بودجه دولت در حال غرق شدن و کاهش آینده

اخبار هفته گذشته بودجه شنوایی بسیار بود رود اما گریم با این وجود. “این بسیار محتمل است که دولت از پیش بینی مازاد است و در حال حاضر به احتمال زیاد رو به یک مشکل بودجه و برنامه به طور بالقوه قابل توجه یکی” گفت: قانونی تحلیلگر گیب Petek.

او گفت: آن را به ماه به سادگی به “یک ایده روشن از وضعیت بودجه.” آن می تواند سال قبل از دولت ظهور از رکود ناشی از جریان اقتصادی shutdown و انفجار بیکاری است. دلار 15.3 میلیارد کالیفرنیا را دریافت خواهد کرد در فدرال محرک بودجه تنها کمی بهبود این وضعیت است.

کالیفرنیا به حال عاقلانه socked دور 18 میلیارد دلار در روز بارانی بودجه برای مقابله با هر گونه رکود و حال عمومی-صندوق مازاد اما کسانی که دلار در حال تبخیر به سرعت. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اخیرا گفته است که او انتظار دارد به صرف 7 میلیارد دلار در این سال به تنهایی در coronavirus مربوط به اقدامات. که تنها هزینه های جانبی از معادله است.

کاهش درآمد خواهد معدوم کردن بودجه و سقوط سهام-بازده بازار خواهد مخاطره کالیفرنیا صندوق های بازنشستگی. این COVID-19 شیوع به ظاهر از هیچ جا آمد اما آن را تنها یک ماده از زمان قبل از برخی از اقتصادی اختلال قرار دادن یک دمپر در طولانی مدت بازار گاو نر. آنچه که می رود تا در نهایت باید پایین آمده است. و کالیفرنیا بیش از حد مالیات مترقی سیستم قرار می دهد بودجه در رحمت سود سرمایه مالیات بر درآمد.

ما فکر می کنم به 2018 زمانی که رژیم صهیونیستی. جری براون معرفی نهایی خود را بودجه. به عنوان او اغلب انجام فرماندار سابق هشدار داد که رکود اقتصادی به احتمال زیاد در اطراف گوشه است. “آنچه در خارج وجود دارد تاریکی قطعیت کاهش و رکود اقتصادی خیلی خوب و شانس عزیزم” او گفت:. قهوه ای flanked توسط نمودار تاریخی نشان فرکانس کسری بودجه سال هشدار داد دولت در برابر عبور جدید صرف برنامه هایی که داد و بیداد بودجه زمانی که اقتصاد به جنوب می رود.

در عین حال جدید و مترقی فرماندار و به طور فزاینده ای به سمت چپ متمایل مقننه باید با تمرکز بیشتر انرژی خود را در خواب تا هزینه های برنامه. آنها گذشت یک رکورد-تنظیمات کلی-صندوق بودجه وعده داده شده از نوع گسترده بهداشت و درمان برنامه (شاید یک سیستم پرداخت) و حاضر به مقابله با دولت رشد حقوق بازنشستگی بدهی.

قانونگذاران تقویت بارانی-صندوق روز اما که شده خود را به اصلی اشاره ای به مسئولیت مالی. این یک واقعیت تاسف اما تنها زمانی کالیفرنیا مقننه است و کشتی با صرف مسائل است که در طول ناب بار. در سال 2011 کالیفرنیا مواجه 27 میلیارد دلار کسری بودجه اما خطاب به کمبود با عبور از یک بزرگ “موقت” افزایش مالیات. آن را تنها تلاش برای رسیدگی به حقوق بازنشستگی بدهی آمد با عبور از متوسط سال 2013 لایحه اصلاحات.

دولت باید بازرسی و نگهداری آن سیستم مالیاتی آن را به کمتر وابسته به رونق و رکود چرخه و reined در حقوق بازنشستگی و بازنشسته هزینه های پزشکی. آن را باید اصلاح عمومی آن سیستم مدرسه که لذت بردم بالا رفتن سرسام آور درآمد در دهه گذشته – اما کمی برای نشان دادن اضافی صرف نظر از عملکرد دانش آموز. دولت به جای در آغوش وضعیت موجود و punted در-مورد نیاز اساسی اصلاحات.

پس از گرد و غبار پاک از بحران های محلی می تواند در آستانه ورشکستگی مدارس خواهد بود صدمه زدن و دولت می تواند در صورت کسری وضعیت دوباره. این خبر بدی. خبر خوب این است که آن را فراهم می کند فرصت دیگری برای قانونگذاران برای مقابله با اصلاحات اساسی به جای به سادگی خود را تکرار معکوس مالیات و صرف چرخه.

بیایید امیدوار باشیم که آنها را از دست ندهید فرصت دیگری به مجموعه کالیفرنیا امور مالی در یک دوره بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو