دادگاه عالی تصمیم IF تشویق جنوب کالیفرنیا سیاستمداران

لس آنجلس — کالیفرنیا رهبران جامعه و دموکراتیک مقامات منتخب امروز ستایش دیوان عالی ایالات متحده برای رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای از بین بردن اوباما-دوران برنامه که برای محافظت از اخراج برخی از 800000 مهاجران به این کشور آورده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

“امروز حکم دادگاه عالی در IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) ارائه یک پیام قوی: این کشور و این شهرستان متعلق به خیال امروز” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نوشت: در صفحه توییتر. “این خواهد ماند خانه خود را فردا.

داستان های مرتبط: دیوان عالی کشور رد تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به مهاجران جوان’ IF حمایت

“کسانی که جرات به خواب هستند #HereToStay و می توانید بقیه مطمئن است که لس آنجلس باقی مانده است یک محل امکان و فرصت را,” او نوشت.

با رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور پیشرو اکثریت دادگاه 5-4 برابر دولت چهارشنبه. آن را به نام تصمیم به لغو برنامه DACA خودسرانه و غیر قابل توجیه. این برنامه اجازه می دهد تا افراد جوان که آورده بودند به این کشور به عنوان کودکان به ثبت نام دولت و به دست آوردن اجازه کار در صورتی که پاک کردن سوابق.

تشکر. Lucille Roybal-Allard, D-لس آنجلس گفت: این حکم به معنی یک آه امداد برای به اصطلاح رویای حدود یک چهارم از آن بر این باور هستند که در کالیفرنیا زندگی می کنند.

“دادگاه انجام داده درست و محافظت IF گیرندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودسرانه و هوس باز تلاش برای از بین بردن DACA برنامه” Roybal-Allard گفت. “دولت اوباما ایجاد IF در سال 2012 یک گام تاریخی به ارائه ایمنی و امنیتی به صدها نفر از هزاران نفر از خیال که امریکا تنها خانه خود. زمانی که برگ برنده دولت سعی در خاتمه DACA که حس ایمنی و امنیت پاره پاره شد دور.”

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس نیز گفت: این حکم فراهم می کند امنیت حداقل در حال حاضر برای “hard-working مهاجران است.”

“خیال تجسم ارزش های این کشور از طریق اخلاق کاری خود را به خوش بینی و وفاداری تزلزل ناپذیر به این ملت” Solis گفت. “IF دریافت کنندگان جانبازان نظامی, پزشکی, دانش آموزان و کارکنان از شرکت های فورچون 500. خیال ما دوستان و اعضای خانواده کارفرمایان و همسایه.”

Rep. لو کوریا, D-سانتا آنا گفت: IF گیرنده “به دست آورده اند حق رویای آمریکایی است.”

“آنها به دنبال قانون کمک به اقتصاد ما پرداخت مالیات و بسیاری از پزشکان, پرستاران, افسران پلیس, آتش نشان و خدمت در ارتش ما,” او گفت:. “جامعه ما در شمال اورنج کانتی به بیشترین تعداد خیال در امریکا است.”

او اورنج کانتی کنگره همکار دموکرات لیندا سانچز, که همچنین نشان دهنده بخشی از شرق L. A. شهرستان گفت: دیوان عالی کشور حکم “جرقه ای از امید است.”

“آن را به ارمغان می آورد به یقین به هزاران IF گیرندگان در سراسر کشور به خصوص برای کسانی که خیال در خط مقدم این نبرد قانونی و کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. امروز تصمیم همچنین به ما یادآوری می کند که برگ برنده دولت نژادپرست تلاش برای قربانی مهاجران هستند و نه بر اساس قانون و نه خواهد بود.”

سانچز که به مبارزه برای خیال “تا زمانی که آنها را تسکین دائمی و یک مسیر به شهروندی. واشنگتن نیاز به انجام کار درست و رویای قول و عمل به قانون زمین. به همه خیال خانه خود را در اینجا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی دادگاه اقدام خواستار IF تصمیم گیری و دیگر احکام اخیر “انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است.”

“اخیر دادگاه عالی تصمیم گیری نه تنها در DACA پناهگاه شهرها سرشماری و دیگر به شما بگویم که تنها چیزی که ما نیاز داریم جدید قضات دیوان عالی” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “اگر چپ رادیکال دموکرات فرض کنیم قدرت خود را متمم دوم سمت راست-به-زندگی مرزهای امن و آزادی مذهبی در میان بسیاری از چیزهای دیگر هستند و از بین رفته اند.

“این تصمیم IF در حالی که به شدت سیاسی است و به ظاهر نه بر اساس قانون به رئیس جمهور ایالات متحده به مراتب بیشتر قدرت تر از همیشه پیش بینی شده,” او نوشت. “با این وجود من تنها عمل در بهترین منافع ایالات متحده آمریکا! به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, من برای یک راه حل قانونی در DACA نه سیاسی است و سازگار با قانون است. دیوان عالی کشور حاضر است به ما بدهد بنابراین در حال حاضر ما باید برای شروع این روند بیش از همه دوباره.”

لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس وجود دارد گفت: در مورد 85,000 IF گیرندگان در شهرستان و به حکم دادگاه تجدید خود را “امید و آرزو.”

“این ما را به یاد یک بار دیگر از اهمیت کنترل و توازن که در هدایت ما دموکراسی به خصوص در مواجهه با یک دولت است که به طور مداوم مورد حمله یک جامعه است که بسیار حیاتی برای هر جنبه از کشور ما” ریدلی-توماس گفت. “… حتی با امروز اخبار مثبت ما نباید اجازه گارد ما را.

“در حال حاضر بیش از همیشه ما باید مصمم به ادامه جنگ از طرف ما جوامع مهاجر و کسانی که متکی IF برای امرار معاش خود و صلح از ذهن. سهم IF گیرندگان در حال ساخت به ملت ما و شهرستان بی اندازه دارد. اقتصادی و انسانی و ریسک بیش از حد بالا و سزاوار آنها است و باید ما ادامه حمایت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو