفقیت در زندگی باید احساس راحتی مواجهه با افراد دیگر. این فقط اتفاق می افتد با دوستان رفتن به فعالیت های اجتماعی و غیره. “شما باید برای تدریس به کودکان چگونه به دوستان و حل و فصل درگیری های… آموزش و مراقبت از محیط است که حمایت از کودکان سالم اجتماعی و عاطفی توسعه هموار کردن راه برای موفقیت تحصیلی” دوران کودکی متخصص برتا Gorham گفت: به EDC.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با دوستان و رفتن به فعالیت های اجتماعی کودکان می تواند به توسعه اعتماد به نفس در هنگام برخورد با دیگران است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

4. داوطلب

بچه های خود را به فعالیت های داوطلبانه. تجربه شرکت در کمک به دیگران را فوق العاده اثر مثبت بر کودکان روان. برای مثال شما ممکن است درگیر در دادن غذا به مردم فقیر در محله. اجازه دهید کودک شما را چند بسته مواد غذایی به نیازمندان است. زمانی که بچه را می بیند شکر در چشم گیرنده آنها را احساس انگیزه برای انجام کار خوب در زندگی خود اطمینان حاصل کرد که کودکان خود را توسعه جامد شخصیت اخلاقی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

یک برنامه: تور مجازی از بیش از 1200 موزه ها در سراسر جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو