قوه مقننه باید مکث و دوباره کاری ACA25

شاید همه کالیفرنیا می توانند به توافق برسند و پس از بیش از سه ماه از زندگی زیر یک وضعیت اضطراری است که ویران ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

شاید همه کالیفرنیا می توانند به توافق برسند و پس از بیش از سه ماه از زندگی زیر یک وضعیت اضطراری است که ویران اقتصاد دولت و خزانه داری است که دولت مفاد قانون اساسی در مورد اورژانس قدرت نیاز به یک چند ترفند.

متاسفانه پیشنهادی دولت متمم قانون اساسی در حال حاضر تحت بررسی در مجلس را بدتر از آنچه ما در حال حاضر دیده می شود این است که خطر غیر قابل توصیف و مرموز دولت نفس بیش از حد در مواقع اضطراری است.

مجمع اصلاح قانون اساسی 25, نوشته شده توسط Speaker Pro Tem کوین Mullin D-سان ماتئو اجازه می دهد از راه دور رای گیری توسط نمایندگان مجلس در طول یک وضعیت اضطراری و پروکسی رای گیری اگر وضعیت اضطراری جلوگیری عضو از "با خیال راحت از حضور در ادامه در فرد است."

بیشتر اندازه گیری خواهد تغییر قوانین برای رسیدن به حد نصاب. اگر یک پنجم یا بیشتر از اعضای مجلس سنا یا مجلس نمی تواند حضور هستند زیرا مرحوم معلول و یا "از دست رفته" صورتحساب می تواند تصویب با اکثریت کسانی که عضو قادر به حضور در.

به دلیل شرایط "اضطراری" و "از دست رفته" نه دقت تعریف شده وجود دارد مربوط به آسیب پذیری به اقدامات توهین آمیز. "وضعیت اضطراری" گفته شده است که به معنی "وجود شرایط فاجعه یا شدید خطر برای ایمنی از افراد و اموال در داخل دولت و یا قطعات آن." را پوشش می دهد که بسیاری از زمین از ترس از امکان همه گیر جهانی به سیل محلی. "از دست رفته" می تواند به معنای هر چیزی از دست رفته در یک فاجعه طبیعی به بازدید از یک کشور دیگر برای کوتاه کردن مو.

ACA 25 باعث شده قانونی بستم که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شد صدور ده ها تن از دستور اجرایی در طول coronavirus وضعیت اضطراری و امضای قرارداد که متعهد دولت به صدها میلیون دلار در هزینه های بدون شفافیت و یا قوه مقننه نظارت است. این نگرانی معتبر هستند.

قطعا آن را حس می کند و اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور در مواقع اضطراری در هنگام سفر به این ایالت کنگره در ساکرامنتو ممکن است دشوار یا غیر ممکن است. پروکسی رای گیری است و بیشتر مشکل ساز است. اجزای یک انتخاب نماینده حق انتظار دارند که منافع خود را خواهد بود به طور فعال توسط فرد آنها انتخاب می شوند نه توسط یک فرد تعیین شده برای رأی به نمایندگی از نمایندگان خود را.

یک شکل غیر رسمی پروکسی رای گیری باعث شده است که مشکلات را قبل از. تیم Anaya از اقیانوس آرام موسسه تحقیقاتی با اشاره به این که در مجمع قانونگذاران گاهی اوقات به بیش از, و مطبوعات رای گیری را فشار دهید برای یک seatmate است که به دور از میز یک عمل است که تساوی توجه مگر اینکه رای بازیگران در مخالفت با آن عضو را در یک لایحه است. در سال 2008 سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که پس از آن-مجلس Kevin de Leon بازیگران چنین خلاف "روح" رای Assemblywoman مریم هایاشی.

آن را سخت به تصور کنید که با یک لیست طولانی از صورتحساب در نظر گرفتن هرج و مرج از راه دور و پروکسی رای گیری را کاهش شفافیت به نقطه ای که قادر به تعیین آنچه که قانون تصویب و اینکه آیا نماینده خود حمایت و یا مخالفت با آن.

هر گونه اصلاح قانون اساسی تجدید نظر در اورژانس قدرت باید شامل حمایت در برابر سوء استفاده از جمله یک تعریف دقیق از زمانی که اضطراری به پایان رسیده است.

ACA 25 در حال حاضر به تصویب مجمع و تحت بررسی است در سنای آمریکا که در آن نیاز به دو سوم رای قرار می گیرد در رای گیری برای رای دهندگان تصویب. قانونگذاران باید آهسته و در نظر به طور کامل چگونه بهترین برای تجدید نظر در اورژانس قدرت برای حفظ عملیات دولت در طول یک فاجعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب