تانزانیا می گوید هیچ به چینی وام مسخره شرایط و ضوابط

جان Magufuli رئیس جمهور تانزانیا اعلام کرده است که او لغو آمریکا 10 میلیارد دلار وام ارائه شده توسط چین است. او به نام شرایط و ضوابط وام خیلی مسخره است که “تنها یک میخواره” خواهد آن را قبول کند.

وام های چینی

لغو وام امضا شد که سلف Magufuli, منابع مالی Kikwete شد رئیس جمهور. هدف از این وام برای ساخت یک بندر در Mbegani کریک در بگمیو. با توجه به شرایط وام به سرمایه گذاران چینی برای دریافت یک 30 سال گارانتی وام و همچنین 99 سال از وقفه اجاره. وام در حال جذب گسترده انتقاد حتی در آن زمان. در واقع بسیاری از آن را به نام “قاتل چینی وام.”

خواسته بودند ساخته شده از دولت به رد وام و حتی برخی از آنان هشدار داد Kikwete از عواقب وخیم است. اما Kikwete نادیده گرفته و نگرانی مردم و رفت پیش با امضای قرارداد. پس از Magufuli به قدرت رسید او شروع به مذاکره مجدد روند و می خواستم مدت اجاره کاهش می یابد از 99 سال به 33 سال. پس از سرمایه گذاران چینی پاسخ نمی دهد با مهلت Magufuli تصمیم گرفت که به اندازه کافی به اندازه کافی بود و فسخ وام.

تانزانیا دارای یک بروز کم CPP coronavirus موارد است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Magufuli نیز به نام طلبکاران بین المللی برای لغو برخی از وام بدهکار توسط کشورهای آفریقایی به طوری که این کشورها می توانند با استفاده از بازپرداخت به سمت مبارزه با CPP coronavirus. “کشورهای آفریقایی’ ظرفیت های اقتصادی است همان است که از کشورهای توسعه یافته… به جای ارائه وام بیشتر برای مبارزه با تاج آنها باید بدهی را ببخش” رئیس جمهور گفت: همانطور که در گزارش رویترز. او خواسته کشورهای آفریقایی به هم ایستاده و فشار برای بدهی.

تانزانیا است و به صرف نزدیک به US$303 میلیون دلار در هر سال به عنوان بازپرداخت بدهی های خود را. اگر وام دهندگان به ارائه یک مهلت قانونی برای تنها یک سال پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش امکانات برای مقابله با شیوع ویروس. اما Magufuli درخواست برای لغو آفریقا بدهی به نظر می رسد کمی بیش از حد بلند پروازانه از آنجا که هیچ وام دهنده در ذهن راست خود را به توافق با وام های خود را به طور کامل. در بهترین حالت بخشی از وام ممکن است بخشیده شود.

خوشبختانه برای تانزانیا کشور تنها ثبت حدود 300 مورد از عفونت و 10 مرگ و میر. Magufuli بدل شده امکان تحمیل یک مستند در پایتخت تجاری این کشور از دارالسلام با این استدلال که این حرکت می تواند ویرانگر برای اقتصاد این شهر منجر تقریبا 80 درصد از این کشور درآمد. دارالسلام است جایی که گزارش شده تعداد بسیاری از عفونت های ویروسی در کشور است. رئیس جمهور خاطر نشان کرد که ترس مرگبارتر از ویروس و به مردم توصیه می شود به استفاده از پزشکی سنتی و راه حل مانند استنشاق بخار.

China-Africa trade declined by 14 percent in Q1: 2020. (Image: pixabay / CC0 1.0)

چین-آفریقا تجارت کاهش یافته و از 14 درصد در Q1: 2020. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

چین-آفریقا تجارت

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط چین اداره کل گمرک تجارت بین چین و آفریقا کاهش یافت و به US$41 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 است. این 14 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. چین-صادرات به آفریقا کاهش 10.5 درصد در حالی که واردات از قاره کاهش 17.5 درصد است. چین عمدتا واردات مواد اولیه مانند فلزات و نفت از آفریقا است.

در گزارش اخیر بانک جهانی این سازمان هشدار داد که کشور در آفریقا که بالا تجارت اتصال با چین خواهد بود که بیشتر آسیب پذیر از نظر اقتصادی با توجه به COVID-19 شیوع. با کارشناسان انتظار اقتصاد جهانی باقی می ماند و خاموش در طول سه ماهه دوم چین-آفریقا تجارت اعداد به احتمال زیاد سقوط و حتی بیشتر. تجارت دو جانبه بین دو منطقه بالغ بر حدود US$208 میلیارد دلار در سال 2019.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

انگلستان و آمریکا به طور مشترک به بررسی نقش ووهان آزمایشگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو