معبد شهر در تابستان سری کنسرت برای رفتن مجازی در این سال

The show goes on برای معبد شهر 24 سالانه سری کنسرت اما در تابستان امسال نشان می دهد خواهد شد مجازی به دلیل جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

با توجه به انتشار اخبار این شهر میزبان چهار مجازی اجرای موسیقی از طریق حساب های رسانه های اجتماعی در Facebook, Instagram و یوتیوب. این نشان می دهد نیز از تلویزیون پخش شود و پخش در طیف کانال 3 که در آن در دسترس است.

اولین نمایش شروع می شود 7 p. m. روز شنبه, جولای 8. پس از آن نشان می دهد که برگزار خواهد شد در همان زمان در زیر سه تا چهارشنبه 29 جولای.

“همه گیر شده است سخت در همه” شهردار تام چاوز در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما تا به حال برای تنظیم این سال تابستان سری کنسرت جدید طبیعی, آوردن موسیقی به خانه های مردم است که یک شادی بزرگ و برطرف کننده استرس است.”

در اینجا این کنسرت برنامه:

Beatles ادای احترام: 7 p. m. روز شنبه, جولای 8. آماده برای نوستالژی که این ادای احترام گروه انجام بیتلز بازدید بالا استفاده از ابزار پرنعمت و تقویت کننده برای تکرار صدای واقعی Beatles عملکرد.

باشگاه کشور گروه های آماندا کیت: 7 p. m. روز شنبه, جولای 15. این گروه می توانید فقط در مورد هر چیزی از کلاسیک کشور و بالا 40 بازدید به موسیقی جاز و فراتر از آن.

سرد اردک: 7 p. m. روز شنبه, جولای 22. سرد اردک گرم طبقه رقص با سکس را پوشش می دهد از, بالا 40, R&B و بازدید.

صوت: 7 p. m. روز شنبه, جولای 29. در حال ظهور به عنوان یکی از مهمترین برقی purveyors از فانک, R&B و رقص و موسیقی و صوت ارائه می دهد روح ترانه لاتین, ریتم و پویا طراحی مرحله را نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شهر یا تماس 626-579-0461.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید