همه شهرهای مورد نیاز توسط قانون دولت به تدبیر قصد دارد به جای مسکن در آینده نیاز از جمله برای کسانی که درآمد پایین; اما دو محلی شهرستانها شد و در دولت لیست بد برای عدم تصویب به اصطلاح طرح مسکن.

Montebello و سوت ال مونته در حال حاضر خاموش است که لیست.

Montebello نشده بود و دولت-مصوب طرح مسکن از سال 1997. سوت ال مونته نیز در میان یک لیست از 47 کالیفرنیا شهرستانها از انطباق. هر دو در حال حاضر دولت-تصویب برنامه های مسکن.

که آن را آسان تر برای هر دو به برنامه ریزی دولت کمک های مالی.

“شهر Montebello است هیجان زده می شود در یک موقعیت به تمرکز بر روی اجرای جدید توسعه مسکن مطابق با زمان مسکن عنصر و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چشم انداز بسیار مورد نیاز مسکن” شهرستان مدیر رنه Bobadilla گفت: در دولت صادر شده و آزادی مطبوعات.

Bobadilla اعتبار دولت ایالت باب Archuleta, D-پیکو ریورا با کمک Montebello کار با دولت و وزارت مسکن و توسعه جامعه به طرح تایید شده

Montebello یکی از سه شهر به نام با Newsom در فوریه 2019 state-of-the-دولت سخنرانی برای داشتن یک تایید طرح مسکن.

در آن زمان Newsom گفت که برخی از 47 شهرها و استان ها بدون تایید طرح مسکن شدند و تلاش برای تطابق اما Montebello بود و نبود یکی از آن.

Montebello گفته آنها در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طرح, و در روز 13 مه سال جاری شورای شهر امضا کردن بر روی آن.

Montebello طرح شناسایی تعدادی از تجاری و سوله های صنعتی — بسیاری از آنها خالی — استفاده می شود برای مسکن.

هیچ تضمینی وجود ندارد این مناطق — 113 N. گارفیلد Ave. 236 و 244 جورج Hensel درایو 501 S. Montebello Blvd. 1100 و 1112 المپیک بلوار 100 بلوک شرق وهیتیر بلوار — توسعه یافته خواهد بود با خانه های جدید سعید یوسف Palombi مدیر برنامه ریزی و توسعه جامعه.

“همه مسکن عنصر می کند این است که ارائه یک چشم انداز” Palombi گفت. “آن را به بازار آزاد آن را به اتفاق می افتد.”

سوت ال مونته مسکن طرح که تصویب شد در مارس 14 جلسه شورای شهر تماس برای تمام خواص و طبقه بندی تجاری-مسکونی به حداقل مسکونی با تراکم 20 واحد در هر هکتار.

در حال حاضر این منطقه دارای حداکثر تراکم 35 واحد در هر هکتار واقع اگر در مجاورت تک خانواده های مسکونی و 87 واحد در هر هکتار واقع اگر در مجاورت چند تحولات و 100 واحد در هر هکتار هنگامی که در مجاورت هر منطقه مسکونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو