Southampton شهرستان ارکستر می رود مجازی در طول Coronavirus مستند

با ارکستر را نشان می دهد که لغو شد به دلیل شیوع CCP ویروس یک ارکستر از ساوتهمپتون تصمیم گرفته است برای رفتن مجازی. این پروژه در حال انجام توسط ویترین مدرسه موسیقی است که رهبری الکس پاپ هادی و بنیانگذار مدرسه.

ارکستر پخش آنلاين

“ویترین بازیکنان جوان ارکستر واقعا مغز در پشت این ایده. من با افتخار از آنها. ما کل شرکت اخلاق این است که موسیقی باید در دسترس همه, با هیچ مالی یا فرهنگی محدودیت از این رو ایده برای راه اندازی ارکستر مجازی در طول این زمان. ما می خواهیم برای اطمینان از کودکان می توانید بازی را نگه دارید در هر هفته با یک قطعه جدید از موسیقی برای نگه داشتن آنها را درگیر و آنها را به چیزی برای کار به سمت و عمل بدون چهره به چهره مربیگری” پاپ گفت: به اکو روزانه.

پاپ را فراهم می کند بچه ها با قطعات تمرین آهنگ و آهنگ پشتیبان گیری است که آنها می توانید استفاده کنید برای گرفتن ویدئوها از خود بازی ساز است. او سپس ترکیبی از همه این فیلم ها به یک ارکستر عملکرد و جریان آن را آنلاین. پاپ معتقد است که این یک راه سرگرم کننده را به مطمئن شوید که بچه ها باقی می ماند و درگیر با موسیقی حتی در طول coronavirus مستند.

نمایشگاه مدرسه موسیقی راه اندازی کرده است یک ارکستر مجازی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در مورد این پروژه تبدیل به موفق ترین سازمان در حال برنامه ریزی برای ارائه به جوانان با آنلاین کارگاه به طوری که آنها می توانید قسمت های بازی خود را به خوبی. بیش از 100 جوانان ساکن در بریتانیا به کشور تا آنجا که استرالیا را ظاهرا برای امضا مجازی جوانان ارکستر.

دیگر ارکستر در سراسر جهان نیز با استفاده از اینترنت به جریان موسیقی خود را به یک جهان که در آن مردم در خانه های خود را با توجه به شیوع بیماری های ویروسی. در کره جنوبی سئول کنسرت ارکستر فیلارمونیک livestreamed عملکرد بتهوون Eroica به عنوان بخشی از یک حالت مبارزات انتخاباتی به ارائه خدمات به شهروندان با برخی از راحتی در طول بیماری همه گیر.

روسی-آلمانی پیانیست ایگور Levit جریان یک تفسیر از یک بتهوون ترکیب از طریق توییتر از تخت خود را در برلین. “این یک زمان غمگین, آن را در یک زمان عجیب و غریب اما بازیگری بهتر است از انجام هیچ چیز… اجازه را به خانه کنسرت به قرن 21!” Levit گفت: بینندگان خود را جریان به گزارش رویترز.

جریان موسیقی

Coronavirus مستند به نظر می رسد که تحت تاثیر نوع موسیقی مردم معمولا جریان. با توجه به آلفا تجزیه و تحلیل داده های مردم انتخاب بیشتر خلق و خوی گرا و “سرما” موسیقی از همیشه قبل از. این روند تایید شده است توسط Spotify که متوجه چنین موسیقی در کاربران لیست پخش. چنین موسیقی گرایش به کمتر رقص-متمرکز تر و آکوستیک.

مردم به نظر می رسد گوش دادن به مودی بیشتر موسیقی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

“در حالی که به طور کلی جریان در آمریکا از 13 مارس تا آوریل 2 بودند پایین نزدیک به 9 درصد در مقایسه با گذشته سه هفته شماره از آلفا داده ها نشان می دهد که وجود دارد تعدادی از ژانرهای که بی ریا و یا در واقع شاهد افزایش. در مقایسه با گذشته سه هفته موسیقی کودکان بود تا 9 درصد در حالی که کلاسیک و موسیقی محلی ثابت ماند. مقایسه, لاتین, رپ و پاپ کاهش یافت و از 16 و 15 و 13 درصد در آن زمان بود” با توجه به سنگ نورد.

خدمات جریان Deezer اشاره کرده است که تقاضا برای مودی لیست پخش افزایش یافته است 20 درصد در سطح جهانی در هفته های اخیر. “Mellow روز” یک لیست پخش است که همسر rock, دیسکو, و, روح, آهنگ های مشخصی توسط 305 درصد است. لیست پخش “دنج کافی شاپ” شاهد افزایش نرخ 486 درصد است. Deezer و اپل خدمات موسیقی, موسیقی نیز تا به حال تناسب اندام خود را مرتبط با موسیقی بخش شاهد افزایش قابل توجهی که احتمالا ممکن است با توجه به این واقعیت است که برخی از مردم با استفاده از وقت آزاد خود را به ورزش بیشتر و از این رو در جستجوی مناسب موسیقی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

5 دلیل برای مثبت ماندن در طول CCP ویروس مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو