Stu یکی از بهترین کارکترهای مبارز در براول پس

Stu یک جنگجوی معمولی است که با رسیدن به 10000 تروفی به عنوان جایزه جاده Trophy در براول پس باز می‌شود. St

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 آبان 1400

Stu یک جنگجوی معمولی است که با رسیدن به 10000 تروفی به عنوان جایزه جاده Trophy در براول پس باز می‌شود. Stu از سلامت پایین، پتانسیل آسیب انفجاری بالا، تحرک فوق العاده با Super خود و توانایی منحصر به فرد برای شارژ Super خود در یک ضربه برخوردار است. او با دو آتش بازی حمله می‌کند، و Super او یک خط تیره کوتاه است که ردی از لاستیک سوزان را پشت سرش به جا می‌گذارد و اگر دشمنان آن را لمس کنند، می‌سوزد. اولین گجت او در براول پس ، Speed ​​Zone، تقویت‌کننده‌ای را رها می‌کند که سرعت حرکت خود و متحدانش را در یک منطقه اثر بزرگ در اطراف آن افزایش می‌دهد. گجت دوم او، Breakthrough، به Super بعدی او اجازه می‌دهد تا موانع را از بین ببرد و بقایای موانع نابود شده را برای آسیب رساندن به دشمنان بفرستد. اولین نیروی ستاره ای او، Zero Drag، برد سوپر او را افزایش می‌دهد. دومین Star Power او، Gaso-Heal، هنگامی که از Super خود استفاده می‌شود، استیو را اندکی بهبود می‌بخشد.

Stu دو آتش‌بازی را به صورت خطی و پشت سر هم شلیک می‌کند که هر کدام یک سوپر کامل شارژ می‌کنند. این حمله دارای سرعت تخلیه سریع است و تنها 0.35 ثانیه طول می‌کشد.

Stu’s Super یک حرکت کوتاه به جلو است و ردی از لاستیک سوخته روی زمین باقی می‌گذارد. دشمنانی که آن را لمس می‌کنند آتش می‌زنند تا بیش از چهار ثانیه بسوزند. اگر دشمنان بیش از یک بار آن را لمس کنند، مدت زمان رایت روی هم جمع نمی‌شود، بلکه بازنشانی می‌شود. استو در براول پس نمی‌تواند از سوپر خود برای عبور از آب استفاده کند، و شعله‌های آتش سوپر او را دوباره شارژ نمی‌کند.

هنگامی که استو فعال می‌شود، یک برجک با 1000 سلامتی را رها می‌کند که سرعت حرکت استو و هم تیمی‌هایش را در شعاع کاشی 6.67 در اطراف آن 100 امتیاز افزایش می‌دهد. این با دیگر توانایی‌های افزایش سرعت همراه نیست و بر روی ماهی‌های تخم‌ریزی مانند خرس Nita یا حمل‌کنندگان آقای P تأثیری نمی‌گذارد.

 

اگر Stu's Super شارژ شود، پس از فعال شدن، Super می‌تواند موانع را از بین ببرد. به ازای هر کاشی دیواری که تخریب می‌شود، 3 قطعه زباله غیر سوراخ کننده به شکل مخروطی شکل (مانند حمله پنی) برای 6 کاشی به جلو پرواز می‌کند که هر قطعه 200 آسیب وارد می‌کند. نماد گجت بالای سر استو می‌درخشد که نشان دهنده استفاده از این ابزارک است، و همچنین یک سوپر جوی استیک درخشان. خنک شدن این اسبابک پس از استفاده از Super خود شروع می‌شود.

آخرین مطالب