جذاب راه های مغز کنترل خود را صدای

یک تیم از دانشمندان از موسسه زیست شناسی سلولی و علوم اعصاب در دانشگاه گوته پیدا کرده است فرایند که توسط مغز تو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 فروردین 1399

یک تیم از دانشمندان از موسسه زیست شناسی سلولی و علوم اعصاب در دانشگاه گوته پیدا کرده است فرایند که توسط مغز تولید صدا. این مطالعه به رهبری عصب شناسی خولیو C Hechavarria نگاه به فعالیت مغز Seba کوتاه خفاش دم فقط قبل از خود بهجای تولید آوا. برای بیش از پنج دهه خفاش ها استفاده شده است به عنوان مدل برای مطالعه انسان چگونه زبان را توسعه و همچنین درک اسرار پشت چگونه مغز فرآیندهای شنوایی محرک.

مغز و صدای

خفاش ها اغلب پیدا کردن میوه مورد نظر خود را از طریق استفاده از یک سیستم انعکاس صدا. هنگامی که آن را می خواهد برای برقراری ارتباط با اعضای دیگر در نوع خود این خفاش با استفاده از عمیق تر محدوده فرکانس. "دانشمندان قادر به شناسایی یک گروه از سلول های عصبی که ایجاد یک مدار از لوب فرونتال به corpus striatum در داخل مغز است. زمانی که این مدار عصبی آتش خاموش ریتمیک سیگنال های خفاش ساطع آواز حدود نیم ثانیه بعد. نوع ریتم به نظر می رسید برای تعیین اینکه آیا خفاش ها در مورد به مطلق انعکاس صدا یا ارتباطی بهجای تولید آوا" با توجه به علوم روزانه.

دانشمندان آموزش کامپیوتر برای تجزیه و تحلیل صداهای ضبط شده و عصبی ریتم به طور جداگانه. سیستم پس از آن تلاش کردند تا سرانجام بر اساس ریتم های مختلف. وقتی نتایج آمد در کامپیوتر تبدیل به 80 درصد درست پیش بینی انعکاس صدا در مقابل ارتباطات صداهای. محققان استدلال می کنند که ریتم است که آنها مشاهده شده در بت در مغز شبیه به یک معمولا دیده می شود از انسان سر. از این آنها به این نتیجه رسیدند که مغز ریتم ممکن است یک جزء حیاتی در تولید صدا در میان پستانداران است. با ادامه مطالعه از خفاش ها, دانشمندان امیدوارند که آنها می توانند در مورد یک درک بهتر از بیماری هایی مانند پارکینسون و سندرم اختلال تورت.

نورون ها در یک منطقه خاص مغز فعال بودند که زمین تغییر می یابد. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

یک 2018 تحقیقات تا به حال شناسایی منطقه در مغز انسان مسئول کنترل زمین در گفتار. این مطالعه بر روی بیماران مبتلا به صرع با استفاده از یک فرآیند به نام electrocorticography. از افراد خواسته شد برای تکرار یک جمله چندین بار با یک کلمه متفاوت بودن تاکید کرد هر زمان. "این تیم دریافتند که سلول های عصبی در یک منطقه خاص مغز — پشتی حنجره موتور قشر فعال بودند که زمین تغییر می یابد. هنگامی که زمین بالاتر شد, این منطقه نشان داد فعالیت بیشتر. به عنوان بخشی از فعالیت محققان همچنین الکتریکی تحریک سلول های عصبی در این منطقه است. این ناشی از حنجره عضلات به انعطاف پذیری و حتی باعث یک پاسخ صوتی در برخی از بیماران" با توجه به اخبار پزشکی امروز.

حقایق جالب در مورد صدای انسان

مردان تمایل دارند که بیشتر baritones از tenors یا کنترباس که آیا آنها در حال صحبت کردن یا آواز خواندن. وقتی که می آید به خواننده زن از وسط محدوده mezzo-soprano شایع ترین است. کودکان اغلب trebles با طیف وسیعی از حدود یک سوپرانو. زمانی که آنها رشد می کنند تا مرد تارهای صوتی ضخیم تر و طولانی تر از همتایان زن.

همچنین وجود یک ارتباط قوی بین صدای زنان باردار و نوزادان آنها حمل در رحم خود. "در 25 هفته از توسعه کودک شما در حال حاضر می تواند تشخیص و پاسخ به صدای شما... یک بار آنها متولد, نوزادان, همچنین نشان می دهد یک اولویت روشن و به رسمیت شناختن خود را برای صدای مادر بیش از سایر زنان است که صدای آنها را بشنود" با توجه به سالم.

در 25 هفته از توسعه یک نوزاد می تواند در تشخیص و پاسخ به آن صدای مادر. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

زمانی که مردم یک گلو درد آنها معمولا زمزمه در تلاش برای درد نکنه گلو خود را دیگر. این می تواند اثر مخالف است. زمزمه سخت تر است در صوتی از صحبت کردن در تن سالم و در نتیجه به احتمال زیاد به علت آسیب به لوله های خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

فسیلی جمجمه کست شک بیش از انسان مدرن نسب


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن