جنگ ستارگان جشن لغو 2020 رویداد در آناهایم

بزرگترین گردهمایی طرفداران جنگ ستارگان مجموعه ای به بازگشت به آناهایم در ماه اوت لغو شده است با توجه به تاثیر جهانی از COVID-19 بیماری همه گیر.

2020 جنگ ستارگان جشن برای ماه آگوست برنامه ریزی. 27-30 در مرکز کنوانسیون آناهایم لغو شده است. لوکاس فیلم اعلام جنگ ستارگان جشن بازگشت به مرکز کنوانسیون آناهایم در سال 2022 در اوت. 18-21.

“در جنگ ستارگان جشن سلامت و ایمنی ما طرفداران کنندگان, شرکت کنندگان, مهمانان و کارکنان است که همیشه اولویت شماره یک ما” با توجه به به روز رسانی در StarWars.com. “با توجه به تاثیر جهانی از COVID-19 ویروس و در زبان محلی و مقامات دولتی در آخرین بهداشت دستورالعمل های مربوط به محیط داخلی و کنوانسیون های ما را ساخته اند این تصمیم به انصراف از جنگ ستارگان جشن برای سال 2020 است.”

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیای جنوبی پارک را بر روی تعداد مردم محلی و passholders هنگامی که آنها بازگشایی

بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان محدود برای آناهایم در این تابستان بودند و انتظار می رود به کتاب یک طرف سفر به دیزنی لند به اتمام جدید کهکشان لبه مضمون زمین.

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. دیزنی لند پیشنهاد کرده است بازگشایی در ژوئیه 17.

طرفداران با بلیط برای جنگ ستارگان جشن سال 2020 می توانید دریافت بازپرداخت انتقال بلیط های خود را به 2022 رویداد و یا با استفاده از اعتبار نسبت به جنگ ستارگان جشن کالا. دارندگان بلیط که انتخاب کردن به کتاب در حال حاضر برای 2022, جنگ های ستاره, جشن, خواهد, دریافت رایگان stormtrooper پین.

درخواست برای بلیط بازپرداخت می توان از طریق Aug. 26. هتل ها و رزرو از طریق جنگ ستارگان جشن خواهد بود به طور خودکار لغو شد.

هنوز هم می خواهید یک تی شرت برای جنگ ستارگان جشن سال 2020 رویداد است که هرگز اتفاق افتاده است ؟ رویداد کالا در دسترس خواهد بود “در آینده ای نه چندان دور” برای طرفداران کهکشانی اعتبار برای سوزاندن.

جنگ های ستاره جمع آوری جشن تاریخ فراگیر, اپرا فضای حماسه و به نظر می رسد به جلو در این فیلم نشان می دهد بازی ها و کمیک به زودی به یک کهکشان دور ،

چهار روز نمایش قرار داده شده توسط لوکاس فیلم شامل پانل, نمایش, نمایشگاه, اطلاعیه ها, افراد مشهور, ظاهر, تولدش جلسات و منحصر به فرد کالا.

Star Wars Celebration طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به طرفداران جوان کشیده شده به جدیدتر تلویزیون در انیمیشن را نشان می دهد و همچنین به عنوان جان سخت وفاداران شده اند که پس از پدیده فرهنگ پاپ پس اصلی “جنگ ستارگان” سه گانه است.

بسیاری از شرکت کنندگان انتظار می رود به سفر در سراسر Katella خیابان دیزنی لند قبل و بعد از و یا در طول نمایش در مرکز کنوانسیون آناهایم. جدید 14 هکتار کهکشان لبه زمین که به تازگی باز در آناهایم, پارک, در مجموعه, سیاه, Spire پاسگاه روستا در این جنگ ستارگان سیاره Batuu.

در 2019 رویداد در شیکاگو طرفداران دیدم تریلر برای “قسمت نهم — ظهور اسکای واکر” فیلم آموخته جزئیات جدید در مورد “Mandalorian” live-action TV series و بررسی محصولات جدید در حال آمدن به کهکشان لبه مضمون زمین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>