Coronavirus همه گیر می تواند تاخیر HS فوتبال فصل, اما اگر نه Muir برنامه ریزی شده است را در Mater Dei اما چرا ؟

اگر دبیرستان فصل فوتبال به نوعی شروع می شود که به نظر می رسد کمتر و کمتر به احتمال زیاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است ورزش در تمام سطوح به تجدید نظر در چگونه آنها ممکن است دوباره شروع شود و یا حتی اگر آن را ممکن است به بازی در همه Muir بالا است doozy از بازی راه اندازی این سقوط.

دوم-سال مربی زئیر Calvin مطرح شده چند ابرو با برنامه ریزی کاتولیک قدرت Mater Dei در سپتامبر. 3 که در حال حاضر به دنبال بازی های سخت در ماه اوت در برابر اکس مسیحی و هارت قبل از مصرف بر پادشاهان.

چرا ؟

“این ما سرود ما آن را ABC” توضیح کالوین نیز Muir آلوم. “آن را به معنی” همیشه رقابت می شود.'”

Muir #1 Calen بولاک اجرا می شود گذشته CV #5 Vinny طوطی در نیمه اول. Muir بازی Crescenta دره دبیرستان در 25 اکتبر در گلندیل. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

نگاه Muir تا به حال یک تجدید حیات در Calvin اول فصل در شارژ فصل گذشته در پایان 11-3 و پیشرفت به CIF جنوبی بخش بخش 11 قهرمانی بازی که در آن از دست رفته در فینال به مارینا 18-9.

و این نقطه, آن بخش 11.

Muir کاهش یافته و بسیار سخت در طول دهه گذشته است که در آن کاهش یافته است تمام راه را به دو رقمی بخش نه چندان دور از لشکر 14, پایین ترین از همه آنها را.

پس چرا مادر Dei که همراه با سنت جان Bosco شده اند در میان دو تیم برتر در کشور در دهه گذشته و چه کسی باید معامله کردن رو در روی یکدیگر در بخش 1 نهایی در سال های اخیر که این فصل رفت و به سنت جان بوسکو که از پشت سر به ضرب و شتم مادر Dei در سال گذشته عنوان بازی و سپس در ادامه به پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور.

Calvin توضیح می دهد که آن را با اشاره به آخرین سال بازی در برابر فضل برادران یک تیم در میان بهترین در Southland که رفت به ضرب و شتم لا هبرا برای تقسیم 2 قهرمانی.

Muir از دست به لطف برادران 38-18 و آن را رقابتی بنابراین Calvin احساس آنها در حال آماده به چالش Mater Dei به خصوص به این دلیل که ایرانی باید یک هسته با استعداد بازگشت.

ایرانی نمی خواهد که عمق مادر Dei اما آنها باید برخی از ستاره استعداد است که می تواند بازی پادشاهان.

Calen بولاک دو تهدید در گیرنده و گوشه ای به تازگی اعلام کرد قصد خود را برای ارتکاب به USC.

Muir #4 Jamier جانسون است که پنجه های CV #5 Vinny طوطی در نیمه اول. Muir بازی Crescenta دره دبیرستان در 25 اکتبر در گلندیل. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

Jamier جانسون همچنین یک گیرنده گسترده و DB است که در زمان استخدام به وزن ارائه می دهد از ایالت آریزونا USC ایالتی اوهایو و اورگان با بیشتر مطمئن به آمده است.

و چندین نفر دیگر در حال استخدام و یکی از بزرگترین آثار خواهد بود ارشد کارفرمایی جک Clougherty که منتقل شده به Muir در ماه ژانویه از سنت فرانسیس.

Muir در حال حاضر دارای سلاح های مختلفی که آنچه در آن فاقد سال گذشته تجربه کارفرمایی و در حال حاضر آن را یکی در Clougherty که انداخت برای 2,300 متری و 30 touchdowns برای 8-3 سنت فرانسیس تیم سال گذشته است.

بنابراین در حالی که هنوز یک وظیفه دلهره آور به یک غول مانند مادر Dei اگر وجود دارد یک بار آن را امتحان کنید, آن را احتمالا در حال حاضر.

“و ما تا به حال یکی از بهترین دانشجوی سال اول کلاس های ما تا به حال در اینجا در سال گذشته بسیاری از آنها را با بازی در تیم اول دانشگاه یا دانشکده و آنها را بزرگ در فصل آینده” کالوین گفت. “و آره داشتن یک کارفرمایی که با تجربه است و می تواند به عنوان خوانده شده چه خبر است و دارای بخش 1 سلاح به کار با آن را بیش از حد.

“اما خط پایین این است که ما Muir و ما همیشه می خواستم به بهترین و اندازه گیری خودمان را در برابر بهترین. و ما در حال بازی نیست فقط می گویند ما آنها را در ما ترس نیست کسی, ما در حال تلاش برای برنده شدن در این بازی درست مانند هر دیگر.”

چالش های مانند این نیست جدید به Muir.

یک زمان وجود دارد در اواسط 2000s که Muir برنامه ریزی شده برخی از سنگین وزن ها از Southland به دلیل رک و پوست کنده وجود دارد یک افتخار سنت در Muir که قدمت آن به قهرمانی در سال 1980 تحت مربی افسانه ای جیم براونفیلد و سابقه تولید بازیکن است که باید در رفته به بازی در کالج و NFL.

Muir زمان در اوکس مسیحی و یکی از مهمترین و بسیار تبلیغ quarterbacks در کشور در زمان جیمی Clausen در سال 2006 و 2007.

Muir از دست 60-6 در بازکن فصل به اوکس مسیحی و Clausen در طول سال 2006 شکست نخورده مبارزات انتخاباتی که در آن آنها رفت 15-0 و برنده همه چیز.

سال بعد در سال 2007 Muir شانس بسیار بهتری در برابر Clausen ارشد خود را در سال از دست دادن 36-20 به یک تیم نسبت به پیروزی خود در دومین دوره متوالی به عنوان بخشی.

و همچنین وجود زمان در سال 2010 زمانی که Muir زمان در بخش 1 اسقف Amat برگزار شد و خود را در یک 34-14 از دست دادن.

در واقع زمانی که Calvin برای Muir در 1990s آنها در زمان آیزنهاور در سال 1993 و به خاطر این که یک بازی نزدیک. آیزنهاور یک قدرت است که فصل است که در ادامه به سرکوب مادر Dei در بخش 1 نهایی 56-3.

اما آنها تنها به ضرب و شتم میور 22-14 که فصل.

“هنگامی که آنها موفق به کسب قهرمانی خود که سال آنها به یاد داشته باشید یکی از سخت ترین بازی بود که در برابر Muir” کالوین گفت. “این یک بازی touchdown و ما باید آن را به دست آورد. آنها تا به حال شکستن در اواخر بازی و این هزینه با ما. اما نکته این است که این بازی ما باید همیشه بخشی از.”

چه دشوار خواهد بود کالوین اذعان می کند این است که انجام هر زمان که دبیرستان تیم های فوتبال مجاز در زمین برای تمرین و یا در وزن اتاق به آماده شدن برای فصل. هیچ کس نمی داند زمانی که و یا اگر آن روز می آید به دلیل این بیماری همه گیر.

اما Calvin مانند هر کس در تلاش است به طور خوش بینانه است.

“آن را در پشت ذهن من, ما همه فکر کردن در مورد آن” کالوین گفت. “برای یک مدرسه مانند ماست, آن لطمه می زند و بسیاری. ما خاموش و در حال اجرا در بهار ما آموزش و بلند کردن و اینها چیزهایی هستند که شما از دست دادن زمانی که همه چیز خاموش است.

“شما شکل خصوصی مدارس به خصوص آنهایی که مثل مادر Dei باید خصوصی مربیان و امکانات که در آن بچه ها در حال انجام گرفتن. آن را سخت تر برای ما به دلیل وزن اتاق بزرگی است بخشی از آنچه که ما نیاز به انجام به رقابت در بازی های مثل این.

“بازیکنان ما همه لازم نیست وزن اتاق در گاراژ خود را و یا مکان ها بروید, بنابراین ما در حال انجام بهترین ما می توانیم. ما با استفاده از زوم برای در تماس ماندن اما این استراحت طولانی است که یک شکست و ما نمی دانیم چه مقدار از شکست آن خواهد شد تا زمانی که ما همه اجازه داده می شود با هم دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>