emergency hospital in Rome

پزشکی کارگران در لباس محافظ را سالمندان coronavirus بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در اورژانس از Gemelli بیمارستان در رم ایتالیا در مارس 16. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Policlinico Gemelli)

مقایسه مرگ و میر روزانه در ایتالیا از ژانویه سال 2020 با کسانی که بیش از پنج سال گذشته وجود دارد نشان می دهد که نرخ مرگ و میر در این کشور برای کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید حداقل 0.8% به مراتب بالاتر از آنفلوانزای فصلی و بالاتر از برخی از برآوردهای اخیر.

Extrapolating از, ایتالیایی, داده, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی و لارنس برکلی ملی داده های آزمایشگاهی دانشمندان تخمین می زنند که نرخ مرگ و میر در شهر نیویورک و شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا می تواند کمتر از 0.5% و یا یکی از هر 200 نفر آلوده.

این نتیجه گیری مقایسه با کسانی که از مطالعه نوشته شده آنلاین در هفته گذشته توسط دانشگاه استنفورد اپیدیولوژی که ثابت نرخ مرگ و میر در بین 0.1% و 0.2%. وابسته به تیم از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) در این هفته گزارش مشابه مرگ و میر در لس آنجلس.

“نهایی خود را در تعداد بسیار پایین تر از برآورد ما” گفت: ارشد نویسنده Uros Seljak یک دانشگاه برکلی استاد فیزیک دانشکده دانشمند در آزمایشگاه برکلی و عضو برکلی موسسه اطلاعات علمی. او همچنین مدیر شرکت برکلی مرکز کیهان شناسی فیزیک (BCCP).

Seljak می گوید که گرفتن COVID-19 دو برابر شانس خود را از مرگ این سال است.

“اگر شما می خواهید بدانید که چه هستند شانس مرگ ناشی از COVID-19 اگر شما آلوده مشاهده شد که پاسخ بسیار ساده است به نظر می رسد به تناسب مقدار زیادی از داده ها: این همان است که شانس شما در حال مرگ بیش از 12 ماه آینده از نرمال باعث می شود” گفت: Seljak.

زمان قطعیت فشار می تواند این تعداد را به 10 سال یا 20 سال او اضافه شده است. تیم او کشف کرد که این ساده دارای رابطه نه تنها به صورت کلی مرگ و میر بلکه برای سن طبقه بندی مرگ و میر و آن را موافق با داده ها هر دو در ایتالیا و در ایالات متحده آمریکا

“مشاهدات ما نشان می دهد COVID-19 کشته در ضعیف ترین بخش از جمعیت” Seljak گفت.

این کاغذ نوشته شده بود آنلاین دوشنبه در MedRxiv پیش از بررسی دقیق و ارسال مقاله به یک مجله.

ایتالیا و میر دو برابر تعداد رسمی

این مطالعه توسط Seljak و همکاران خود پیش بینی کرد که تعداد واقعی مرگ و میر در ایتالیا از COVID-19 بیش از دو برابر رقم رسمی: حدود 50000 نفر به عنوان از آوریل 18. در این کشور آمار رسمی ذکر شده بیش از 150 ، 000 موارد تایید شده که از آن تاریخ و بیش از 20 ، 000 نسبت مرگ و میر.

patients in Bergamo hospital

COVID-19 بيمار در بخش مراقبت ويژه در بيمارستان در برگامو, ایتالیا, یکی از او بدترین آمار مناطق کشور در 19 مارس ، (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از آسمان خبر)

تفاوت محققان می گویند به احتمال زیاد به علت بسیاری از مرگ و میر در میان افراد مسن است که در شمارش رسمی ایتالیایی آمار. این تیم در بر داشت بسیار بالاتر مرگ و میر برای کسانی که بیش از 70 سال سن: در لومباردی یک منطقه ضربه سخت گیر آن بین 70 و 79 تا به حال 2.3% عفونت نرخ مرگ و میر, در حالی که کسانی که از 80 تا 89 به حال تقریبا 6 درصد مرگ و میر. نزدیک به 13 درصد از کسانی که بیش از 90 درگذشت.

در مقایسه با کسانی که 40 تا 49 بود 0.04% مرگ و میر.

این متفاوت نرخ مرگ و میر می تواند توضیح مشاهده تعداد بیشتری از مرگ و میر در میان افراد جوان در شهر نیویورک است. به این دلیل که جمعیت وجود دارد و جوان است که در ایتالیا بیشتر مرگ و میر در میان افراد جوان می رود, با وجود کاهش مرگ و میر. محققان پیش بینی می کنند که حدود 26 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 در شهر نیویورک خواهد بود در میان کسانی که کمتر از 65.

جمعیت ایتالیا از سوی دیگر بزرگتر است بازده بالاتر به طور کلی مرگ و میر کشور را جمعیت: 0.8% در مقابل 0.5% برای نیویورک. تنها 10 درصد از مرگ و میر خواهد شد کمتر از 65.

این تیم همچنین تخمین زده می شود بر اساس پیش بینی نرخ مرگ و میر برای کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید و مثبت رای دادن برای کسانی که تست شده برای COVID-19 در شهر نیویورک که حدود یک چهارم از این شهر آلوده شده با این ویروس. این موافق با اعلام اخیر توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو از 21 درصد عفونت است.

این تیم پیش بینی عفونت رای سانتا کلارا در حدود 1%, در حالی که برای لس آنجلس در حدود 2 درصد بر اساس نرخ مرگ و میر.

داده شناخته شده عفونت و مرگ و میر نرخ الماس شاهزاده خانم کروز کشتی تیم نیز محاسبه یک حد بالایی در مرگ و میر برای کسانی که آلوده: حدود دو برابر حد پایین تر و یا 1% برای نیویورک, شهرستان شهرستان سانتا کلارا.

عدم سوخت عدم تست های تشخیصی

عدم اطمینان در مورد مرگ و میر برای کسانی که آلوده به ویروس جدید, دوبله, SARS-CoV-2, ناشی از تاخیر در تست با توجه به کمبود کیت تست و آزمایش آزمایشگاه. این چپ مقامات بهداشت عمومی در تاریکی در مورد واقعی میزان عفونت در جمعیت عمومی است که نیاز به محاسبه چه درصدی از افراد آلوده می میرند.

استنفورد مطالعه برآورد ميزان عفونت در شهرستان سانتا کلارا از بین 2.5 درصد و 4.2 درصد از ساکنان در حالی که USC مطالعه برآورد ميزان عفونت در لس آنجلس بین 2.8% و 5.6%. هر دو بسیار بیشتر از برآورد قبلی است که به معنی تعداد تایید COVID مثبت و میر نسبت به کسانی که آلوده کاهش یافته و به پایین 0.2%.

براساس این مطالعات برخی از دانشگاه استنفورد نویسندگان استدلال کرده اند که COVID-19 است کمی بدتر از آنفلوآنزای فصلی, ریخته گری, شک و تردید در تصمیم گیری به دستور پناهگاه در محل و بسته شدن بسیاری از کسب و کار.

“از آن (عفونت و مرگ و میر) مسائل برای تصمیم گیری در سیاست” Seljak گفت. “این فقط یک مورد بد از آنفولانزا به عنوان آنها می خواهم به ادعا می کنند و یا آن چیزی است که بیشتر از حد جدی است؟”

برای پاسخ به این سوال Seljak و همکارانش استخراج قبلا بکر منبع اطلاعات: روزانه مرگ و میر در 1,688 شهرها در ایتالیا بین Jan. 1 و 4 آوریل برای سال 2015 از طریق 2020 ارائه شده توسط موسسه ایتالیایی آمار. بیش از حد مرگ و میر در بین ماه های ژانویه و آوریل سال جاری احتمالا با توجه به COVID-19 را می توان مورد استفاده برای محاسبه یک حد پایین تر برای میزان مرگ ناشی از ویروس است.

“این مجموعه یک گنجینه ای برای تجزیه و تحلیل آماری از COVID-19 میر” Seljak گفت. “برای مثال آن می تواند میزان مرگ و میر به عنوان یک تابع از سن بهتر از هر گونه اطلاعات دیگر در خارج وجود دارد غمگین در نتیجه دهها هزار نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایتالیا. با این اطلاعات ما ثابت شده است که اگر یکی می شود آلوده است و بالای 90 سال سن احتمال مرگ حداقل 10 درصد است که به دلیل کسری از کل جمعیت استان برگامو در این گروه سنی که درگذشت. در مقابل شماره مربوط به سنین 40 تا 49 توسط 0.04% به مراتب پایین تر از برآورد قبلی.”

ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا به عنوان مثال یک ویروسی کانون به استان برگامو سخت ترین ضربه: گسترش عفونت به بسیاری از مردم در برگامو — به احتمال زیاد دو سوم از جمعیت اگر نه کل جمعیت — که ممکن است که به اصطلاح گله ایمنی است در مجموعه Seljak گفت. که بدان معنی است که مردم به اندازه کافی ایمنی بدن حداقل به طور موقت به stanch گسترش این ویروس در میان این مثلا.

اساسا با هر کس در برگامو آلوده و شناخته شده مرگ و میر ناشی از ژانویه — پیش بینی می شود بیش از 6000 نفر از جمعیت 1 میلیون — آن را آسان برای محاسبه کمترین امکان آلوده نرخ مرگ و میر: 0.56%.

برای لومباردی محققان تخمین زده می شود که کمترین نرخ مرگ و میر بود و حتی بالاتر: در مورد 0.84%. آنها همچنین تخمین زده است که 23 درصد از جمعیت لمباردی آلوده شده به عنوان از آوریل 18 — به طور متوسط 35 برابر تعداد تست مثبت در استان است.

این تیم با انجام یک تجزیه و تحلیل برای همه, ایتالیایی, شهرهای که گزارش روزانه مرگ داده و برای تمام گروه های سنی با استفاده از یک counterfactual تحلیل: برآورد می رود تعداد مرگ و میر روزانه بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 بر اساس پنج سال گذشته و مقايسه آن با اعداد و میر گزارش شده. بیش از حد است که تصور می شود با توجه به COVID-19. محققان شاغل روشهای آماری اغلب مورد استفاده در تجزیه و تحلیل مجموعه بزرگی از داده ها: مشروط ميانگين با یک فرایند گاوسی (CGP) و مصنوعی روش کنترل (SCM).

تقریبا در همه شهرهای بیش از حد مرگ و میر در اوایل سال 2020 بیش از حد رسمی تعداد نسبت به COVID-19.

اعداد این تیم آمد تا با محدودیت کمتر محققان تاکید از مرگ و میر در بسیاری از شهرهای ایتالیایی به طور کامل تا به امروز است.

“برخی از همکاران من فکر می کنم که ما شده اند بیش از حد محافظه کار که ممکن است درست باشد” Seljak گفت. “ما فقط به حساب برای افرادی که فوت کرده اند تا امروز اما مردم هنوز هم در حال مرگ است.”

اولین نویسنده این مقاله است Chirag مودی فیزیک دانشجوی کارشناسی ارشد در BCCP. دیگر نویسندگان هستند فوق دکتری همراهان ونسا Böhm و جورج استین و تحقیقات دانشمند سیمون فرارو از آزمایشگاه برکلی و BCCP و سابق میلر همکار در دانشگاه برکلی است.

اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو