لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی رد نکرده اند بازگشت به کامل اقامت-صفحه اصلی سفارشات با توجه به COVID-19 خروش است که تاکید شهرستان بیمارستان. اما تصمیم بر قوانین سختگیرانه تر مقامات می گویند رانده خواهد شد توسط علم آمار و توانایی مردم را به پایبندی به پادمان در حال حاضر در محل.

“ما نمی توانیم هر چیزی را از روی میز گفت:” لس آنجلس بهداشت عمومی رئیس باربارا فرر در روز چهارشنبه. “مطلقا وجود ندارد و به یقین از دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد بعدی.”

اما او افزود: “این نوع در همه دست راست, در حال حاضر,” او گفت:, و آن را روشن است که وزارت او آموخته بود خیلی از ماه مارس در مورد رمان coronavirus و چگونه به سرعت گسترش آن.

اولیه “امن تر-در-خانه” سفارش صادر شده در مارس 19 توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و آغوش شهرستان و نهادهای محلی در روز است که به دنبال بسته کردن همه “غیر ضروری” کسب و کار, ترک, تنها, گزینه هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و takeout-تنها رستوران ناهار خوری باز همراه با خدمات دولتی ضروری.

در حالی که آن را کمک به مهار شیوع دادن بیمارستان ها بحرانی در زمان مورد نیاز به صورت فله تا خود را افزایش ظرفیت — همه گیر سوخت خاموش شدن بسیاری از سمت چپ از کار سقوط اقتصاد محلی و مانع از شکل گیری دولت های محلی منابع مالی است.

در اوایل این فشار اولیه از ویروس ناشی از تعداد موارد هر روز به اوج و متوسط رای مثبت به موشک وار رفتن اما اقامت-صفحه اصلی سفارشات کمک کرد تا صاف منحنی در هفته بعدی.

درست بعد از روز یادبود متوسط رای مثبت شروع به صعود کند. آن را به سمت چپ کمی شک و تردید است که ترکیبی از بیشتر گردهمایی های اجتماعی بزرگتر جمعیت در فضاهای عمومی و گسترده بی اعتنایی به صورت فیزیکی فاصله و ماسک بودند کمک به افزایش موارد مثبت, مقامات گفت. کارشناسان در حال حاضر انتظار می رود بسیاری از این موارد به ترجمه به افزایش مرگ و میر — عقب مانده شاخص در این روز آمده است.

مقامات اشاره کرد برعلیه روز چهارشنبه آنها ترجیح داده به rekindle کامل بر روی shutdown. اما آنها باید تصریح کرد که اصلی اقامت-صفحه اصلی سفارش کرده و اصلاح شده و نه لغو.

در حال حاضر او گفت: مقامات حمایت از اقدامات اخیر که نیروی کسب و کار در خارج از منزل که در آن گسترش ویروس سخت تر است. رژیم صهیونیستی. Newsom ممنوع فعالیت های داخلی در کلیساها داخلی تظاهرات مراکز ورزشی مراکز مراقبت های شخصی, خدمات, مو سالن باربر مغازه ها و غیر انتقادی فضاهای اداری. شهر و شهرستان به دنبال کت و شلوار باعث L. A. شهردار اریک Garcetti روز دوشنبه هشدار می دهند که این شهر خطرناکی به تعطیل فعالیت بیشتر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با توجه به رنگی متری او پرده برداری Garcetti گفت: سطح تهدید برای لس آنجلس در حال حاضر نشسته در “نارنجی” — یک بریدگی دور از “قرمز” که نشان دهنده “شدید و غیر قابل کنترل سطح COVID-19 عفونت در حال گسترش در جامعه و قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان.”

اگر این شهر می گذرد بیش از که سطح تهدید “همه چیز تعطیل در برابر همه چیز به ما دقیقترین سطح,” او گفت:. “من می خواهم برای هشدار دادن به مردم است که ما به آن است.”

مقامات در حال تلاش برای اطمینان دهم که بیمارستان ها از زمان ساخت تا نیروی انسانی, تجهیزات و تخت.

یکی از راه های خرید که زمان فرر گفت: به لحاظ جسمی فاصله پوشیدن یک ماسک صورت و در آغوش شهرستان را تلاش برای نگه داشتن مردم در امن است.

“ما آهسته گسترش قبل از,” او گفت:. “بزرگترین شهرستان در کشور موفق به کاهش سرعت گسترش یافته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو