SpaceX در حال حاضر نورافکن روشن ماندگار با راه اندازی ماهواره

برای دومین بار در 11 روز Hawthorne-بر اساس SpaceX برنامه ریزی شده بود در اوایل روز شنبه به راه اندازی یکی دیگر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 خرداد 1399

برای دومین بار در 11 روز Hawthorne-بر اساس SpaceX برنامه ریزی شده بود در اوایل روز شنبه به راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از پهنای باند اینترنت ماهواره ها به مدار از کیپ کاناورال.

راه اندازی SpaceX Falcon 9 rocket carrying 58 Starlink ماهواره, برنامه ریزی برای 2:21 صبح کالیفرنیا زمان می آید در طول یک با مشخصات بالا زمان برای پیشگام خصوصی rocketbuilder پس از تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار.

ماموریت نهم SpaceX راه اندازی به عنوان بخشی از Starlink پروژه است که ایلان برنامه ریزی شده در سراسر جهان خدمات پهن باند طراحی شده برای ارائه کم هزینه اینترنت جهانی دسترسی داشته باشید. وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 500 Starlink ماهواره در مدار با صدها نفر برنامه ریزی شده است. SpaceX راه اندازی آخرین دسته از Starlink ماهواره در ژوئن 3, همچنین از کیپ کاناورال.

همچنین بر روی موشک: سه زمین-تصویربرداری ماهواره توسط یک شرکت به نام سیاره است. کسانی که ماهواره ها موجود در راه اندازی و تحت یک "rideshare برنامه است."

راه اندازی می آید بر روی پاشنه از SpaceX در اولین فضانورد, راه اندازی, بزرگترین, قابل رویت ترین عکس باز هنوز در ناسا طرح بزرگ برای وجوهي زمین حیاط خلوت. دو هفته پیش SpaceX شد و اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار چیزی انجام شده توسط تنها سه کشور در نزدیک به 60 سال است. پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی بازگشت فضانورد حمله به آمریکا پس از نه سال های طولانی.

"من هنوز در انتظار شخصی من jetpack است. اما آینده فوق العاده هیجان انگیز" ناسا فضانورد Kjell لیندگرن گفت: روز قبل از SpaceX تاریخی پرتاب.

ناسا فضانورد نیکول مان خواهد شد که درایو تست بوئینگ کپسول فضایی در سال آینده, پیش بینی دانشمندان و پزشکان و شاعران و خبرنگاران پوشش برای موشک ،

"من این را به عنوان یک امکان واقعی," او گفت:. "شما در حال رفتن به پایین به زمین مدار باز است."

راه به دست آوردن وجود دارد بوده است هرگز خیلی شلوغ با ایلان SpaceX شرکت پیشرو بسته است.

"این است و امیدوارم اولین گام در سفر به سوی یک تمدن در مریخ" عاطفی مشک خبرنگاران گفت: پس پرتاب.

نزدیک در زمان و فضایی SpaceX دخالت در برنامه ریزی برای راه اندازی تام کروز به ایستگاه فضایی به ساقه یک فیلم در یک سال دیگر یا بیشتر. ناسا مدیر جیم Bridenstine پذیرای ایده. او می خواهد ناسا به فقط یکی از بسیاری از مشتریان در این فضای جدید-مسافرت در دوران, که در آن شرکت های خصوصی خود را و پرواز خود سفینه و فروش صندلی های خالی.

"نوع تغییر از گارد در چگونه ما در حال رفتن به انجام پروازهای فضایی انسان در آینده گفت:" مایک Suffredini سابق ناسا ایستگاه مدیر برنامه های که در حال حاضر آگهی هوستون اصل, شرکت فضایی.

اصل همکاری با SpaceX برای راه اندازی سه مشتریان به ایستگاه فضایی در سقوط 2021. با تجربه فضانورد را همراه آنها در خدمت به عنوان فرمانده-slash-راهنمای تور. خصوصی دو پرواز از یک سال برنامه ریزی شده با استفاده از به طور کامل خودکار کپسول متعلق به SpaceX و یا بوئینگ ناسا دو خدمه تجاری ارائه دهندگان.

قیمت بلیط — که شامل 15 هفته آموزش و بیش از یک هفته در ایستگاه فضایی — حدود 55 میلیون. علاوه بر سه امضا دیگران را جدی ابراز علاقه Suffredini گفت.

پس از آخر هفته گذشته با موفقیت راه اندازی "همه شروع به تعجب که در آن جای خود را در خط است" Suffredini گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه. "این واقعا سرد موقعیت به در حال حاضر است."

ماجراهای فضایی, Inc. وین ویرجینیا نیز همکاری کرده است تا با SpaceX. برنامه ریزی شده برای اواخر سال آینده این پنج روز یا تا ماموریت را جست و خیز ایستگاه فضایی و به جای مدار دو تا سه برابر بالاتر برای بیشتر دیدگاه های فراگیر از زمین است. هزینه: حدود 35 میلیون نفر است. همچنین تبلیغات سواری به ایستگاه فضایی از طریق بوئینگ Starliner و روسی سایوز کپسول.

جف بزوس' Blue Origin و ریچارد برانسون, Virgin Galactic در حال مصرف آن را آهسته تر و پایین تر با پروازهای توریستی. این فضا-دستکاری بالا-و-پایین پرواز خواهد آخرین ساعت نه روز و هزینه بسیار کمتر. صدها نفر در حال حاضر رزرو با ویرجین کهکشانی.

برانسون تنها یکی از سه میلیاردرهای برنامه ریزی برای راه اندازی خود را قبل از قرار دادن مشتریان سرنشین در $250,000 پاپ. خود بالدار کشتی موشک طراحی شده است به رها کردن از یک سفارشی هواپیما پرواز بر فراز نیومکزیکو.

Blue Origin مشتریان راه اندازی خواهد شد در راکت از وست تگزاس; کپسول ورزش دیوار به سقف پنجره, بزرگترین تا کنون ساخته شده برای یک فضاپیما است.

آن را فقط به موشک سواری که باید شرکت های ترشح بزاق.

ابتدا در 2024, اصل برنامه ای برای ساخت خود را در علاوه بر این به 260 مایل بالا (420 کیلومتر-بالا) پاسگاه به جای آن خصوصی فضانوردان. بخش خواهد بعد از آن جدا شود و تبدیل به خود رایگان-پرواز اقامت.

ماجراهای فضایی است که بازاریابی پرواز به ماه — و نه برای زمین بلکه وزوز آن را در فضاپیمای روسی.

ماه — در نظر گرفته زمین آزمایش و اثبات برای مقصد نهایی مریخ — است که در آن در این روز است. ناسا است فشار به بازگشت فضانوردان بر سطح ماه تا سال 2024 و ایجاد یک پایگاه دائمی وجود دارد.

مشک شرکت به تازگی موفق به کسب قرارداد به حمل و نقل محموله به ماه و توسعه lunar lander برای فضانوردان.

اما بزرگتر قرعه کشی برای مشک مریخ است. این که چرا او تاسیس SpaceX 18 سال پیش — و چرا او را نگه می دارد و فشار دادن فضا پاکت.

"من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید. این چیزی است که ما نیاز به انجام است. ما باید زندگی را پایدار چند سیاره ای. آن را یک سیاره به محرومیت از دیگری اما به گسترش زندگی فراتر از زمین" مشک گفت: پس از هفته گذشته راه اندازی.

"من به پشتیبانی این هدف," او اضافه شده اشاره به ناسا دوربین های تلویزیونی.

برای تحقق چشم انداز که SpaceX با استفاده از آن پول خود به منظور توسعه یک گلوله به شکل جراحی فضاپیما به نام کشتی فضایی در پایین تگزاس. نمونه های اولیه بارها و بارها باید پاره شده و منفجر شده در آزمون پد اخیرا در آستانه شرکت فضانورد پرواز از فلوریدا مرکز فضایی کندی.

ناسا Bridenstine گفت: فضا در حال حاضر 400 میلیارد بازار از جمله ماهواره. باز spaceflight به مشتریان پرداخت او گفت که می تواند گسترش بازار به $1 تریلیون.

هدف این است که برای رانندگی کردن هزینه های راه اندازی و تا سطح شیب دار و نوآوری و طراحی در مردم بیشتر و بیشتر کسب و کار. توسط ناسا, تعداد 576 نفر را به پرواز در فضا تنها با ثروتمند چند جای پا لایحه خود را.

برای اولین بار در جهان فضایی توریستی در کالیفرنیا تاجر دنیس تیتو پرداخت یک گزارش 20 میلیون دلار به روس ها برای پرواز به ایستگاه فضایی در سال 2001 — در برابر ناسا خواسته های خود است. کانادا بنیانگذار Cirque du Soleil, پسر Laliberte, غشاء و فرآیندهای غشایی از 35 میلیون دلار برای یک بلیط در سال 2009. ماجراهای فضایی مرتب هر دو می پردازد.

"این واقعا billionaire boys' club" سابق شاتل فضایی فضانورد لیلاند ملوین گفت: در روز شنبه گذشته راه اندازی پخش. پس از افت قیمت او در نظر بازگشت به فضا اما نه بدون سگ خود را.

"آنها آماده برای رفتن به نیاز SpaceX مناسب برای آنها است."

اخبار شهر خدمات و آسوشیتد پرس کمک به این گزارشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن