بسیاری از برداشت ها از شجاعت

تصمیم گیری برای زندگی خود می تواند یک عمل شجاعت. وجود دارد بسیاری از ابعاد به مفهوم شجاعت. “شجاعت نبود ترس. شجاع مردم احساس ترس, اما آنها قادر به مدیریت و غلبه بر ترس خود را به طوری که آنها را متوقف کند از اقدام.” (skillsyouneed.com)

در اینجا نگاهی به نحوه های مختلف فلسفه تعریف شجاعت.

Stoics

فلسفه رواقی ساخته شده است در مجموعه ای از فضائل. فضیلت دارای بالاترین اولویت در همه حالات صورت. فلسفه رواقیون دیکته است که به عنوان یک فرد شما لازم نیست که کنترل بیش از آنچه که برای شما اتفاق می افتد اما شما باید کنترل کامل بیش از خود را و چگونه شما را در پاسخ به آنچه اتفاق می افتد به شما. بودن رواقی ترجمه به حفظ یک رفتار آرام و نمایش حداقل به هیچ هیجانی. شجاعت یکی از اصول بنیادی بودن رواقی. رواقی شجاعت در مورد مواجهه با بدبختی با یک لبخند بر روی صورت خود. آن را در مورد به خطر انداختن زندگی خود به خاطر برادر خود را در آغوش. آن است که در مورد چسبیدن به اصول خود را حتی زمانی که دیگران در حال قدردانی برای داشتن none. آن را در مورد صحبت کردن آنچه شما می دانید حق است و نه حل و فصل چیزی کمتر از حقیقت مطلق اما سخت آن را ممکن است برای دیگران به شنیدن.

(Image: Screenshot / YouTube)

رواقی شجاعت است در مورد چسبیدن به اصول خود را حتی زمانی که دیگران هیچ. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فلسفه نیچه

یکی از مهمترین و فکری صدای پست مدرن, تمدن, نیچه از مد افتاده مفهوم مرد ایده آل از طریق “سوپرمن” و یا سوپرمن. این شخصیت سرب در چنین گفت زرتشت. Nietzche ریخت و تمام افکار خود را از آنچه یک انسان معمولی زندگی در جامعه باید آرزوی خود را به سوپرمن. سوپرمن آماده به فدا کردن همه چیز او تا به حال برای بهبود بشریت به عنوان یک نژاد.

یکی از تلخ ترین ویژگی های یک سوپرمن شجاعت است. نیچه متمرکز داخلی شجاعت یا شجاعت اخلاقی یا معنوی نوع است. او تاکید کرد که شجاعت واقعی بود در مورد به دنبال چه یک احساس درست بود یا مهم است, به خصوص زمانی که جامعه با شما موافق نیستم.

با توجه به نیچه و شجاعت است نه در مورد اعتماد به نفس در مورد جسمی را در دشمن خود را در میدان جنگ. آن است که در مورد انجام آنچه شما احساس می کنید مناسب است هنگامی که شما در حال محدود استبدادی آمار و ارقام. شجاعت است که در مورد غلبه بر تمام موانع که اکثریت جامعه می رود در برابر شما. شجاعت این است که به ترس تبدیل شده و نشان می دهد که شما واقعا هستند.

بودایی دیدگاه

در هسته بودایی راه زندگی است که تحقق “سامسارا.” سامسارا است چرخ از درد و رنج که هر موجود زنده است را از طریق رفتن. تنها راه برای فرار از آن است که به رها کردن همه حس از خود. این طول می کشد شجاعت.

وجود دارد یک مراسم از تصویب است که همه هینایانا مسلمانان از طریق رفتن به شروع سفر از مدیتیشن به نام “پناه.” آن را به سادگی به معنی پناه از راه زندگی در جایی که یک فرد به طور مداوم به دنبال خوشبختی با اجتناب از درد است که در واقع بازده چیزی جز درد.

(Image: Screenshot / YouTube)

همه هینایانا مسلمانان از طریق یک مراسم از تصویب به آغاز سفر از مراقبه به نام “پناه.” (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حال ظهور از سامسارا و شکستن قید جهان مادی نیاز به مقدار زیادی از شجاعت با توجه به بودایی است. این مراسم از تصویب به عنوان در نظر گرفتن مسیر جنگجو جنگجو که سلاح مدیتیشن است که از طریق آن تاریکی جهل زدوده و تحقق واقعی خود به دست آورد.

هنگامی که شما مقایسه جنگجو در میدان جنگ با جنگجو-meditator شما می آیند به درک که هر دو باید برای مقابله با ترس از مرگ به حرکت رو به جلو به سوی پیروزی. در حال ظهور از سامسارا است در راه مقابله با این ترس و غلبه بر آن است که اساسی ترین فرم از شجاعت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

Unplugged تجارب و ویکتوریا ماجراجویی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>