جرقه بازیکنان Chiney Ogwumike و کریستی Toliver به نشستن WNBA فصل

نیویورک (AP) — لس آنجلس اسپارکس خواهد بود بدون Chiney Ogwumike و کریستی Toliver برای WNBA فصل به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی سلامت خود تیم جمعه اعلام کرد.

Ogwumike های شماره 1 انتخاب کانکتیکات خورشید در سال 2014 از دست رفته است و دو فصل برای مقابله با صدمات و با کوتاه برنامه احساس می شود که این امر می تواند هوشمند برای مراقبت از سلامت خود را. او از دست رفته 2015 با مصدومیت زانو و 2017 به دلیل یک تاندون آشیل آسیب است. هر دوی آنها رنج می برد در حالی که او در خارج از کشور.

“اگر شما از من می دانم که شما می دانید که من به غلبه بر برخی از بزرگترین چالش های یک ورزشکار می تواند در دادگاه” Ogwumike گفت. “قبلی من صدمات به من قدرت داده اند و ساخته شده است اما متاسفانه آنها به من نیاز به مراقب باشید با تهیه منتهی به فصل”

Toliver که امضا شده با این تیم در offseason به عنوان یک عامل آزاد شد عضو 2016 جرقه تیم ملی که موفق به کسب WNBA عنوان. او همچنین به واشنگتن برنده مسابقات قهرمانی فصل گذشته است.

او گفت که او خواهد شد با استفاده از زمان برای دریافت ذهنی و جسمی سالم برای 2021 فصل و “پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد یک تاثیر مثبت در جامعه”

“اگر من می خواهم خیلی به رقابت با تیم به یک رهبر و نشان می دهد تا برای آنها من راحت با این خطر به سلامت جسمی – کوتاه مدت و بلند مدت – با توجه به ناشناخته های بسیاری از COVID-19 و خطر آسیب” Toliver گفت. “برای من حق تصمیم گیری تحت شرایط است به انتخاب کردن برای این سال است.”

به WNBA است مجموعه ای برای شروع بازی در ماه آینده در فلوریدا در IMG آکادمی پس از به تعویق انداختن اصلی شروع تاریخ 15 مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازیکنان خواهد شد قرار دارد در IMG و شیوه های تیم برگزار خواهد شد وجود دارد در حالی که بازی برگزار خواهد شد در دو دادگاه در Feld, سرگرمی, مرکز, a 20-minute اتوبوس سوار دور.

وجود دارد خواهد بود 22-برنامه بازی با هر تیم یک خانه و دور سری برابر 11 جوخه های دیگر بیش از طول حدود 50 روز است.

به WNBA را با استفاده از آن به طور منظم حذفی فرمت, با بالا هشت تیم ساخت postseason و دو دور اول مجرد بودن-از بین بردن. بالای دو دانه byes تا نیمه نهایی. برگشتی تنظیم شده برای شروع در اواسط ماه سپتامبر و در نهایت در اوایل ماه اکتبر.

“در این سال بی سابقه است در بسیاری از راه های, بنابراین تیم من و من شما را به این تصمیم به طور فعالانه محتاط و قرار دادن بدن من اول” از 28 ساله Ogwumike گفت. “من خیلی خوش شانس را به یک سازمان است که معتقد است در پشتیبانی از من به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد.”

لیگ برتر داده بودند این بازیکنان مهلت جمعه تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواستند به بازی این فصل است. بازیکنان در حال رفتن به گزارش فلوریدا در اوایل ماه جولای شروع به اردوگاه های آموزشی.

Ogwumike و همچنین تمام بازیکنان دیگر در حال حاضر موفق به دریافت اولین حقوق از لیگ به عنوان اولیه فهرست اسامی بودند با توجه on May 26.

جرقه می توانید ثبت نام یک بازیکن به جای او.

Ogwumike آمد به جرقه فصل گذشته به بازی با خواهر Nneka و به طور متوسط 9.6 امتیاز و 5.8 ریباند.

از آنجا که WNBA هفته گذشته اعلام کرد که آن را شروع به بازی در ماه آینده حدود نیم دوجین بازیکن را انتخاب کرده اند به نشستن در این فصل به دلایل مختلف از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس و به کار بر عدالت اجتماعی طرح مانند جگر سیاه ماده در حرکت است.

Ogwumike صرف چند سال گذشته نیز کار را برای ESPN به عنوان یک مفسر NBA خواهد شد و قادر به ادامه بازی در این نقش به او rehabbing.

“من ادامه خواهد داد به استفاده از تمام سیستم عامل برای بالا بردن و توانمند هم تیمی های من و بازیکنان دیگر در WNBA به عنوان ما همچنان به مبارزه برای جوامع ما” Ogwumike گفت. “این نیست خداحافظی, آن را فقط شما بعد از دیدن.”

جرقه که از دست رفته به کنتیکت در مرحله نیمه نهایی از بازی های حذفی در فصل گذشته اضافه شده Toliver و Seimone آگوستوس به فهرست خود را در offseason.