منابع: UCLA نزدیک به استخدام کالج بوستون مارتین Jarmond به عنوان تبلیغ جدید

صبر به پایان رسیده است. جایگزینی یافت شده است. اولین گزارش شده توسط یاهو, ورزش, UCLA در حال نهایی قرارداد به ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

صبر به پایان رسیده است. جایگزینی یافت شده است.

اولین گزارش شده توسط یاهو, ورزش, UCLA در حال نهایی قرارداد به استخدام کالج بوستون مارتین Jarmond به عنوان جدید خود را مدیر ورزشی است که او را اولین زن آمریکایی آفریقایی موقعیت نگه دارید.

Jarmond, 39, جایگزین خواهد شد دیرین UCLA مدیر ورزشی دن Guerrero زمانی که او بازنشسته از موقعیت در ژوئن 30.

با توجه به گزارش های متعدد جستجو برای جایگزینی Guerrero که برگزار شد این نقش را برای نزدیک به 20 سال نهایی شد, در این هفته و بیشتر انجام شده از طریق مجازی مصاحبه. Jarmond شد بالا فینالیست برای موقعیت پس از UNLV را دزیره نی-فرانسوا حذف نام او از جستجو صبح جمعه.

Jarmond اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر ورزشی در کالج بوستون. با توجه به یاهو ورزشی پیت Thamel UCLA در حال نهایی شش سال مقابله با Jarmond پس از کالج بوستون ساخته شده تلاش برای به عقب راندن و نگه داشتن او را.

او ضرب و شتم از پن M. فضل Calhoun و UNLV کارلا ویلیامز برای موقعیت می شود و اولین UCLA مدیر ورزشی به هیچ قبلی روابط به دانشگاه.

در سال 2017, زمانی که Jarmond اولین بار در زمان کار در بوستون او فقط 37 ساخت و او را جوان ترین مدیر ورزشی در قدرت پنج کنفرانس.

او را بیش از یک ورزشی بخش با 25 ورزش, یک 130 میلیون دلار بودجه و نسبتا بزرگ مالی مانع از 19 میلیون دلار کسری بودجه در سال 2019 است که فرض را بدتر کند با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

در کالج بوستون Jarmond در اصل از Fayetteville, N. C., نه تنها موفق به استخدام در گروه ورزشی, اما همچنین کمک به افزایش هر دو دانش آموز-ورزشکار و فن و تجربه ی دوم که به احتمال زیاد یک عمده فروش نقطه به UCLA که دیده است یک افت شدید در فوتبال حضور بیش از دو فصل گذشته.

Jarmond های اخیر مربیگری معامله در آمد ماه دسامبر هنگامی که او از کار اخراج مربی تیم فوتبال استیو Addazio و جایگزین او با سابق ایالت اوهایو دفاعی هماهنگ کننده جف Hafley. علاوه بر این Jarmond را استخدام جوانا Bernabei-McNamee منجر به عقاب' زنان تیم بسکتبال مواجه شد با موفقیت به عنوان او به نام ACC مربی سال در ماه مارس ،

برای عقاب' دانشجو-ورزشکاران او را توسعه 24-7 در دسترس ایستگاه سوخت برای دانش آموزان ورزشکار و یک برنامه برای نسل اول دانشجو-ورزشکاران است. و برای طرفداران Jarmond led طرح را به فروش الکل برای دانشگاه استادیوم فوتبال و بسکتبال عرصه و ایجاد اولین فن شورای اسلامی در بوستون که بر بهتر بازی تجربه برای طرفداران.

بیشتر تحت او کمک کرد منجر به راه اندازی یک $150 میلیون ورزشی, گروه سرمایه مبارزات انتخاباتی. این کمپین نه تنها اولین ورزشی برنامه جمع آوری کمک ها در مدرسه تاریخ بود اما بزرگترین دو و میدانی مبارزات انتخاباتی از هر ACC مدرسه.

Jarmond نیز درگیر با NCAA بخش مردان بسکتبال نظارت کمیته و با ACC بسکتبال نیروی کار.

قبل از زمان خود را با عقاب او به عنوان دستیار مدیر ورزشی در ایالت اوهایو و میشیگان. با Buckeyes او عمل به عنوان این برنامه منجر مدیر برای آن فوتبال و تیم بسکتبال مردان.

Jarmond به دست آورده مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه کارولینای شمالی در ویلمینگتون که در آن او همچنین کاپیتان بسکتبال مردان تیم. او خود را به دست آورده MBA و کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی از دانشگاه اوهایو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de