رای گیری برترین برای Candace پارکر در بخشی به دلیل L. A. جرقه’ ستاره است خواننده مشتاق و تاریخچه چرم گاومیش.

“من یک خواننده هستم و بزرگ به تاریخ جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 و جنگ جهانی دوم در 1940s” پارکر گفت: از طریق تلفن. “و فقط از طریق خواندن شما متوجه مردم در حال مرگ بودند به رای دادن. این خیلی برای ما مهم است به درک چقدر مهم رای گیری است و چقدر مردم جنگیدند که به انتخاب ماست.”

با ورودی که از سراسر سازمان جرقه سازمان جدید ایجاد توسعه ابتکار آنها خواستار تغییر هیچ Offseason اشاره به این واقعیت است که به دنبال یک هدف – این که آیا آن یک قهرمانی و یا عدالت اجتماعی اصلاحات را متوقف نمی کند که یک فصل می کند.

“ما در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد طرز فکر ورزشکاران و آنچه که ما در واقع نماینده” گفت: Danita جانسون جرقه’ رئیس جمهور و COO. “چگونه به منظور برای ما به ایجاد تغییرات در بازی ما در دادگاه ما باید سخت کار هر روز و به منظور برای ما به ایجاد تغییر در جامعه ما به سختی کار می کنند هر روز.”

در تلاش برای مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض است که کار را نیز شامل خواهد شد تمرکز بر روی ثبت نام رای دهندگان و آموزش و پرورش و همچنین اصلاح قانون مهاجرت به عنوان بخشی از آخرین چنگک صاف کردن در یک لیست در حال رشد از توسعه جامعه تلاش های این تیم است.

جانسون گفت: بازیکنان بودند بیشتر درگیر بیش از حد معمول در راه اندازی این آخرین ابتکار که سنگین خواهد بود در آموزش و پرورش و متکی بر تجربه سازمان با سابقه کار بر روی این مسائل است.

پارکر گفت: ضروری است برای WNBA بازیکنان اکثر آنها به درگیر شدن در ملموس راه.

“ما برای اولین بار در مورد این پس از مدت کوتاهی همه چیز اتفاق افتاده است در پایان ماه مه و اوایل ماه ژوئن و من فکر می کنم ما چیزی که مهم بود فقط یک عمل نقطه” پارکر گفت. “در بسیاری از مکالمات که اتفاق می افتد وجود دارد و آن بزرگ را به گفتگو اما چه خواهیم کرد? آنچه ما را نسبت به آن است ؟

“من فکر می کنم این واقعا برای ما مهم است که بخشی از WNBA که یکی از طولانی ترین-(در حال اجرا) ورزش زنان لیگ که تا کنون در امریکا … واقعا ترویج تغییر و به مردم اجازه می دانم که ما آنها را بشنود و ما با اونا.”

و بله بخشی از آن را طرح اقدام خواهد شد برای الهام بخشیدن به مشارکت رای دهندگان.

“برگزاری ما دولت پاسخگو و دولت های محلی به خصوص و داشتن همه ثبت نام و داشتن فرصت” پارکر گفت. “من فکر می کنم LeBron James انجام داده است یک کار شگفت انگیز از آگاهی به مقدار از چیزهایی است که به رای دهندگان سرکوب, چگونه آن را توسط حادثه که وجود دارد یک نظرسنجی در این سمت از شهر با یک خط طولانی وجود دارد و نه در طرف دیگر از شهر است.

“این بسیار مهم است برای ما به درک که ما باید به رای و این چیزی است که بسیاری از مردم برای درگذشت.”

جرقه تلاش نمی تواند حزبی جانسون تاکید کرد.

“این در مورد ایجاد فضا برای مردم به تحصیل در چیزی که شاید آنها نه به عنوان تحصیل کرده و یا می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد گفت:” جانسون که نظارت همچنین این تیم در حال تحول تلاش برای ارتقای سلامت روان و تندرستی پلیس و جوانان روابط و انواع طرح های.

در سال گذشته این سازمان معرفی جرقه واقعی شما, کمپین بزرگترین جامعه مشارکت در WNBA تاریخچه – a $900,000 تلاش برای ترویج خدمات و درمان های مربوط به بیماری های روانی و مسائل بهداشتی برای زنان و خانواده های آنها که اسپانسر شده از طرف سه نفر از دولت سلامت روان سازمان.

جدیدترین عدالت اجتماعی رکن جرقه’ توسعه جامعه تلاش است که به منظور خدمت در نام و در ماموریت به عنوان یک یادآوری است که وجود دارد هیچ offseason برای چنین کار مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو