سنت فرانسیس فوتبال Bryson ریوز بیش از 20 کالج ارائه می دهد که اعتماد به نفس خود را رشد می کند

سنت فرانسیس مربی تیم فوتبال جیم اوراق قرضه مربی است سهم عادلانه خود را از بسیار با استعداد بازیکنان فوتبال در 20 سال خود را به عنوان مربی در سنت فرانسیس دبیرستان در لا کانادا.

این لیست شامل مگا بازیکنان با استعداد مانند دیتریش رایلی (2006-2009) اسکات Stephens (2002-2005) لوقا Collis (2003-2006), برت, Nelson (2007-2010), داریوش Perrantes (2017-2018) و خیلی بیشتر.

آن را مشکوک است که هر یک از این بازیکنان جوانی استعداد و سرزندگی بیشتر از گیرنده گسترده Bryson ریوز. اگر شما نیاز به هر گونه شواهد از چه ریوز انجام خود را روشن و خاموش میشه – از اوراق قرضه.

“او قطعا یک روح آزاد – هیچ کس نمی تواند انکار که” اوراق قرضه گفت ریوز. “او پیاده به ضرب و شتم از درام خود را. او حس شوخ طبعی است و برای سن و سال او.”

مسیر که ریوز در حال راه رفتن بسیار پر سود. بسیاری از فوتبال پیشاهنگی در نظر گرفتن او به عنوان یکی از گسترده گیرنده در جنوب کالیفرنیا. 6-پا, 1, 190 پوند junior انباشته از 22 بورس های تحصیلی کالج ارائه می دهد.

او یکی از اولین آمد پاییز گذشته زمانی که ویلیام و مری ارائه شده است. آخرین است از فرزنو امور خارجه. او نیز ارائه می دهد از بالا پرواز مدارس مانند Vanderbilt هاروارد ییل و UNLV, در میان دیگران.

“این یک برکت و رحمت به همه این پیشنهادات” ریوز گفت. “من به دریافت این پیشنهاد را از دانشگاه هاروارد. مادرم دوست داشت که ارائه بسیاری.”

هنگامی که شما شروع به ردیابی تاریخ یک بازیکن مانند ریوز آن معمولا در فوتبال جوانان با شهرت بهترین بازیکن در این زمینه است.

که در مورد زمانی که ریوز بازی برای لا کانادا گلادیاتورها برای جوانان فوتبال است.

ریوز در نظر گرفته شد یک بازیکن خوب که بازی در حال اجرا به عقب و وسط linebacker در حالی که اوج مقیاس در 225 پوند است. زمانی که ریوز وارد در تابستان سال اول از فوتبال در سنت فرانسیس بسیاری از شوالیه طلایی مربیان بودند خمیازه کشیدن به جای frothing در دهان.

“او کمی گوشتالو, زمانی که او در اینجا” اوراق قرضه گفت. “او با بازی در حال اجرا بازگشت در سال اول خود را, اما با گروهی از پشت در حال اجرا است که ما در این برنامه این تنها حس ساخته شده برای او را به حرکت به گیرنده گسترده.”

بسیاری از دانشجویان ورزشکار در سنت فرانسیس بازی بیش از یک ورزش است. زمانی که ریوز’ دانشجوی سال اول فصل فوتبال بود که او تصمیم گرفت به را امتحان کنید به صورت میدانی. این اولین بار بود که ریوز شرکت کرده بود در این ورزش است. اما تحت قیمومیت دیرین محترم پیگیری مربی مایک راسل ریوز نه تنها سریع تر اما خیلی باریک.

“من تا به حال اجرا و پیگیری مداوم مانند این که” ریوز گفت. “من انجام شده بود همه با حداکثر سرعت دویدن مسابقه همراه با پرش به بالا. من تا به حال به از دست دادن مقدار زیادی از وزن به طوری که من می تواند بیش از نوار است.”

تمام آموزش پرداخت. همراه با یک به یک تغییر پروتئین های سنگین غذا برنامه ریوز کمرنگ 35 پوند قبل از شروع از سال دوم. تحول از یک فکر سالم در حال اجرا بازگشت به slimmed پایین گیرنده گسترده همه تفاوت برای ریوز قبل از سال 2018 در مبارزات انتخاباتی.

“من می دانستم که آمدن” ریوز گفت: هنگامی که از او پرسیده شد که به حرکت گسترده گیرنده موقعیت قبل از فصل است. “گذار است که به دلیل – این فوتبال است. من یک بازیکن فوتبال. من می خواهم به انجام همه چیز. من می خواهم به ویژه تیم های جرم و دفاع. فقط به من آموخت که چگونه به آن را انجام دهد.”

شروع فصل دریافت نمی کردن به صاف شروع می شود. در چهار بازی ریوز بريدن در تنها نه عبور برای 186 متری و دو touchdowns. ریوز بود خوشحال با راه چیزهایی بودند در حال توسعه و رشد نا امید.

روز بعد از یک 48-27 برنده بیش از هاروارد-Westlake ریوز در حال گفتگو با کمک مربی تد کورکوران. این پیام است که ریوز دریافت خواهد ترک یک علامت پاک نشدنی در ریوز که او هنوز هم نگه می دارد و نزدیک به قلب او.

“(Corcoran) به من گفت که من overthinking” ریوز گفت. “ما تا به حال بسیار شدید صحبت کنید و من خیلی خدا را شکر برای این گفتگو. من عاشق (کوکران) چرا که او به من آموخت که برای تبدیل شدن به یک مرد در آن روز. من تصمیم گرفتم به بیشتر سازگار در زمین و بازی فوتبال است.”

پیام پرداخت برای ریوز هفته بعد او به عنوان انباشته 142 دریافت متری به ثمر رساند و این بازی برنده زمین نشستن کامل هواپیما در سنت فرانسیس’ خطر ناک 51-41 برنده بیش از Mayfair. از آن روز حرکت رو به جلو ریوز است و نه به عقب نگاه کرد.

او به پایان رسید در این سال با 34 پذیرایی برای 702 متری و هشت touchdowns. ریوز به دنبال آن است که با همان اندازه موثر است junior فصل ابتلا به 58 عبور برای 995 متری و ده touchdowns. او همچنین cornerback و اختصاص 23 انفرادی پردازد و رهگیری.

“بزرگترین تغییری که من دیدم از او دانشجوی سال دوم به سال سوم خود را خود تمرکز و انسجام” اوراق قرضه گفت. “او یک بازیکن است که ما می تواند تعداد دفعات مشاهده شده در در شرایط فشار. او را گرفته و توپ و با آن اجرا کنید.”

وجود دارد انتظار می رود در این برنامه که زمانی که یک بازیکن بازی های برگزار شده است مقدار قابل توجهی از زمان در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح او یک رهبر می شود روشن و خاموش میشه. ریوز نه تنها درک آنچه که از او انتظار می رود اما او نیز به طور کامل در آغوش آن است.

“من دوست دارم همه چیز در مورد سنت فرانسیس” ریوز گفت. “بود مورد در سال اول و من می خواستم به ترک. پدر من (Sammi) به من گفت که من می خواهم به ترک. من خیلی خوشحال هستم که من در آنجا ماند. من فراموش تورهای مدرسه برای آینده دانش آموزان است. من هر چیزی را انجام دهید،”

ریوز یکی قاطعانه هدف در آنچه او می خواهد برای رساندن به هم تیمی های خود برای آینده فوتبال فصل است.

“من می خواهم به دلیل اینکه تیم من برنده” ریوز گفت. “من نمی خواهم آن را به هر راه دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>