جنوب کالیفرنیا نم نم باران است که در هفته گذشته بارش باران

جنوب کالیفرنیا دیدم نم نم باران دوشنبه اما پیش بینی calls برای باران بیشتر بقیه هفته.

بارش آغاز شده و در اوایل صبح روز دوشنبه و بعد از ظهر ترین مناطق در امپراتوری درون مرزی و نارنجی و لوس آنجلس شهرستانهای دریافت کرده بود کمتر از یک چهارم اینچ, خدمات ملی آب و هواشناسان گفت.

کوه در سن برناردینو رودخانه و لس آنجلس شهرستانهای کردم تا یک و نیم اینچ از باران بعد از ظهر.

“این نوع از خاموش و در طول روز” هواشناس آدم ed westwick گفت. “این سیستم این است که نوع غیر عادی; آن را بسیار قوی سیستم برای ماه مارس. آن را قطعا برخی از دمای خنک تر است.”

 • خانه nestled در تپه Trabuco دره عمیق و باریک طول می کشد در یک افسانه نگاه به ابرها آویزان کم در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زن و شوهر را در drizzly نمایش ها از دامنه کوه نیمکت در Peters کانیون پارک منطقه ای در پرتقال در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دوچرخه سواران قهر کردن آن یک تپه در سانتیاگو دره جاده که باران غبار جاده در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک مرد سوار روروک مخصوص بچه ها گذشته بالون در پارک بزرگ در Irvine, CA در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. Sporatic طوفان های منتقل شده از طریق این منطقه در طول روز. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Enrique Garcia می پوشد موقت پانچو بارانی که او برداشت توت فرنگی در باران چاوز در مزرعه در چین در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک کارگر ساختمانی آماده به قدرت شستن Farou غذا یک رستوران مصر در ویکیانبار مرکز خرید در چین هیلز در drizzly چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Enrique Garcia می پوشد موقت پانچو بارانی که او برداشت توت فرنگی در باران چاوز در مزرعه در چین در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک خیس اسکلت برگزار کند نشانه این است که تا حدودی نادیده گرفته شده توسط رانندگان در طول یک پیچ خورده دولت مسیر 142 نزدیکی سیب قرمز Ln. در چین هیلز شرایط چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. هشدار شده است نشسته در حصار های چوبی برای سال. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

درجه حرارت بالا دوشنبه در پایین 70s در بسیاری از مناطق از سانتا آنا به سان برناردینو است که در حدود پنج تا 10 درجه زیر متوسط, ed westwick گفت.

جمعه بود و انتظار می رود این هفته در سردترین روز چند درجه با برخی از مناطق مواجه با دمای 15 درجه زیر متوسط او اضافه شده است.

“زمانی که سیستم حرکت ما شروع به گرم کردن یک کمی” ed westwick گفت.

آخر هفته روز یادبود او نمیفهمد باید گرم و خشک است.

اریک Boldt دیگر هواشناس برای آب و خدمات گفت: روز دوشنبه بارش باران می تواند از ماه. به عنوان یک مثال از اینکه چگونه بارندگی نادر است در این زمان از سال به طور متوسط در اکثر نقاط لس آنجلس دیدن یک سوم از یک اینچ باران در مه.

“ما باید به برخی از گرما هفته آینده” Boldt گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>