سوت ال مونته پرستاران اعتراض بعد از بیمارستان تعلیق کار تحویل بخش

پرستاران و بیشتر در ال مونته بیمارستان جامعه در سکوت اعتراض به بسته شدن موقت از بیمارستان نیروی کار و تحویل بخش با نشانه جمعه, مارس 20.

مدیران بیمارستان گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن سایر بیماران از جمله مادران باردار به دور است.

به عنوان اگر به تاکید است که نقطه در این تظاهرات که در جریان این بیمارستان را منتشر کرد طولانی ترین ایستاده COVID-19 بیمار است.

  • به عنوان پرستاران در اعتراض به بسته شدن موقت از کار و تحویل بخش در بیشتر ال مونته بیمارستان جامعه در سوت ال مونته در چهار شنبه, مه 20, 2020, طولانی ترین خود را COVID-19 بیمار آنتونیو وارلا, 56, از شرق لس آنجلس منتشر شده است پس از 45 روز. این بیمارستان که در حال حاضر نه COVID-19 بیماران می گوید: این بسته کار و تحویل به علت عوارض مالی از COVID-19. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

  • پرستاران در اعتراض به بسته شدن موقت از کار و تحویل بخش در بیشتر ال مونته بیمارستان جامعه در سوت ال مونته در چهار شنبه, مه 20, 2020. بیمارستان می گوید این بسته شدن آن را با توجه به عوارض مالی از COVID-19. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • پرستاران در اعتراض به بسته شدن موقت از کار و تحویل بخش در بیشتر ال مونته بیمارستان جامعه در سوت ال مونته در چهار شنبه, مه 20, 2020. بیمارستان می گوید این بسته شدن آن را با توجه به عوارض مالی از COVID-19. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

چون تنها بیمارستان در ال مونته منطقه پرستاران می گویند بسته شدن این بخش لطمه می زند مادران انتظار در جامعه است.

“اگر ما وجود دارد و سپس آنها را به فراتر رفتن” ین Truong یک کار و تحویل پرستار گفت: در یک مصاحبه تلفنی که روز قبل از اعتراض. “این مهم است که ما باید یک واحد فراهم می کند که برای این نیاز است که اینجا هستید.”

در پاسخ ویکتور لانج بیمارستان مدیریت ریسک مدیر گفت: وقفه گذشته تنها 30 روز یا کمتر. وی افزود: در این بیمارستان بخش زنان و زایمان نیست به طور منظم به جذب بیماران در حال حاضر.

“ما یک تعداد کم از تحویل و ما در حال تلاش برای تخصیص تمام توجه ما به درمان COVID,” او گفت: توسط گوشی در روز چهارشنبه. “این یکی از آن مسائل که در آن امکانات در سراسر کشور به پایین تر از بیماران در بیمارستان است.”

کار و تحویل بخش کارکنان خواهد شد یا قرار دادن بر روی کردند و یا نقل مکان به دیگر بخش در بیمارستان, او گفت:.

لانج ارائه نمی دهد در پاسخ به اعتراض های خود را هر چند او در نظر بیمارستان خوش شانس برای داشتن شده است در امان اخراج.

ساندرا اسمیت یک LVN که با این نسخهها کار پس از زايمان در زايمان و زايمان برگزار کردند و علامتی که به عنوان خوانده شده “بیشتر ال مونته بیمارستان… نوزادان سزاوار متولد شود در اینجا!” او به عنوان پیوست پرستاران در پیاده رو اعتراض خود را کردند. اسمیت گفت: این اولین بار است که او خواهد بود furloughed پس از 32 سال در بخش.

با توجه به آزادی مطبوعات از SEIU121RN یک اتحادیه است که نشان دهنده برخی از پرستاران در بیشتر El Monte, بسیاری از بیماران در نیروی کار آمدن به اتاق اورژانس بیمارستان جایی که آنها فورا درمان شود. اما پس از تریاژ آنها نیاز به انتقال به کار و تحویل بخش که در آن آنها می توانند دریافت مراقبت های تخصصی.

بدون باز کار و تحویل ward, بارداری نیاز به انتقال به بیمارستان دیگری که می تواند ایجاد خطرات غیر ضروری Truong می گوید.

نزدیک ترین بیمارستان به بیشتر El جامعه با کار و تحویل بخش است بورلی بیمارستان در Montebello 5 مایل دور. ملکه دره در وست کووینا است در آینده نزدیک در 8 مایل دور.

پرستاران ادعا که ال مونته بیمارستان باید در خدمت و مراقبت از زنان باردار از ال مونته و سوت ال مونته.

“ما یک واحد کوچک اما ما در خدمت جامعه” کار و تحویل پرستار جولی Ungos گفت: از طریق تلفن در روز سه شنبه. “ما اینجا هستیم برای بیماران است.”

ماریا النا دیاز پرستار در گارفیلد مرکز پزشکی در مونتری پارک پیوست به دلیل اعتراض او گفت: خود را افزایش می دهد قطع شد و nonunion کارکنان بودند که furloughed در بیمارستان او را که آن هم متعلق به AHMC.

همزمان به تظاهرات آنتونیو وارلا, 56, از شرق لس آنجلس منتشر شد به سلامتی پس از مبارزه با COVID-19 به مدت 45 روز بودن بسیار بیمار با توجه به Lange نیز یک اپیدمیولوژی .

وارلا آنقدر بیمار بود که او در یک, Lange گفت. مستقل توزیع کننده مواد غذایی و تنها حامی خود, خانواده, وارلا را باید در بستر استراحت و اکسیژن در خانه. Marcelina 20 و Eufrocina, 17, خوشحال بودند برای دیدن پدر خود را پس از 45 روز اما نگران بودند در مورد چگونه خانواده قرار بود به پرداخت هزینه برای اکسیژن او هنوز هم نیاز دارد.

بیمارستان در حال درمان است و نه بيمار با COVID-19 با توجه به Lange.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>