پخش زنده: جمعه, آوریل 24 12 – 1 p. m. (اقیانوس آرام)

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه.
شما همچنین می توانید به تماشای این رویداد زنده در دانشگاه برکلی Facebook صفحه.

در حال ظهور اطلاعات نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار ایالات متحده و دیگر اقلیت های قومی هستند که زده توسط COVID-19 در یک نرخ بالاتر و تجربه بیشتر بیماری و بالاتر مرگ و میر نسبت به دیگر آمریکایی است. برخی گفته اند که COVID-19 است “چربی” سیاه جوامع است. در این گفتگوی تعاملی پنج اعضای هیات علمی از دانشکده بهداشت عمومی به بحث در مورد چگونگی نژادپرستی اشکال آسیب پذیری به COVID19 چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به شدت تحت تاثیر و به همین دلیل این تفاوت مهم است.

این رویداد توسط Othering و متعلق موسسه در UC برکلی و دانشکده بهداشت عمومی.

دنیس گله (مدیر) یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی و کاردانی مدیر Othering و متعلق موسسه در UC برکلی. تحقیقات خود را با تمرکز بر سلامت, نابرابری اجتماعی, جنبش های اجتماعی ساخت های بهداشتی و اجتماعی اپيدميولوژي سوء مصرف مواد مسائل در ایالات متحده آمریکا جمعیت اقلیت قومی.

امانی آلن استادیار در دانشکده بهداشت عمومی. کار خود را به بررسی چگونه عوامل اجتماعی مانند نژاد پرستی و وضعیت اجتماعی و اقتصادی تعیین تجربیات زندگی و فرصت های متفاوت برای گروه های مختلف اجتماعی و اثرات نژادی و بی عدالتی در سلامت روانی و جسمانی با توجه خاص به cardiometabolic خطر بیولوژیکی پیری و بیماری های مزمن.

Jason Corburn استاد در دانشکده بهداشت عمومی و اداره شهرستان و برنامه ریزی منطقه ای. تحقیقات خود را به بررسی رانندگان سلامت, نابرابری در شهرستانها در سراسر جهان با تاکید بر مشارکت جامعه و شهروند علم و سیاست عمومی.

Cassie, مارشال, استادیار در دانشکده بهداشت عمومی. تحقیقات خود را با تمرکز بر توسعه و ارزیابی فرد-محور مداخلات برای ترویج باروری و سلامت مادران سهام.

Mahasin Muhajid یک دانشیار در دانشکده بهداشت عمومی. تحقیقات خود را به بررسی نژادی/قومی سلامت بی عدالتی و ساختاری عوامل خطر قلبی-عروقی در طول زندگی ،

Osagie Obasogie استاد در دانشکده بهداشت عمومی و مشترک برنامه های پزشکی. تحقیقات خود را به نظر می رسد در تقاطع مسابقه اخلاق زیستی و بهداشت نابرابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو