دادگاه عالی IF حاکم ‘بسیار مهم’ برکلی رهبران می گویند

صدراعظم کارول مسیح; اسکار Dubón معاون صدراعظم برای سهام و ورود و استفان ساتون معاونت دانشجویی ارسال پیام زیر را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه:

ما بسیار با رها امروز عالی ایالات متحده حکم دادگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به ارائه یک توضیح استدلال برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است.

این تصمیم که ناشی از یک چالش قانونی ثبت شده توسط رجنت از دانشگاه دولتی دادستان کل و دیگران بدان معنی است که DACA باقی خواهد ماند در حال حاضر.

امروز حاکم است بسیار مهم برای ثبت نشده دانش آموزان و کارکنان و برای دانشگاه ما در جامعه به عنوان یک کل. ما ارزش هر عضو از جامعه ما و در آغوش استعدادهای منحصر به فرد سفر و دیدگاه های آنها را به دانشگاه ما.

پس IF تاسیس شد و در سال 2012 آن را تامین بیش از 800,000 جوان مهاجران مستند نشده — از جمله هزاران نفر که با حضور و یا در حال حاضر حضور UC — از تبعید به آنها کمک کرد صندوق خود را به آموزش و پرورش باز درب به اشتغال در ایالات متحده است. IF ارائه شده این افراد مهلت برخی از شبح اخراج. در حالی که ما می توانید آه امداد تنفس امروز ما می دانیم که عمق نگرانی باقی می ماند. لطفا می دانم که دانشگاه کالیفرنیا متعهد به دفاع از قانونی که به طور دائمی محافظت از تمام مستند نشده اعضای جامعه از جمله IF گیرندگان و ارائه یک مسیر به سمت شهروندی است.

a crowd holds up "defend DACA" signs with the UC logo in front of the supreme court building

جمعیت جمع آوری شده در خارج از ساختمان دادگاه عالی در حمایت از DACA. دانشگاه کالیفرنیا و دیگران ثبت با توجه به صرفه جویی IF در سال 2017. (دانشگاه کالیفرنیا عکس اسکات Henrichsen)

ما می خواهیم هر عضو از جامعه ما می دانیم که بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت شما بخش مهمی از این دانشگاه و ما ادامه خواهد داد به طور صریح در حمایت ما از شما و کار نسبت به ارائه یک محیط امن و حمایتی را برای شما.

اگر شما یک دانش آموز, مستند نشده دانشجویی برنامه (USP) کارکنان می تواند شما را با ارائه مجازی علمی و عاطفی و سلامت روانی مهاجرت و حمایت های قانونی در پناهگاه در محل سفارش. جزئیات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به این خدمات را می توان در این وب سایت.

برای کارکنان و یا دانشکده است که ممکن است دچار مسائل مربوط به مهاجرت در اجرای فعالیت های, لطفا تماس بگیرید کارمند کمک در (510)643-7754 یا e-mail [email protected] و/یا مردم و فرهنگ مرکزی منابع انسانی در (510)642-7053 یا [email protected]

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق قانونی خود در اجرای مهاجرت وضعیت, لطفا مشورت مشاور در مستند نشده دانشجویی برنامه مهاجرت قانونی حمایت و این “حقوق خود را بدانید” کارت.

اطلاعات اضافی دربارهی UC سیاست ها و روش های مربوط به مستند نشده اعضای جامعه ما ممکن است در اینجا پیدا کنید: UC بیانیه اصول در حمایت از مستند نشده اعضای UC جامعه و سوالات متداول برای کارکنان دانشگاه در مورد امکان مهاجرت فدرال اجرای اقدامات در اموال دانشگاه. اطلاعات بیشتر در مورد این منابع را می توان در این پردیس صفحه.

در طول چند سال گذشته تعداد IF دانش آموزان ما در مستند نشده دانشگاه جامعه کاهش یافته چرا که آنها واجد شرایط برای درخواست تحت دولت فعلی است. لطفا می دانم که ما در اینجا و ادامه خواهد داد به کار خستگی ناپذیر و برای ما ثبت نشده جامعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>