موفق پیری: برخی از فرزندان overprotective در تلاش برای محافظت از پدر و مادر خود را از COVID-19?

س: اگر چه به خوبی معنی, من چهار فیلم کودکان در حال رانندگی من و شوهرم دیوانه به دلیل COVID-19 ویروس. آنها اصرا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 فروردین 1399

س: اگر چه به خوبی معنی, من چهار فیلم کودکان در حال رانندگی من و شوهرم دیوانه به دلیل COVID-19 ویروس. آنها اصرار دارند در بررسی بر روی ما چندین بار در روز برای دیدن اگر ما خوب هستند و به ما یادآوری آنچه که ما باید و نباید انجام شود. اگر چه آنها فرزندان آنها اقدام مانند پدر و مادر هلیکوپتر. من به تازگی یک فروشگاه به انتخاب کنید تا برخی از پارچه و با خیال راحت در آنجا ماند در ماشین من به عنوان زن فروش دست من این موارد را از طریق پنجره ماشین من. این ایجاد یک خانواده در انفجار. یک راه وجود دارد من می توانم لحن خود را نگرانی و اطمینان آنها را که ما خوب ؟ — S. G.

عزیز S. G.: در تمام احتمال, خود فرزندان مضطرب و نگران سلامتی و ایمنی. به عنوان پس زمینه, بیایید نگاهی به اصطلاح "هلیکوپتر" و چگونه از آن استفاده شده است در طول سال.

با توجه به پدر و مادر, مجله, مدت هلیکوپتر پدر و مادر اولین بار در سال 1969 کتاب توسط رابرت Ginott تحت عنوان "بین پدر و مادر و نوجوان." بچه گفت: پدر و مادر خود را بیش از آنها را شناور مانند یک هلیکوپتر. اصطلاح انفجار در 1990s توصیف boomers که تا به حال بیش از حد سبک فرزندپروری به عنوان "بیش از کنترل بیش از حفاظت و بیش-تکمیل" با توجه به یک محل برای وبلاگ مامان توسط کیمبرلی Fowler.

در اینجا برخی از نمونه هایی از پدر و مادر مداخله: مداخله زمانی که 14 سال کودک کلامی مبارزه با یک دوست; استدلال با یک مربی زمانی که 16 ساله است نه انتخاب به کاپیتان تیم; ویرایش یا نوشتن کالج, مقالات و یا حتی همراه با یک کودک به یک مصاحبه شغلی و مذاکره حقوق (بدون شوخی). هنگامی که کودکان در حال دانشجویان از جمله پدر و مادر شناخته شده به آنها را هر روز صبح به آنها را از خواب بیدار برای کلاس و شکایت به استادان در مورد نمرات فرزندان خود را دریافت کرده است.

ما نقل مکان کرد و از داشتن overprotective پدر و مادر به داشتن overprotective فرزندان که بی ارزش محروم خود را صالح و قادر والدین برخی از آنها استقلال است. مثالها عبارتند از: مصرف بیش از پرداخت صورتحساب هنگامی که پدر و مادر صالح برای انجام این کار یا نه اجازه می دهد پدر و مادر به درایو زمانی که پدر و مادر یک راننده امن.

آنچه متفاوت است در حال حاضر تمرکز منحصر به فرد بر روی یک پدر و مادر سلامت و COVID-19 ویروس. با توجه به میزان مرگ و میر برای کسانی که در سنین 65 ساله و مسن تر وجود دارد دلیلی برای زنگ. با توجه به CDC افراد مسن نشان دادن 80 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس است. علاوه بر این آنها باید شرایط بهداشتی مزمن. حدود 85 درصد حداقل یک بیماری مزمن است و 60 درصد حداقل دو گزارش CDC. و سپس ما در مورد قلب-داستان شکستن از افراد مسن در حال مرگ به تنهایی.

زمانی که فرزندان ترکیب تمام این اطلاعات است که به راحتی در دسترس در رسانه ها ممکن است اولین بار آنها خودنمایی آماری احتمال از دست دادن پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ باید با او قرارداد ویروس. نگرانی و دغدغه به نظر می رسد اتصالات بدون تبدیل شدن به هیستریک. این همه در مورد آماده سازی است.

بنابراین در حال حاضر چه کاری انجام دهید. یک مکالمه است. شما ممکن است شروع با "فرزندان عزيزم ما خیلی قدر نگرانی خود را در مورد ما و عاشق شنیدن از شما و برادران و خواهران خود را. اجازه دهید بحث در مورد بهترین راه برای نگه داشتن در تماس باشید.

  • ما باید در تنظیم یک زمان خاص برای اتصال ؟
  • و چگونه اغلب ما باید چت ؟
  • شما راحت با استفاده از تکنولوژی مانند اسکایپ زوم و یا تلفن ؟
  • چه نگرانی شما در مورد پدر شما و من است ؟

در حال حاضر برای بخشی از این گفتگو است. برای اطمینان خاطر فرزندان خود را در نظر بگیرید توصیف آنچه شما انجام می دهند باقی می ماند امن و سالم فرض کنید شما در حال اقامت در خانه, شستن دست های خود را و در حال اجرای این دستورالعمل CDC. اگر شما فرزندان خود را به هر دلیلی برای نگران و حق دارند که به یک اشاره. همچنین توصیف یک روز معمولی به طوری که آنها باید حس خود را معمول و فعالیت های است که می تواند اطمینان بخش به آنها.

این نیز مهم است بپرسید برای پیشنهادات خود را. آنها ممکن است ارائه راهنمایی های ارزشمند در مورد سفارش مواد غذایی دستورالعمل در مراسم مذهبی حضور بیش از یک ویدئو کنفرانس پلت فرم و جریان کنسرت ها و رویدادهای فرهنگی.

افزایش مکالمات خود را با به اشتراک گذاشتن چیزی را نشان می دهد تلویزیون کتاب و یا فیلم یک دستور غذا چیزی است که شما یاد گرفته و یا کشف چیزی است که وسیله انتقال فعالیت های سالم و جذاب. سعی کنید برای جلوگیری از داشتن رابطه تعریف شده توسط ویروس. در نهایت بیان قدردانی خود را. می دانم که می خواهید کودکان خود را به شما در اطراف برای یک مدت طولانی به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم حتی اگر آنها با شما تماس سه بار در روز.

با تشکر از شما, S. G. برای شما سوال مهم. اقامت امن و خوبی بود و هر روز یکی خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de