مطالعه می یابد رویکرد جامع بهترین زمانی که مقابله غیر پزشکی استفاده از مواد مخدر

پزشکان سلامت به طور مداوم در حال توسعه راه های جدید برای کمک به کسانی که مبتلا به مواد مخدر و الکل اعتیاد جداسازی خود از خود ماده ای از انتخاب. اکثر این برنامه ها موفقیت محدود ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که مداخلات را که یک رویکرد چند بعدی — مقابله بیولوژیکی ، اجتماعی ، زیست محیطی و سلامت روان موانع برای غلبه بر در حالی که همچنین پرداختن به یک فرد و استفاده از مواد مخدر — بهترین کار برای کسانی که امید به توقف استفاده از مواد مخدر.

U. of I. psychology professor Dolores Albarracín has spent much of her career studying how people respond to public health messages asking them to change their behavior. (Image: Dolores Albarracín)

U. I. استاد روانشناسی دولورس Albarracín, صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای خود را مطالعه چگونگی پاسخ مردم به بهداشت عمومی پیام درخواست از آنها برای تغییر رفتار است. (تصویر: دولورس Albarracín,)

مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی رفتارهای اعتیاد آورنیز در بر داشت که کسانی که با اعتیاد به الکل, بهترین کار با مداخلات ساده است که تمرکز تنها بر الکل استفاده کنید. دولورس Albarracín, یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign که رهبری این مطالعه با دانشجوی دکتری Wenhao دای گفت:

با توجه به انتشار گزارش مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد هروئین متادون, مصرف مواد مخدر و کوکائین در تمام زمان بالا در ایالات متحده و الکل استفاده از حساب دهها هزار نفر از مرگ و میر در هر سال. با این حال نویسندگان این مطالعه جدید نوشت:

دهه ها تحقیق به روشهای رفتاری را به همراه داشت هیچ بارز پیشرفت. با توجه به موسسه ملی سوء مصرف مواد 40-60 درصد از بیمارانی که در تعامل با دارو-کمک به برنامه های درمانی برای مصرف مواد اختلال عود خواهد کرد. بررسی درمان الکل نشان می دهد که:

Albarracín, که همچنین یک استاد مدیریت کسب و کار و وابسته به بکمن, موسسه پیشرفته علم و فناوری در U. I. گفت:

برخی از مطالعات از مواد مخدر و الکل درمان باید نگاه نیز با هدف قرار دادن رفتارهای دیگر برای کمک به کاهش آسیب های مرتبط با مواد مخدر و الکل استفاده کنید. این شامل روش برای ترویج شیوه زندگی سالم, جلوگیری از انتقال عفونت به دنبال حمایت اجتماعی و یا استفاده بهتر از خدمات اجتماعی. Albarracín, اضافه شده:

محققان دریافتند ارتباط مثبت بين تعداد مداخلات دارو-درمان و یا پیشگیری در برنامه گنجانده شده است و اثر آن در مبارزه با غیر پزشکی استفاده از مواد مخدر, اما نه استفاده از الکل.

Ph.D. student Wenhao Dai is first author of the new study. (Image: Wenhao Dai)

دانشجوی دکتری Wenhao دای است که نویسنده اول این مطالعه جدید. (تصویر: Wenhao دای)

پرداختن به یک فرد الکل استفاده بهتر از این بود اما وجود دارد بیشتر سود از اضافه کردن توصیه های دیگر. Albarracín, گفت:

مطالعه همکاری نویسنده شامل روانشناسی دانش آموز فارغ التحصیل Ryan پالمر پژوهشگر فوق دکترا Aashna Sunderrajan, دانشجوی کارشناسی ارشد فن-Xuan چن و تحقیقات اجتماعی همکار مارتا Durantini. دیگر نویسندگان هستند Flor سانچز از دانشگاه خودمختار مادرید و لورا Glasman از کالج پزشکی ویسکانسین.

ارائه شده توسط: دانشگاه ایلینوی [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

حماسی شاهکار تولد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو