تسلا خودرو کاهش قیمت به $5,000

اگر شما بوده ام نشسته در حصار در مورد اینکه آیا یا نه برای خرید تسلا برقی خودروساز است و تلاش دارد افکار خود ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

اگر شما بوده ام نشسته در حصار در مورد اینکه آیا یا نه برای خرید تسلا برقی خودروساز است و تلاش دارد افکار خود را با کاهش قیمت ها در سه تا از آن مدل است.

به عنوان چهارشنبه تسلا گرفته بود پایین و قیمت آن در مدل 3 توسط $2,000 به $37,990 برای آن محدوده استاندارد به همراه خودرو ارائه می شود که 250 مایل بر یک به طور کامل شارژ باتری. تسلا همچنین کاهش $5,000 کردن برچسب قیمت آن مدل S سدان و مدل X SUV. مدل S محدوده طولانی به علاوه در حال حاضر شروع می شود در $74,900 برای نسخه با طیف وسیعی از 391 کیلومتر در حالی که top-of-the-line مدل S عملکرد سدان هم قیمت آن کاهش می یابد $5,000 برای شروع در $94,990.

مدل X در حال حاضر شروع می شود در $79,990 برای آن محدوده به همراه نسخه.

تسلا را ندارد هر گونه تغییر در قیمت آن با مدل های جدید Y متقاطع خودرو که شروع می شود در $46,690 و فقط شروع به در حال تحویل به مشتریان در ماه مارس است.

کاهش قیمت بودند "تشکر و قدردانی که تسلا نیست ایمنی بدن به مواد آمریکای شمالی تقاضا ضعف" کریگ ایروین یک تحلیلگر در روث بای نورنبرگ شرکای سرمایه گفت: در گزارش روز شنبه.

"با معاملات سهام در استراتوسفر" ایروین نوشت: "این سوال کلیدی است که می تواند تسلا در ادامه به ارائه جالب نرخ رشد در ایالات متحده آمریکا؟' "

شرکت نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد کاهش قیمت.

تسلا جلب خشم محلی و مقامات دولتی در اوایل این ماه که مشک اعلام کرد که بازگشایی آن فرمونت کارخانه در سرپیچی از پناهگاه سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر. آالمدا کانتی مقامات در نهایت توافق با تسلا رهبران برای از سرگیری تولید خودرو در تاسیسات پیشرفته تحت دستورالعمل های ایمنی به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری است.

دن ایوس مدیر عامل با Wedbush اوراق بهادار گفت: تسلا کاهش قیمت باید دیده می شود به عنوان یک راه برای تحریک خریدار تقاضا در آمریکا فروش خودرو در کل انتظار می رود برای دیدن یک افت شدید در سه ماهه نتایج با توجه به اقتصاد شده است که لرزاند توسط coronavirus کسب و کار مرتبط با خاموش شدن ناگهانی و میلیون ها نفر از اخراج.

"این یک هوشمند حرکت استراتژیک در نظر ما با توجه به زمان ماکرو و COVID محیط زیست مصرف کنندگان روبرو هستند" ایوس گفت. "ما معتقدیم که این کاهش قیمت در سراسر خودکار چشم انداز کمک خواهد کرد کاتالیز یک snapback در تقاضا به عنوان ماه ژوئن و سقوط است."

این شرکت اعلام کرد در ماه آوریل که در آن تولید 102,672 وسایل نقلیه در سه ماهه اول و تحویل 88,496 وسایل نقلیه در طول ماه های ژانویه ، فوریه و مارس. فریمونت گیاه shutdown تنها تحت تاثیر تولید خودرو در آخرین هفته از سه ماهه و این شرکت نیز خود را تعطیل شانگهای Gigafactory برای یک هفته و نیم در ماه فوریه به عنوان بخشی از چین coronavirus مهار کردند.

در زمان خود در سه ماهه اول, گزارش, تسلا در گفت و گو با ظرفیت بیش از هدف خود را از ارائه حداقل 500 ، 000 وسایل نقلیه در سراسر جهان در این سال است. اما تسلا نیز گفت: "آن نامشخص باقی مانده است که چگونه به سرعت ما و تامین کنندگان ما قادر خواهد بود به سطح شیب دار تولید و پس از از سرگیری عملیات."

تسلا پاک زودتر کاهش به تجارت با 0.2% کاهش به $820.66 تا 3 بعد از ظهر در نیویورک است. سهام تقریبا دو برابر شده این سال است.

بلومبرگ کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب