تایوان سومین شهر: یک محل عالی برای قهوه

زمانی که فکر می کند یکی از مکان به بازدید در تایوان, Taipei به ذهن می آید برای اولین بار. نه تنها آن است که مرکز اصلی کشور, اما آن را نیز در منزل خود به بسیاری از رستوران ها و شب بازارها و دکه مواد غذایی. همانطور که برای قهوه یکی می گفت این شهرستان دارای تنوع به اندازه کافی برای لذت بردن از به طور متوسط برای عاشق قهوه. اما اگر شما از علاقه مندان قهوه وجود دارد دیگر جایی برای اتمام علاوه بر پایتخت – Taichung.

به تازگی موج جدیدی از توسعه شده است که در تیچونگ. این شهرستان شده است به بازتعریف هویت فرهنگی است که متنوع تر از قبل است. به عنوان یک نتیجه, رستوران ها, کافه ها و کافی شاپ ها به خصوص popping تا در تمام گوشه و کنار این شهر است. در اینجا برخی از قهوه بهترین مکان برای بررسی در حالی که در تیچونگ.

کارخانه Roastery

Scott Chen, barista-سرخ و صاحب به ارمغان می آورد محلی قهوه سرخ, موجو, قهوه, نزدیک به مراجعان از طریق کارخانه Roastery. داخل مرتب و تمیز لهجه توسط نور خورشید طبیعی سفید دیوار و چوب گرم. نگاهی به صندلی در یکی از جداول دور و یا نشستن در پشت میز رو به روی چمن و لذت بردن از قهوه خود را. و پس از آن به عنوان موجو مقر مشتریان خواهد شد لذت بردن از یک فنجان جو در حالی که گرفتن یک نگاه در انتخاب فوق العاده از دانه های روی صفحه نمایش در اینجا.

منو قهوه محور, اما آنها ارائه چند انتخاب مانند ویفر و بیسکویت به همراه نوشیدنی خود را. در طبقه دوم است roastery که می رود از طریق بسیاری از مستقیم تجارت لوبیا در ماه است. کاپوچینو? فیلتر دم ؟ می شود آن را طعم گواتمالا و کاستاریکا یا نیکاراگوئه کارخانه Roastery طعم شما را دوست دارم.

coffee-1291656_960_720

کارخانه Roastery خانه را به محلی قهوه سرخ موجو قهوه. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

قهوه توقفگاه بین راه

زمانی که شما وارد قهوه توقفگاه بین راه اولین چیزی که شما متوجه است دو برابر به عنوان منطقه صندلی. برای espressos مشتریان قادر خواهد بود برای دیدن چگونه baristas آنها را آماده دم دست و چکیده در حالی که اسپرسو و کاپوچینو سفارش آماده هستند تا در امتداد دیوار است.

در قهوه توقفگاه بین راهشما باید پنج قوت قهوه را انتخاب کنید. کارکنان با استفاده از بهترین اتیوپی روبوستا و عربیکا لوبیا و کباب آنها را در خانه. قهوه و چای و قهوه-چای combos و AeroPress که شامل گریز از مرکز قهوه و چای و نوشابه, نوشیدنی, ها دسته بندی را انتخاب کنید از منوی. البته قهوه بهترین خدمت با برخی از شیرینی! کیک و کوکی ها نیز در دسترس هستند.

جایی است که کمی تنگ, هر چند, اما قطعا, آن را یکی از حلقههای. اگر شما می خواهید را به یک صندلی در یک منطقه بزرگ و سپس سر طبقه بالا. به طور کلی قهوه توقفگاه بین راه جالب برای خود قهوه — clanging, تجهیزات, ترکیب و تغییر رایحه و کارکنان دقت آماده سازی سفارشات در یک مثال کامل از هرج و مرج سازمان یافته. توجه داشته باشید اگر شما در مواظب برای یک جرعه سریع و سپس شما را در جای اشتباه به عنوان قهوه سفارشات در اینجا دقت گردد.

که با هم

یکی دیگر از کافی شاپ به اتمام است که با هم در یک کافه که تقریبا جادویی چرا که آن را تقریبا پنهان در پشت درختان باغ. به کشف آن شما باید به دنبال یک گربه سانان یا دو. انتظار یک کافه پر از cuteness به عنوان گربه ها آزادانه پرسه زدن در منطقه است. در داخل یک نقاشی با مداد رنگی-رنگی پناهگاه و گربه سانان تصاویر پر از دیوار است. شما می توانید یک صندلی بر روی یک حصیر تاتامی برای لذت بردن از تنقلات خود را. البته از قهوه در اینجا می افزاید: “ذن” جو با کمی اسیدی طعم که از اتیوپی و ال السالوادور لوبیا استفاده می کنند.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

به کشف که شما باید به دنبال یک گربه سانان یا دو. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

وجود دارد بیشتر کافی شاپ سعی کنید در تیچونگ: Ohana و به طور کلی فضای دوستانه Bluesomeone را وگان کافه برای گیاه خواران, مینیمالیستی Hausinc کافه, و بیشتر. Taichung است که قطعا یک عاشق قهوه بهشت!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

آیا زمان بد واقعا بهترین ها را در مردم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو