دو نفره: موسیقی و ریاضیات

بسیاری از مردم مشاهده کرده اند که نوعی از ارتباط وجود دارد بین موسیقی و ریاضیات. هماهنگ قطعه موسیقی حتی می توا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399

بسیاری از مردم مشاهده کرده اند که نوعی از ارتباط وجود دارد بین موسیقی و ریاضیات. هماهنگ قطعه موسیقی حتی می توان گفت به چیزی معادل کامل ریاضی ساخت. ترکیب ایجاد شده توسط بتهوون نیز نشان می دهد قوی ریاضی underset. حتی برخی بر این باورند که ممکن است آن را غریزی خود را درک ریاضی است که ممکن است منجر بتهوون به ایجاد شاهکارهای با وجود این واقعیت است که او ناشنوا است.

بتهوون موسیقی

استاندارد اکتاو پیانو تشکیل شده است از 13 کلید با یک نیم گام جدا کردن هر یک از آنها. عمده و یا جزئی در مقیاس تشکیل شده است که با استفاده از این 8 کلید با هم با 5 تمام مرحله فواصل و 2 نیم مرحله است. یکی از بتهوون محبوب ترین آهنگ این سونات مهتابکه کاملا توضیح می دهد که چگونه او با استفاده از سازه های ریاضی اساسا به ایجاد موسیقی از اعداد است.

"نیمه اول اندازه گیری 50 از سونات مهتاب متشکل از سه یادداشت در D ماژور از هم جدا فواصل به نام سوم که جست و خیز بیش از این توجه داشته باشید بعد در مقیاس. انباشته اول و سوم و پنجم یادداشت — D, F sharp, و ما یک الگوی هارمونیک شناخته شده به عنوان یک سه گانه... این نه تنها خودسرانه اعداد سحر و جادو. بلکه آنها نشان دهنده رابطه ریاضی بین زمین فرکانس یادداشت های مختلف که به صورت یک سری هندسی" با توجه به تد وبلاگ.

موتزارت موسیقی بازی تاس' است یک مثال دیگر چگونه ریاضی تحت تاثیر موسیقی است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

این سه گانه انباشته ایجاد آنچه که به نام "هم" در جایی که فرکانس صدا است که به عنوان ملودیک توسط گوش ما. با درک بتهوون استفاده از هم و نا هنجاری ممکن است که ما ممکن است قادر به باز کردن اسرار آمیز ارتباط بین خلاقیت موسیقی و ریاضی. یکی دیگر از نوازنده افسانه ای که مخلوط ریاضیات و موسیقی موتزارت. این بهترین توضیح داده شده از طریق ترکیب موسیقی بازی تاسکه یک minuet با 16 اقدامات است.

موتزارت ثابت آخرین اندازه گیری و به دو امکانات چگونه به بازی بازی های یک اندازه گیری است. "اما پس از آن او در واقع نوشت: 11 دیگر اقدامات مختلف و شما قرار است به رول دو تاس تصمیم بگیرید که کدام یک را انتخاب کنید به بازی. در حال حاضر اگر شما رول دو تاس شما می دانید و شما می توانید از شماره شما دو تا و سه تا شما را به تعداد پنج. بنابراین در حال حاضر شما بازی شماره پنج. پس از آن شما دوباره تاس معلوم می شود هشت. بنابراین در حال حاضر شما در اندازه گیری بعدی شما بازی شماره هشت, شما می دانید, و غیره. معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها تریلیون از امکانات را انتخاب کنید به بازی این" نویسنده ماریو Livio گفت: به NPR.

موسیقی و ریاضی

2012 مطالعه نگاه چگونه گوش دادن به موسیقی ممکن است تحت تاثیر قرار ریاضی توانایی های یادگیری از مردم است. این مطالعه نشان داد که شرکت کنندگان در بهبود عملکرد خود را در تست های ریاضی 40 درصد است. اجرای موسیقی می آید حتی با مزایای بهتر. مطالعات متعددی نشان داده اند که کودکانی که بازی سازهای بیشتر قادر به مقابله با مشکلات پیچیده ریاضی در مقایسه با همسالان خود که این بازی با هر ابزار. چرا موسیقی ما تاثیر می گذارد توانایی های ریاضی ، آن را به انجام با این واقعیت است که موسیقی ظاهرا فعال شدن نواحی از مغز که در ارتباط با حل زمانی-مکانی استدلال مشکلات.

کودکانی که بازی سازهای بیشتر قادر به مقابله با مشکلات پیچیده ریاضی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

"انواع خاصی و فرکانس صدا را پردازش دو نیمکره از مغز متفاوت با استفاده از خاص موسیقی و برای تلفن های موبایل ممکن است کمک به تحریک یک نیمکره بیش از دیگر و احتمالا ایجاد تعادل بیشتر در مغز است. مانند گوش دادن به موسیقی می تواند به بهبود دانش آموز شناخت و توانایی یادگیری مهارت های ریاضی" با توجه به مغز تعادل مراکز.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

تندرستی کودکان و نوجوانان: آنچه شما می توانید انجام دهید


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن