نظرسنجی: زنان بیشتر دچار ضرر و زیان کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مادران شاغل که در حال دستکاری نگرانی در مورد از دست دادن شغل و مراقبت از کودک مسئولیت شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط USC محققان.

تجزیه و تحلیل جدید از USC Dornsife درک کروناویروس در آمریکا پیگیری نظرسنجی — که به بررسی بیش از 6800 نفر — که خانم ها به خصوص کسانی که بدون مدرک دانشگاهی دارند بیشتر دچار ضرر و زیان کار بیش از مردان بود و مسئولیت بیشتری برای مراقبت از کودکان در دوران بیماری همه گیر.

“با توجه به زنان در حال حاضر شانه یک بار بیشتر برای مراقبت از کودکان قبل از همه گیر آن را تعجب آور مطالبات در حال حاضر حتی بیشتر” گفت: Gema Zamarro مطالعه نویسنده و کمکی اقتصاددان ارشد برای USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی.

“در حالی که مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از عفونت COVID-19 کلی همه گیر شده نامتناسب تاثیر مضر بر روی سلامت روانی زنان به خصوص کسانی که با کودکان و نوجوانان.”

Zamarro اشاره کرد که COVID بحران به طور نامتناسبی تحت تاثیر زنان به دلیل همه گیر را ویران کرده است سرویس گرا بخش ها مانند رستوران ها هتل ها و مهمان نوازی که در استخدام زنان بیشتر است و کودک نیاز به مراقبت افزایش یافت و به مدارس و مهدکودکها و بسته ماندن در خانه سفارشات ساخته شده آن را مشکل تر برای اعضای خانواده از جمله پدربزرگ و مادربزرگ برای کمک به.

این بررسی نشان داد که غیر کالج تحصیل زنان بودند و برخورد سخت با از دست دادن شغل و رنج 15% افت در اشتغال به 36 درصد از ماه مارس تا اوایل آوریل است. مردان بدون تحصیلات دانشگاهی رنج می برد و 11 درصد افت به 47 درصد در همان دوره زمانی با توجه به بررسی.

تحلیل و بررسی مشخص شد که 44 درصد از زنان گزارش شده در اوایل ماه آوریل که آنها تنها عضو خانواده ارائه مراقبت از کودکان در مقایسه با 14% از مردان است.

محققان گفت: اختلاف در میان کسانی که مورد مطالعه بود و قابل توجه در میان پدر و مادر کار با یک سوم مادران شاغل گزارش در اوایل ماه آوریل که آنها مراقب اصلی کودک در مقایسه با یک در 10 کار پدران

در اوایل این ماه 64 درصد از کالج تحصیل مادران گزارش دادند که کاهش ساعات کار خود را در برخی از نقطه از ماه مارس در مقایسه با 36 درصد از کالج تحصیل پدران و 52 درصد از کالج تحصیل زنان جوان بدون فرزند, با توجه به بررسی.

محققان همچنین نشان داد که 49 درصد از مادران مورد مطالعه گزارش شده است که آنها حداقل کمی افسرده در اوایل ماه آوریل در مقایسه با 40 درصد از زنان بدون فرزند و 33 درصد از پدران است.

در اوایل ماه ژوئن که تعداد کاهش یافته و به 34 درصد از زنان که مادران در مقایسه با 30 درصد از زنان بدون فرزند و 19 درصد از مردان با و بدون فرزند با توجه به بررسی.

محققان به بررسی یک پانل از 6,824 بزرگسالان در ایالات متحده از اواسط ماه مارس در مورد درک و نگرش در مورد کوروناویروس و همه گیر و تاثیر آن بر زندگی خود را.

این هفته ای دوبار ردیابی بررسی شده است در پشتیبانی بخشی توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس و USC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de