Tara یکی از بهترین جنگجوهای افسانه‌ای در براول پس

تارا یک جنگجوی افسانه‌ای در براول پس است که میزان سلامتی و آسیب متوسطی دارد. او با پرتاب سه کارت تاروت حمله می‌کند که دشمنانش را سوراخ می‌کند و پخش می‌شود، بنابراین بیشترین آسیب را از فاصله نزدیک وارد می‌کند. برای سوپر خود، سیاه چاله‌ای را پرتاب می‌کند که به سرعت دشمنان را در فاصله کوتاهی به داخل می‌کشد، سپس منفجر می‌شود و آسیب متوسطی وارد می‌کند. اولین ابزار او، Psychic Enhancer، به تارا و هم‌تیمی‌هایش اجازه می‌دهد تا دشمنانی را ببینند که در بوته‌ها پنهان شده‌اند یا برای مدت کوتاهی نامرئی هستند. گجت دوم او، Support From Beyond، سه نسخه سایه‌دار تارا را با سلامتی و آسیب کم احضار می‌کند که دشمنان را تعقیب می‌کند، حملات غوغایی سریعی دارند و پس از مدت کوتاهی ناپدید می‌شوند. اولین Star Power او، Black Portal، به او اجازه می‌دهد تا نسخه کوچک‌تر و سایه‌آمیز تارا را با سلامتی و آسیب متوسطی احضار کند که دشمنان را تعقیب می‌کند و حملات غوغایی سریعی دارد. نیروی ستاره دوم او به سوپرش اجازه می‌دهد تا چهره‌ای سایه‌دار شبیه به اولین نیروی ستاره‌اش را احضار کند که هم تیمی‌ها را شفا می‌دهد.

تارا سه کارت تاروت را به طور همزمان پرتاب می‌کند که می‌تواند چندین هدف را سوراخ کند. این حمله برد طولانی، گسترش جزئی و سرعت بارگذاری مجدد نسبتاً پایین دارد. با توجه به گسترش حملات او، او بیشترین آسیب را در فاصله نزدیک وارد می‌کند، اگرچه ضربه زدن به اهداف با حداقل دو کارت حتی در یک برد نسبتا آسان است.

تارا کارتی را پرتاب می‌کند که تبدیل به سیاه‌چاله می‌شود و هر دشمن را در فاصله 4 تایی آن به مدت 0.7 ثانیه می‌کشد. پس از 1.4 ثانیه، منفجر می‌شود و آسیب نسبتاً کمی به تمام دشمنانی که در انفجار گرفتار شده اند وارد می‌کند. این نیز دیوارها را می‌شکند.

پس از فعال‌سازی، این گجت به تارا و همچنین هم‌تیمی‌هایش اجازه می‌دهد تا هر دشمنی را که روی صفحه نمایش خود قابل مشاهده است، از جمله آن‌هایی که در داخل بوته‌ها یا دشمنان نامرئی پنهان شده‌اند، برای 4 ثانیه‌اینده ببینند. با این حال، اگر تارا شکست بخورد، اثر کوتاه می‌شود. اگر دشمنی در حین فعال بودن این ابزار آشکار شود، با یک نماد چشم زرد کوچک، شبیه به هشدار دید لئون و سندی، در کنار نوار سلامتی خود به آنها اطلاع داده می‌شود.

هنگامی که تارا از Super خود استفاده می‌کند، یک نسخه سایه دار و کوچکتر از خودش پس از انفجار Super ظاهر می‌شود. این مینیون شبیه خرس نیتا است اما با سلامتی کمتر و آسیب بیشتر. این مینیون 3000 سلامت دارد و 800 آسیب با برد 1.67 کاشی در هر 0.6 ثانیه وارد می‌کند. سرعت حرکت سریعی دارد که آن را به یک تهدید فوری برای جنگجویان دشمن تبدیل می‌کند.

 

هنگامی که تارا از سوپر خود استفاده می‌کند، پس از انفجار سوپر، یک شکل سایه دار و کوچکتر از خودش ظاهر می‌شود. این مینیون دارای 2400 سلامتی است و در هر 0.6 ثانیه 400 سلامتی را با حداکثر برد 5 کاشی به یک متحد در نزدیکی بهبود می‌بخشد. وقتی کسی با سلامتی از دست رفته در این نزدیکی نباشد، بدون حداکثر سلامتی به سمت نزدیکترین هم تیمی می‌رود. توجه داشته باشید که سایه تنها متحدی را شفا می‌دهد که سلامتی از دست رفته و نزدیک‌ترین فرد به آن است، نه متحدی که کمترین سلامتی را دارد.

ایندکسر

آموزش سئو