ارتباط بین ویروس سرريز و محیط زیست

به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان یک سوال مشترک است که می تواند بیماری های عفونی متصل به محیط زیست تغییر دهید ؟ بله نشان می دهد یک مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B. بهره برداری از حیات وحش توسط انسان از طریق شکار و تجارت زیستگاه تخریب و شهرنشینی تسهیل تماس نزدیک بین حیات وحش و انسان ها را افزایش می دهد که خطر ابتلا به ویروس سرريز مطالعه یافت می شود.

Rhesus macaques at Kathmandu, Nepal temple. (Image: Christine Kreuder Johnson/UC Davis)

Rhesus macaques در کاتماندو نپال معبد. (تصویر: کریستین Kreuder جانسون / UC Davis)

بسیاری از این فعالیت های مشابه درایو نیز جمعیت حیات وحش و کاهش خطر انقراض است. این مطالعه فراهم می کند شواهد جدید برای ارزیابی سرريز ريسک در گونه های حیوانی و برجسته چگونه فرایندهای ایجاد کاهش جمعیت حیات وحش همچنین فعال کردن انتقال از حیوان ویروس به انسان است.

منجر نویسنده کریستین Kreuder جانسون مدیر پروژه USAID پیش بینی و مدیر کانون بیماری پویایی در یک موسسه بهداشت یک برنامه UC Davis School of Veterinary Medicine گفت:

شایع و نادر

برای مطالعه دانشمندان مونتاژ زیادی داده از 142 ویروس های شناخته شده است که بیش از نشت از حیوانات به انسان و این گونه است که دخیل شده اند به عنوان پتانسیل میزبان. با استفاده از فهرست قرمز IUCN از گونه های در معرض تهدید آنها را مورد بررسی قرار الگوهای آن گونه’ به وفور انقراض خطرات و علل زمینه ای برای گونه کاهش می یابد.

داده ها نشان می دهد روشن روند در سرريز خطر است که برجسته مردم چگونه باید تعامل با حیوانات در طول تاریخ. در میان یافته ها:

  • حیوانات اهلی از جمله دام به اشتراک گذاشته اند بیشترین تعداد ویروس ها با انسان, با هشت برابر بیشتر زئونوز ویروس ها در مقایسه با پستانداران وحشی گونه است. این احتمال وجود دارد در نتیجه ما مکرر نزدیک تعامل با این گونه برای قرن ها.
  • حیوانات وحشی که در افزایش فراوانی و اقتباس خوبی به انسان-محیط های تحت سلطه نیز سهم بیشتر ویروس ها با مردم است. این شامل برخی از جوندگان, خفاش ها و گونه های پستاندار است که زندگی در میان مردم, در نزدیکی خانه ما و در اطراف ما مزارع و محصولات کشاورزی آنها را در معرض خطر به صورت مداوم انتقال ویروس ها به مردم است.
  • در انتهای دیگر این طیف گونه های در معرض خطر. این شامل حیوانات که کاهش جمعیت متصل شدند و به شکار حیات وحش تجارت و کاهش کیفیت زیستگاه. این گونه شد پیش بینی کرد به میزبان دو بار به عنوان بسیاری از زئونوز ویروس ها نسبت به گونه های تهدید شده بود که جمعیت در حال کاهش به دلایل دیگر. گونه های در معرض خطر نیز تمایل به بسیار موفق و به طور مستقیم نظارت توسط انسان تلاش را در مورد جمعیت خود را بازیابی آن نیز قرار می دهد و آنها را به تماس بیشتری با مردم است. خفاش ها بارها و بارها دخیل شده اند به عنوان یک منبع از “بالا نتیجه” عوامل بیماری زا از جمله آمريکا Nipah ویروس, ویروس ماربورگ و ابولا ویروس ها مطالعه یادداشت ها.

جانسون گفت:

ارائه شده توسط: کت Kerlin دانشگاه کالیفرنیا [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

چگونه به شکلات تراشه عدس کوکی ها در صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>