سنتی مردانه کد: شکایت و توضیح

امروز یک بخش رو به رشد جامعه بستگی دارد ناقص Instagram پست Whatsapp memes و cringingly سطحی Infinite کلیپ به درک آنچه مورد نیاز است از یک نر در نظر گرفته شود قابل قبول دندانه دار در زندگی روزمره اجتماعی ماشین آلات.

برخی از کلیشه ای “نر” صفات عبارتند از اینکه خستگی ناپذیر اعتماد به نفس سازگار ارائه دهنده محافظ ضعیف چند ساله حل مشکل پرشور عاشق و یک لنگر پشتیبانی در مواقع استرس. در دنیای مدرن امروز نسبت دادن این صفات تنها به مردان شما به عنوان برچسب به لحاظ سیاسی نادرست است.

امروز ما بیش از سهم عادلانه از مثال نشان می دهد که زنان کاملا قادر به گرفتن بیش از و یا حداقل های یک مرد مسئولیت. انسان مدرن با خوشحالی می پذیرد این تغییر پارادایم به عنوان نشانه ای از تکامل هنجارهای اجتماعی. با این که هنوز هم وجود دارد باقی می ماند چند سنتی فضائل است که “مردان خوب” هستند متصل به نگه بر روی حتی در مواجهه با این تغییرات همراه با یک زن و شوهر که آنها واقعا باید اجازه رفتن.

شکایت معکوس

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شکایت ثابت می کند یک مرد نامطلوب اما آن همه جوش پایین به یک نقطه ضروری است — شکایت باعث می شود شما در سراسر آمده به عنوان ضعیف است. ایده آل موضع انسان را در طول زمان چالش و درد و رنج به آرامش و سکوت هل دادن به جلو تا زمانی که او می یابد راه حل است. برای اطمینان از مصرف یک ارزیابی عینی از عوامل منفی در یک وضعیت یک چیز است اما ناله و شکایت در مورد وضعیت شما فقط می فرستد منفی پرنیان و باعث می شود شما بخشی از مشکل و نه راه حل.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

شکایت ثابت باعث می شود شما در سراسر آمده به عنوان ضعیف است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با آگاه بودن از این مشکل از یک وضعیت اما بسیار میلیونیم ثانیه شما تصمیم به در و شکایت خود را از مبارزه شما را انتخاب کرده اند به باور شما یک قربانی و یک ویکتور می گوید:” themaneffect.com

جدا از منفی بیشتر آسیب رساندن جنبه های مزمن شکایت است که تاثیر آن را در خود روان است. آن را خاموش شما خارج از فضای خلاق است که تسهیل حد عالی رساندن خود مهارت های حل مسئله. بیشتر به شما شکایت کمتر مولد شما را تبدیل به.

شما جذب افرادی مانند شما. ساده ترین راه برای خودتان راه اندازی برای شکست این است که به خودتان را احاطه کرده با unmotivated افرادی که کامل هنر عبور از سرزنش و بازی قربانی کارت فوری یک وضعیت جنوب می رود. با حفظ یک چشم انداز مثبت و هل دادن به جلو از طریق شرایط دشوار شما خود را افزایش نفوذ و ایجاد یک شبکه قوی و مدبر افرادی که مشارکت مثبت در جامعه خود را.

با توضیح

با توجه به artofmanliness.com: “نگران با چه کسی خارج از دایره خود را از احترام فکر می کند که اجازه می دهد تا خود را به پایین کشیده شود به او سطح است.”

این یکی از قوانین اصلی که یک مرد با اعتماد به نفس نیاز به رعایت در تمام زمانها. دلایل انجام نمی بسیار متفاوت از آنچه در بالا ذکر شد. هنگامی که شما خودتان توضیح دهید که به کسی که وجود یک قدرت تعادل قرار می دهد که شما بر روی زمین لرزان. البته قطعا وجود دارد که در آن شرایط را کاملا عادی و گاهی آشکار و لازم است که شما خودتان توضیح دهید.

این موارد عبارتند از: wمرغ شما خواسته خود را نسبت به بازگشت به بالا چیزی است که شما را با دوام حرفه ای توضیح و هنگامی که شده است وجود دارد یک سوء تفاهم بین شما و یک دوست در خانواده شما یا کسی که شما در نظر بگیرید در دایره درونی خود را از اعتماد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

شما باید توضیح بدهد که شده است وجود دارد یک سوء تفاهم بین شما و یک دوست در خانواده خود را. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این سناریو که در آن شما می توانید احساس موظف به تنظیم همه چیز راست به طوری که زندگی خود را و یا حرفه ای محیط زیست سالم باقی می ماند و وضعیت موجود نگهداری می شود. در این روز و سن که در آن رسانه های اجتماعی قدرت است همه با یک نظر و یک منطقی خوب سیگنال WiFi آن را آسان به دام افتاده در یک چرخه معیوب از پشیمانی و توضیحات.

این درست است به خصوص برای حرفه ای خلاق است. هرگز یک ایده خوب برای حتی پاسخ به تصادفی افرادی که به شما حمله در سیستم عامل برای ابراز نظر و یا ارائه کار خود را. هنگامی که شما خودتان توضیح دهید که به چنین افرادی این مجموعه تا این مفهوم است که شما فاقد اعتماد به نفس در اقدامات خود و یا کار خلاق است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

زعفران: شگفت انگیز و مرموز ادویه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو