آزمون 5,000 افراد سالم محققان کمک خواهد کرد درک COVID-19 گسترش


بزرگترین جامعه بر اساس نمونه در منطقه خلیج برای شناسایی و تست افراد بدون علامت.

یک تیم از محققان در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت در حال راه اندازی یک مطالعه جدید به درک بهتر زمان گسترش SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19) عفونت در منطقه خلیج و اثر اجتماعی با استراتژی کاهش. بودجه باز انسان دوستی اورژانس سرمایه گذاری و برکلی بهداشت عمومی و حمایت از ابتکاری ژنتیک موسسه محققان را شناسایی و تست افراد بدون علامت به تعیین که چگونه بسیاری از در حال حاضر و یا قبلا مبتلا به SARS-CoV-2 کمک خواهد کرد که راهنمای استراتژی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت عمومی و محققان می دانیم که بهترین سلاح برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است که برای شناسایی و جداسازی افرادی که آلوده می شوند در حالی که به کارگیری اقدامات اجتماعی فاصله. اما با توجه به CDC به عنوان بسیاری که 25 درصد از افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 ممکن است بدون علامت یا نشان می دهد هیچ نشانه ای است که کمک به گسترش عفونت ویروسی و COVID-19 موارد است. وجود دارد کمبود اطلاعات بدون علامت عفونت به خصوص در معرض خطر بالقوه مناطق مانند منطقه خلیج و این داده ها به شدت مورد نیاز به منظور جلوگیری از انتقال.

دکتر لیزا Barcellos استاد اپيدميولوژی و آمار زيستی و دکتر اوا هریس استاد بیماری های عفونی در حال رهبری یک تیم تحقیقاتی با استفاده اپيدميولوژی مولکولی و سرولوژی به روش پر کردن این اطلاعات مهم خود فاصله با تشخیص هر دو زمان SARS-CoV-2 عفونت و عفونت قبلی در افراد بدون علامت.

“تحقیقات ما اولین مطالعه در منطقه خلیج برای شناسایی و تست زیادی نماینده جمعیت از افراد بدون علامت که ارائه بسیار مورد نیاز بینش انتقال دینامیک میزان واقعی جامعه گسترش و عوامل خطر برای عفونت فراتر از آن تست شده برای COVID-19 در بیمارستان ها و کلینیک” گفت: لیزا Barcellos.

UC برکلی و محققان را جذب حداقل 5000 داوطلب سالم بین سنین 18 تا 60 از یک نمونه بسیار بزرگتر از جوامع متعدد در سراسر شرق خلیج. از طریق بزاق گرد و خاک و خون و نمونه پرسشنامه در مورد بهداشت شخصی و اجتماعی ویژگی های محققان خواهد آموخت که چگونه و تا چه حد SARS-CoV-2 گسترش در جامعه چه تعیین کننده بدون علامت یا علامت عفونت است که ممکن است بیشتر مستعد ابتلا. در نهایت هدف از این پژوهش کمک خواهد کرد که راهنمای استراتژی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

“به عنوان دولت فدرال و دولت نگاه از نزدیک در راه برای مردم را به بازگشت به کار و رزومه خود را به زندگی داشتن جامعه مبتنی بر اطلاعات در افراد بدون علامت خواهد بود کاملا ضروری است برای بررسی اثر تغییر اجتماعی استراتژی کاهش اوا گفت:” هریس.

مطالعه آغاز خواهد شد در اوایل ماه مارس و دور از آزمون ادامه خواهد داد تا هشت ماه. نتایج را نیز می توان اعمال شده به مدل مورد استفاده برای پیش بینی این دوره از COVID-19 بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به لیزا Barcellos و اوا هریس تیم تحقیقاتی شامل: Josefina کلما ویلیام داو نیکلاس Jewell و یوسف Lewnard برکلی بهداشت عمومی و پاتریک هسو از دانشگاه برکلی دانشکده مهندسی.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برکلی بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 گیر ما مراجعه کنید منبع hub در publichealth.berkeley.edu/covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>