تایوانی مردم بی درنگ بازگشت کشیش ایتالیایی درخواست برای کمک به

زمانی که ایتالیا به شدت ضربه توسط CPP coronavirus (COVID-19) یک 80 ساله کشیش پدر جوزپه Didone ( 呂若瑟 ) که بوده است در خدمت تایوان برای بیش از نیم قرن قطره قطره اظهار داشت: ماهیت شدید این بیماری همه گیر در زادگاه خود و نگاه به جلو به دریافت تایوان کمک.

به عنوان به زودی به عنوان خبر منتشر شد و در مارس 1, تایوانی مردم با عجله به “بازپرداخت مهربانی.” به جمع آوری کمک های مردمی مرکز غرق شد با کمک های مالی و تماس از سراسر تایوان. در عرض 6 روز کمک های مالی مطرح شده به مبلغ نزدیک به NT$120 میلیون دلار معادل US$3,994,540. یک اهدا کننده گفت که این گروه از کشیش اختصاصی زندگی خود را به تایوان و در این زمان مردم تایوان به حال این فرصت را به بازگشت به کمک به او.

با توجه به آزادی بار گزارش Camillian سنت مری در بیمارستان Luodong این Magong سنت Camillus بیمارستان در Penghu و سنت Camillus مرکز کم توان ذهنی بودند تاسیس شده توسط Camillian کشیش.

C. Father Giuseppe Didone ( 呂若瑟 ), who has been serving Taiwan for more than half a century, tearfully stated the severe nature of the pandemic in his hometown and looked forward to receiving Taiwan’s assistance. (Image: pixabay / CC0 1.0)

C. پدر جوزپه Didone ( 呂若瑟 ) که بوده است در خدمت تایوان برای بیش از نیم قرن قطره قطره اظهار داشت: ماهیت شدید این بیماری همه گیر در زادگاه خود و نگاه به جلو به دریافت تایوان کمک. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در سال های اولیه منابع پزشکی در تایوان بسیار کمیاب و این گروه از کشیشان خود اختصاص داده selflessly به تایوان و هرگز متهم برای درمان بیمارانی که تا به حال هیچ پول. پس از اینکه در تایوان برای بیش از نیم قرن این کشیش ایتالیایی نیز در نظر گرفته تایوان به عنوان خانه دوم خود را.

پس از ایتالیا بوده است به شدت تحت تاثیر CCP coronavirus Didone که حل و فصل در هاربین صادر شده نامه ای از طریق Camillian سنت مری در بیمارستان Luodong جذاب به برای کمک های مالی. بیمارستان شروع به قبول کمک های مالی از آوریل 1.

“من می خواهم به کمک مالی!” مانند این, بسیاری از مردم محلی به جمع آوری کمک مالی مرکز به کمک مالی شخصا. مردم منتقل اهدای پول از طریق بانک ها و دفاتر پست اگر آنها نبودند مردم محلی و برخی از شرکت های اهدا لوازم پزشکی. بیش از 4500 کمک های مالی ساخته شد در 4 روز.

دهنده وو که یک کمک مالی در صبح روز 4 آوریل گفت که او تا به حال شده است برای درمان بیماری در Camillian سنت مری در بیمارستان از دوران کودکی او را تحت تاثیر قرار شد سهم این گروه از اتباع خارجی به رفاه تایوان. او در زمان اهدای خون به عنوان یک ماده البته: “من امیدوارم که برای کمک به کشیش غلبه بر مشکلات است.” تایوانی “بازپرداخت مهربانی” اقدام کرده است لمس کادر پزشکی در بیمارستان است.

Italy has been severely impacted by the coronavirus, Didone, who settled in Yilan, issued a letter through the Camillian Saint Mary’s Hospital in Luodong appealing to the public for donations. (Image: Screenshot / YouTube)

ایتالیا شده است به شدت تحت تاثیر coronavirus. Didone که حل و فصل در هاربین صادر شده نامه ای از طریق Camillian سنت مری در بیمارستان Luodong جذاب به برای کمک های مالی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Didone گفت: در 7 آوریل: “ما در اصل مجموعه ای را به قبول کمک های مالی برای یک دوره دو هفته و سپس انتقال کمک مالی به کلیسای ایتالیایی. پاسخ خیلی طاقت فرسا است که تنها پس از 6 روز ما متوقف شد, جمع آوری اعانه. با تشکر از شما و تایوان است که یک محل عالی برای زندگی با مردم خوب است. مجموع کمک های مالی مطرح شد بنابراین ما انتظار ندارد این. با تشکر دوباره از تایوان. آن متقاعد من این است که چرا من می خواهم به ماندن در اینجا تمام زندگی من!”

این Camillian سنت مری در بیمارستان را با استفاده از کمک های مالی برای خرید تجهیزات پزشکی به ارسال به ایتالیا برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. پاسخ با شوق و ذوق به کمک مالی درخواست راه اندازی شده توسط Didone نشان داد که تایوانی مردم از صمیم قلب قدردانی از خارج از کشور کشیش’ فداکاری و کار سخت است. Didone شد تا حد زیادی نقل مکان کرد و با اعمال خوب از تایوانی.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چگونه تایوان موفق به حفظ آن CCP ویروس موارد خیلی پایین است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>