این مستند فصل آینده به پایان

در مه 15, مقامات شهرستان اعلام کرد آتواتر کالیفرنیا یک "پناهگاه شهر است."نه برای مهاجران مستند نشده اما برای ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

در مه 15, مقامات شهرستان اعلام کرد آتواتر کالیفرنیا یک "پناهگاه شهر است."

نه برای مهاجران مستند نشده اما برای کسب و کار و کلیساها که انتخاب می کنید به چشم پوشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را COVID-19-مربوط به خاموش کردن سفارشات. شهر نمی تواند اجرای فرماندار مقررات. کسانی که حکم شهردار پل دارد گفت کسب و کارهای محلی هستند "بین شما و ایالت کالیفرنیا است."

"ما در حال رفتن به تحمل مردم شروع به جمع" Mayor, بیل د Blasio whined تمام راه در سراسر کشور در شهر نیویورک مرکز کشور مرگبارترین COVID-19 شیوع تا کنون. حتی به عنوان او صحبت کرد, جمعیت فرود در منطقه سواحل و جمع برای پیاده رو soirees خارج از میله های ممنوع برای نشستن به پایین کسب و کار اما فروش کوکتل برای رفتن.

در حدود همان زمان من شنیده ام یک صاحب فروشگاه در بخشی از فلوریدا توضیح به مشتری است که در حالی که وجود دارد این است که در واقع یک county سفارش (ارسال شده در هر کسب و کار شرکت های درب) نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های "من یک county مجری." برخی از مشتریان عینک ماسک. برخی این کار را نکرد. اکثر فروشگاه من بازدید بدیهی است که همان سیاست را اعلام کرد, آن را کاملا به گستاخی یا نه.

آمریکایی ها به نظر می رسد در مجموع تصمیم گیری در میان خودمان که COVID-19 مستند زمان بیش از است. تصمیم ما نیست برای بحث یا موضوع تجدید نظر شود. سیاستمداران و حیوان خانگی خود را "کارشناسان" هستند تازه از وتو. برای بهتر یا بدتر — تقریبا به طور قطع برخی از هر دو — آمریکا باز است ،

در سمت به علاوه اقتصاد اگر چه آمار مصرف ممکن است استارت به عقب در زمان برای جلوگیری از کمبود مواد غذایی شدید و دیگر برنامه به طور بالقوه مرگبار زنجیره تامین مشکلات این آمدن پاییز و زمستان.

در منهای سمت این ویروس هنوز وجود دارد. ما تقریبا قطعا رفتن به شیوع بیماری های جدید و خوشه در شیوع مراکز به عنوان زمان می رود.

یک عارضه جانبی از آن شیوع و خوشه خواهد بود خواستار تجدید مستندات. کسانی که حتی ممکن است اتفاق می افتد در یک بی راه در سطح محلی است.

اما امریکا اندرو Cuomos و گرچن Whitmers و گاوین Newsoms احتمالا می دانید که خود را سیاسی آتی — و شاید حتی فیزیکی خود ایمنی — خط هستند و در اینجا است که آنها تازه از فساد اقتصادی می گذرد. وجود خواهد داشت نه هر بیشتر دولت در سطح موسولینی فوتبال.

پرده آهنین کشیده شد و محکم بسته و به مدت 45 سال است.

دیوار برلین ایستاده بود به مدت سه دهه است.

مستند امریکا حتی نمی توان آن را به سه ماه خوانده شده را علامت.

که چیز خوبی است. این یک منادی از امید برای freer آینده.

توماس L. نزدیک (توییتر: @thomaslknapp) مدیر و تحلیلگر ارشد اخبار در لوید مرکز پادگان ویلیام برای روزنامه نگاری دفاع آزادیخواه (thegarrisoncenter.org). او زندگی و کار در شمال مرکزی فلوریدا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net