جرقه' اضافات جدید Reshanda خاکستری, Te كردند کوپر آماده برای WNBA حباب

یک زن و شوهر از All-Stars, the L. A. جرقه را پر کرده اند Chiney Ogwumike و کریستی Toliver اسلات در جلو و گارد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

یک زن و شوهر از All-Stars, the L. A. جرقه را پر کرده اند Chiney Ogwumike و کریستی Toliver اسلات در جلو و گارد با Reshanda خاکستری و ته كردند کوپر — فرصت هایی که احساس سرنوشت ساز برای هر دو زنان.

خاکستری است 27 ساله بومی ریویرا که رفتن به جرقه های جیغ برای تی شرت و انتظار پس از آن برای دیدار با بازیکنان: "زمانی که من قرار داده که جرقه نیوجرسی در, من فکر می کنم من ممکن است گریه گفت:" خاکستری که شنبه sported یک تی شرت که به عنوان خوانده شده "تغییر هیچ Offseason," اشاره به این تیم جدید عدالت اجتماعی ابتکار. "مانند آن را مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند است که من به هرزه بنفش و طلا و بازی برای تیم در خانه."

کوپر و 23 ساله است که یک تازه کار گارد نقطه که در گرجستان و کسی که فقط ممکن است آواز جرقه' دعوت به وجود. او را فراموش نکرده آهنگ او ایجاد شده برای مدرسه زمانی که او در حدود 6 سال رپ متن ترانه برای خبرنگاران در زوم تماس شنبه: "من گفتم که: "این Te كه انسان از arc / من ساقه آن از پارکینگ / من داغ من باید در Sparks."

تهاجمی rebounder پس از دو فصل از WNBA, خاکستری, در فکر او می خواهم تاسیس خودش در فصل گذشته با نیویورک آزادی گفت: "او صدمه دیده بود که او بخشیده مارس 26.

کوپر یکی از هیجان انگیز ترین چشم انداز در WNBA پیش نویس اما زمانی که این بیماری همه گیر او را دزدیدند و دیگر rookies از یک اردوگاه آموزشی به اثبات خود ققنوس جیوه چشم پوشی او در مارس 26, بیش از حد.

هر دو بازیکن گفت: آنها وحی ماندن در شکل اما که نه انتظار تماس از جرقه برای پیوستن به این تیم در نظر گرفته میان WNBA عنوان مورد علاقه های شما به عنوان یک 22-بازی فصل به طور منظم و آینده نگر برگشتی که همه آنها را به محل در این ماه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

2020 فصل قرار بود به شروع مارس 15 قبل از اینکه با تاخیر توسط coronavirus همه گیر است که برای اولین بار تعطیل بازی در کره جنوبی که در آن خاکستری بود بازی خوبی برای Asan Woori Bank Wibee و سپس ناگهان محدود کوپر کالج حرفه ای در بیلور.

"کره بود واقعا به خوبی آماده" گفت خاکستری سابق واشنگتن دبستان دبیرستان standout که که اعتبارات مشاوره او دریافت از کوبه برایانت زمانی که او 14 با کمک او حرکت چالش های زندگی را در مسیر به حرفه ای, بسکتبال حرفه ای و موقعیت خود را به عنوان یک مربی برای L. A. جوانان است.

"آنها تا به حال تست آماده, آنها تا به حال درجه حرارت آماده, آنها, حال, حرارت, سنسور آماده" خاکستری اضافه شده است. "(و سپس) هنگامی که همه چیز شروع آرام در کره جنوبی و بازگشت امن است که هنگامی که ایالات متحده شروع به تلفات. و این ترسناک بود چون من ترک یک قرنطینه و رفتن به یکی دیگر.

"من فقط تکیه بر ایمان من در پایان و من فقط سعی کردم به — من احساس می کنم اگر میخوای در آن شما در حال رفتن به آن را دریافت. اما این بدان معنی نیست که شما بیرون رفتن وجود دارد و مانند 'آن را به من بدهد.' شما از خودتان مراقبت شما فاصله اجتماعی شما پوشیدن یک ماسک شما شستن دست های خود را و به شما اقامت از چهره مردم. من فقط تکیه بر ایمان من و من فقط سعی کنید به مثبت در مورد وضعیت و سعی کنید برای آماده می شود و نگرانی در مورد ایمنی است."

Ogwumike و Toliver در میان بازیکنان ایم که تصمیم گرفتند از این کوتاه WNBA فصل با استناد به یک تمایل به تمرکز بر روی سلامت خود را. بازیکنان دیگر باید گفت که آنها می خواهید به اختصاص زمان به مدافع برای عدالت نژادی در ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس.

شرکت کوپر گفت که او نگران نیست در مورد بازی در محیط محدود خواهد شد که نهاد توسط WNBA به منظور محدود کردن بازیکنان بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19. وجود خواهد داشت به طور منظم coronavirus نمایش و محدود تماس با کسانی که خارج از لیگ.

"من واقعا یک نوع فرد, بنابراین من واقعا در مبارزه با این ایده از حباب" کوپر گفت. "منظورم این است که در کنار آن شما نمی توانید به ارمغان بیاورد plus-یک. من می خواهم برای خانواده ام به وجود دارد اما دیگر از آن, منظورم این است که ما را وادار به بازی. من در WNBA. من به عنوان یک حرفه ای. من به نیوجرسی. من خیلی خوش بینانه در مورد آن. این فرصت من, بنابراین من بسیار خوشحال و خوش شانس.

"با همه چیز است که رفتن در در جهان من به ذهن من خاموش است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن