بزرگ شهر از دست رفته از کالیفرنیا و زندگی در لس آنجلس در حال کاوش در پادکست جدید

در این ماه دو پادکست جدید هدف ما برای نگاه کردن به دولت از دو دیدگاه مختلف.

LAist Studios در پاسادنا که به تولید چندین پادکست از جمله “هالیوود عاقبت” و “یکی از بزرگ: خود را, راهنمای بقا” عرضه جدید نشان می دهد که این ماه: “California Love” با برنده جایزه نیویورک تایمز روزنامه نگار Walter Thompson-هرناندز’; و “کالیفرنیا” از KPCC 89.3 FM ارشد خبرنگار امیلی Guerin. هر دو پادکست در دسترس از طریق اپل پادکست ها و یا برنامه iHeartRadio.

Guerin پادکست داستان کالیفرنیا. واقع در صحرای موهاوی کالیفرنیا, شهرستان وعده داده رویای آمریکایی برای بسیاری از, اما پادکست میسازد که چگونه جامعه برنامه ریزی شده گنجانیده شده در سال 1965 موفق به طرح های بزرگ. در حالی که از لحاظ فنی سومین شهر در کالیفرنیا از نظر اندازه تنها 15,000 مردم زندگی می کنند وجود دارد که رویاهای از خیابان ها و خانه ها و یک دریاچه مصنوعی تحقق نیافته.

Guerin که نقل مکان کرد و از داکوتای شمالی به لس آنجلس به کار در KPCC در اصل به کالیفرنیا رفت شهر به کار در آب داستان در طول خشکسالی است. او آموخته است که شهر اصلی توسعه و یک استاد جامعه طرح شکست خورده بود ترک این شهر با بیش از یک هزار کیلومتر از جاده های خالی با waterlines بافی زیر.

“من فکر می کنم مردم به نوعی با وسواس داستان در مورد این عظیم شکست و من فکر می کنم که چرا مردم عاشق شبح شهرها و ویرانه های بسیار است. به دلیل آن را مانند یک راز است. شما می خواهید به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است” گارین گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر.

“وجود دارد یک زمین در حال ساخته شده به مردم در مورد چگونه آن را مانند یک سرمایه گذاری بزرگ است و اگر شما خریداری زمین در اینجا در حال حاضر شما می تواند غنی یک روز. من فقط پیدا کردم که بسیار قانع کننده به دلیل آن به نظر می رسید بنابراین محتمل است که این تقریبا عجله طلا-عصر زمین هنوز در حال ساخته شده و در سال 2016.”

به عنوان Guerin مشغول به کار در این قطعه او می دانست که او نیاز به بیش از 4 دقیقه از رادیو بخش به طور کامل کشف محدوده از آنچه اتفاق افتاده بود با کالیفرنیا. پادکست فرمت کامل بود. این اجازه داده او را به ایجاد یک قوس روایت, معرفی بازیکنان مختلف و آنها را به داستان خود را در کلمات خود را نشان می دهد برخی از چیزهایی که تقریبا به عنوان او را کشف کرده بود آنها را در حالی که او گزارش و البته آمده تا با برخی از خوب cliffhangers به نگه داشتن شنوندگان شیفته تا قسمت بعدی.

“من فکر می کنم آن را به ناب ترین شکل صوتی قصه گویی و گفتن یک داستان بیش از چندین قسمت این چیزی است که پدربزرگ و مادربزرگ های ما انجام شد نشستن در اطراف رادیو گوش دادن به اپیزودیک داستان سرایی در ’40s,” او گفت:. “در برخی از راه این نیست اصلی در همه این مثل قدیمی مدرسه. اما من فکر می کنم پادکست فوق العاده رضایت بخش به تولید و گوش دادن به.”

تامپسون-هرناندز در زمان یک رویکرد متفاوت با خود را در “کالیفرنیا عشق” پادکست که unspools به عنوان یک خاطره. به عنوان یک فرد از نژاد مخلوط در حال رشد در جنوب شرق لس آنجلس, Thompson-هرناندز به بررسی آنچه در آن به معنی بازگشت به خانه است. او چندین سال را صرف سفر به جهان به عنوان یک روزنامه نگار برای نیویورک تایمز و گفت که او احساس خود را تربیت آماده کرده بود او را برای تقریبا هر چیزی.

“من در یک نقطه که در آن ما چیزهای زیادی یاد گرفتم و برخی از آن چیزهایی است که ریشه در تاکتیک های بقا: چگونه به نقطه موقعیت های خطرناک, چگونه به خواندن مردم چگونه به واقعا شیر به شهود خود را,” او گفت: در طول سال های اخیر تلفن چت. “همه از این مهارت ها واقعا به من کمک کرد نه فقط به عنوان یک روزنامه نگار است اما به عنوان کسی که اغلب در این نوع از شرایط مخاطره آمیز در سراسر جهان در کشورهایی مانند ماداگاسکار و بلژیک و غنا. هر جا که من رفتم وجود دارد برخی از خطر پس به صحبت می کنند بنابراین در حال رشد در جنوب شرقی L. A. واقعا من آماده برای همه است.”

تامپسون-هرناندز که در حال حاضر ساکن در Lincoln Heights, سهام پرده داستان در مورد دوران کودکی و نوجوانی در سراسر “کالیفرنیا عشق” و او شنود گذاشته اعضای خانواده و دوستان قدیمی به صحبت می کنند در بسیاری از موضوعات از جمله نژاد و هویت پلیس در جوامع رنگ و شادی و رستگاری است.

“عینی صحبت من فکر می کنم زمان این نشان می دهد بسیار حیاتی او گفت:” با توجه به تمام اعتراضات و گام به گام به سوی تغییر اجتماعی که رخ داده است در ماه های اخیر. “وجود دارد یک مکالمه ملی که در حال رشد و وادار کردن مردم برای مقابله با خود را تعصبات و پیشداوری و مردم چگونه از رنگ باید به طور مداوم شده است موضوع را به اشکال مختلف نژادپرستی. نشان می دهد مانند این است که منحصر به فرد به این معنا که من یک فرد از رنگ و من با گفتن داستان است که نمی sensationalized. آنها بدسم و آنها فقط صادق — اما پیچیده و ظریف. من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست است و من امیدوارم که نشان می دهد مانند ‘California Love’ می توانید برای باز کردن درب برای دیگران.”

وجود دارد در حال اجرا تم در این پادکست به عنوان تامپسون-هرناندز هایش با مفهوم متعلق.

“که واقعا پیچیده برای من چون من چگونه می توانم که” او پرسید: فصاحت. “آیا من در مورد چگونه من تعلق نژادی? من پسر یک مرد سیاه پوست و مکزیکی مادر که در L. A. در زمانی که سیاه و سفید و قهوه ای تنش شد واقعا برجسته و نهفته است که من در حال رشد کردن به عنوان آنجا که داشتن یک سالم مفهوم که من هستم.”

“به چه معنی است متعلق سیاسی? من فکر می کنم به عنوان یک سیاه و قهوه ای شخص من هویت به طور مداوم در حال تهدید پلیس و دولت های محلی و نژادپرستی نظاممند. بنابراین برای من این سوالات در مورد متعلق … گاهی اوقات من باید پاسخ و گاهی اوقات من پیدا کردن صلح و تفاهم در آن و گاهی اوقات من نمی. این سوال من فکر می کنم من ادامه خواهد داد به کار را از طریق و برای بقیه زندگی من است.”

تامپسون-هرناندز می گوید داستان های خود را در چنین راه فوتی و فوری است که شنوندگان می تواند مربوط به بزرگتر گفتگو در مورد تعلق و آنچه در آن به معنی دور از خانه.

“در سفر من به کار بر روی داستان های مختلف در سراسر جهان آنچه من متوجه شدم این است که وجود دارد چیزی است که واقعا جهانی در مورد این ایده تلاش برای تعلق دارند و من فکر می کنم در صحبت با مردم از زمینه های مختلف و جنبه های زندگی این همان سوال من درخواست خودم,” او گفت:. “تحقق است که من تا به حال خود من سوال شد بخشی از این نمایش و رانندگی نیروی این نشان می دهد که من از آمدن به خانه و واقعا حساب با این سوالات را از چه صفحه اصلی چیست و به چه معنی است تعلق دارند و با استفاده از شهرستان و همچنین خانواده و دوستان من سعی کنید به درک که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net